Теория на конспирацията?!

  • 6 188
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Уважаеми, само на мен ли ми прави впечатление, че нещо не е наред в цялото земетрсение привличащо милосърдието на цял свят?
Защо в Куба нищо не е пострадало, а е толкова близо до Хаити? Защо в Доминиканската република няма новини за жертви, а е на същия остров? Какво става бе джанъм? Новините ли са с някаква неподобаваща избирателна пропускливост или е нещо друго?

# 1
  • Мнения: 642
Уважаеми, само на мен ли ми прави впечатление, че нещо не е наред в цялото земетрсение ...

Уважаеми, това направо звучи нелепо!  Shocked ooooh! Ако си толкова мнителен, хвани самолет и иди на място... Просто ме разби!

# 2
  • Мнения: 750
Може и да има нещо вярно. Но въпросът е, защо там?!

# 3
  • Мнения: 660
Аз пък четох за теория,че американците си изпробвали ново оръжие,което предизвиквало земетресение в която част искат на света и най удобно да го изпробват е в някоя безпомощна и бедна страна..

# 4
  • Мнения: 1 085
Аз пък четох за теория,че американците си изпробвали ново оръжие,което предизвиквало земетресение в която част искат на света и най удобно да го изпробват е в някоя безпомощна и бедна страна..


Същото четох и за Цунамито в Тайланд.

# 5
  • Мнения: 660
Аз пък четох за теория,че американците си изпробвали ново оръжие,което предизвиквало земетресение в която част искат на света и най удобно да го изпробват е в някоя безпомощна и бедна страна..


Същото четох и за Цунамито в Тайланд.
Да беше споменато,че преди това е изпробвано и в Тайланд 2004,колко е вярно незнам,но винаги може да допуснем,че всичко е възможно и нищо не е сигурно.Сега ще намеря и материала и ще го постна,интересен е.
Ето
САЩ предизвикаха земетресението в Хаити!
   

Мощното земетресение в Хаити, отнело живота на най-малко 75 хиляди човека, е „резултат от изпитания, които американските военноморски сили са провели с някакво учебно земетресение", заяви президентът на Венецуела Уго Чавес. Той директно обвини Съединените щати, че са сринали Хаити "със своите изпитания, чиято крайна цел е разрушаването на Иран с помощта на серия земетресения, които трябва да свалят ислямския режим", съобщава испанският вестник АВС, цитиран от КРОСС.
Според венецуелския президент той е достигнал до този извод, базирайки се на доклада "подготвен от руския Северен флот, който следи дейността на американския флот в Карибския басейн от 2008 година". В доклада, както твърди Чавес, последните изпитания се сравняват с други, проведени миналата седмица в Тихия океан и предизвикали земетресение със сила 6,5 в Калифорния.

За съществуването на т.нар. "тектонично оръжие" няма данни в нито една страна по света. Но обвиненията, че се разработва или че се изпробва такова нещо от време на време звучат от устата на политиците. Мексико, Перу, Чили, Куба, Иран и други страни неведнъж са обвинявали Съединените щати, Русия и Китай в провокиране на земетресения на техните територии, но досега няма никакви доказателства за това.

Преди това Чавес обвини Америка, че е започнала "пълзяща" окупация на Хаити, тъй като Вашингтон е изпратил в страната няколко хиляди военни, които да поддържат реда. "Те са въоръжени така, сякаш отиват на война. Но, господи, там не липсва оръжие", е отбелязал лидерът на Венецуела.

# 6
  • Мнения: 660
Ето и едно интересно клипче, заснето малко преди земетресението:

http://www.youtube.com/watch?v=f0RzX3uqAls

# 7
  • Мнения: 152
Ето и едно интересно клипче, заснето малко преди земетресението:

http://www.youtube.com/watch?v=f0RzX3uqAls
Това е много интересно! Странно също е, че в Хаити няма чак толкова масивни постройки, които да "вземат" чак толкова жертви...

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 19:54 от Фиатаджия

# 8
  • Мнения: 17 546
Наистина всичко това поражда въпроси и у мен, но не мислим ли твърде конспиративно, а? Thinking

# 9
  • Мнения: 152
Наистина всичко това поражда въпроси и у мен, но не мислим ли твърде конспиративно, а? Thinking
Просто отбелязвам бе драга. Иначе, гледала ли си "zeitgaist"? По-специално онзи епизод със събарянето на СТЦ. А колко се говореше за хотела, който се намира точно до "двете кули".. и без дори да му е паднала тухла отгоре - и той се срути?! Ако не си го гледала - препоръчвам ти го...

# 10
  • Мнения: 17 546
Не гледам филми, ама заради теб ще го изгледам. Peace
Обаче чета "Не пипай тази книга" и много въпроси си задавам...

(ъъъ къде да го търся? В Замунда не го намирам. newsm78 )

# 11
  • Мнения: 1 085
Сега се сещам, че гледах в тубата, някакви странни небесни сияния,
заснети непосредствено преди земетресението в Китай.

# 12
  • Мнения: 7 837
Хайде да свършва зимата, че не ви се отразява добре. Стискайте, малко остана, само месец-два.

# 13
  • Мнения: 589
 В очакване съм Майкъл Мур да зададе някой и друг въпрос и на Обама в следващата си книга... Thinking

# 14
  • Мнения: 152
Хайде да свършва зимата, че не ви се отразява добре. Стискайте, малко остана, само месец-два.
http://www.youtube.com/watch?v=TheeKU3cR_Q

(не е дълго, изгледай го!)

Общи условия

Активация на акаунт