ЯНУАРЧЕТО навърши три с приятели и весели игри!

  • 24 709
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 798
Не се оправдавай...освен с ЕГН-то, Помня, че имаше време, в което броят на екшъните привишяваше броят на дните в седмицата и това не беше повод за оправдание...напротив  Mr. Green Whistling Whistling Whistling

# 736
  • София
  • Мнения: 3 099
Не се оправдавай...освен с ЕГН-то, Помня, че имаше време, в което броят на екшъните привишяваше броят на дните в седмицата и това не беше повод за оправдание...напротив  Mr. Green Whistling Whistling Whistling


И ние бяхме като вас, и вий ще станете кат нассссссссссссссссссс  Hug

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 737
  • София
  • Мнения: 6 798
А, нЕма нужда...говорим У минало време и нази.
Отивам у леглото не се точете - в цикъл съм, че семейстовото вече спи в цялата си прелест!
Организирайте се за пиене, че е спешно, само някой да ме уведоми за часа и мястото на срещата! Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 871
Мимозке, ние си взехме билети за Камен Донев на 15-ти април, но не съм сигурна дали има още  Thinking Голям интерес има към неговото представление.
Ивооооооооооо, не ме подкачай на тема свекърва, че яхам метлата...същата е кат тебе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 739
  • София
  • Мнения: 3 249

Ох, кашляме всички у дома, но като чух че викате сбор, наострих уши и ми просветна! Кога и къде викате?  Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Ивооооооооооо, не ме подкачай на тема свекърва, че яхам метлата...същата е кат тебе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Aaaaaaa!  Naughty На окръжност имам да я гоня...  Whistling

# 741
  • Мнения: 471
Дoбро утро, дами Simple Smile
Носът ми на граничарско куче веднага надуши поканата за пиене  Simple Smile Моля говорете с дата и час

# 742
  • Мнения: 7 418
Моля говорете с дата и час
    Утре.У нас.Към 15-16?  Hug  Hug  Hug
     Ще ви почерпя с хубави салатки,мариновани камби и още нещо....
     За адреса  пишете ми на лични.

# 743
  • София
  • Мнения: 3 249
Селма, не ставам за битови визити аз, че кашлям и не е редно. Бих се включила някъде навън без деца или просто ще пропусна до следващия път.

# 744
  • Мнения: 471
Eдва ме нави  Simple Smile В коя част на Дружба си?

# 745
  • Мнения: 7 418
Селма, не ставам за битови визити аз, че кашлям и не е редно. Бих се включила някъде навън без деца или просто ще пропусна до следващия път.
   Ним,сигурна ли си,че кашляш заразно? Rolling Eyes
   Тъкмо си мислех,дали 404 не минава покрай вас,да стигнеш лесно до нас....

Eдва ме нави  Simple Smile В коя част на Дружба си?
   Ще ти пиша на лични. Simple Smile

# 746
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Шшшш, обещали сте ми ина менИ, само си изберете удобен ден Mr. Green Аз утре ще пропусна, че Габ'Ел кашля и киха и е под домапен арест Mr. Green
Аз пък не мой се възприема кат свекърва Mr. Green ама още никой не ми е пипал детето, може би за това Laughing

# 747
  • Мнения: 276
Сту, кога си взехте билетите за Камен Донев? Ох, остава и да са свършили, много ще се разочаравам. Моята кума ми обеща, че ще ми намери, дано да стане!

Колкото до клоуна в Пловдив - това е Кени, всички го знаят. Той лятото редовно прави такова шоу по главната. Много е добър! Даже това лято на Несебър имаше един, който се опитваше да го имитира (изнасяше подобно на неговото представление на улицата), но не беше толкова добър.

# 748
  • Мнения: 678
Здравейте дами  Hug
Мерка добре завърнали се у дома  Hug Малкият е страхотен сладур  Heart Eyes, върна ме във времето назад преди година ..., но не бих се навила за трети опит  Mr. Green
Нещо за пиене говорите гледам. Добре, че на време се включвам да прочета. И мен, като Лилита, явно алкохола ме привлича  hahaha Иначе от работа нямам време да се огледам около себе си. Онзи ден Боби ми предложи да попитам дали случайно няма една стаичка в банката, че да спестя от пътни  ooooh!
Днес ходихме до Пловдив да си вземем поръчката от Англия и да се видим с мойта дружка. Хората се хванаха за главата от лудницата дето двамата сътвориха  ooooh! Явно само Клеми може ги изтрайва  Mr. Green Heart Eyes
Та получих страхотен анцуг и маратонки. Лошото е, че съм надценила уголемяването на стъпалото си от двете бремености  Crazy Тъй че, който го интересуват летни маратонки Пума, 40 номер за 50 лв. може да пише  Simple Smile
Мимозе да отбележа, че Вики е станала голяма красавица  Heart Eyes Все повече заприличва на майка си  Grinning
Някой питаше за гърне и т.н. Весонката пика прав. Даже гърнето си държи в една ръка, а с другата пишката. Веселата част е като го подгони Цеци  hahaha Относно зъбите - напоследък със зор, както и къпането  Tired ОСновно се яде пастата, но поне е нещо. С времето ще се научи. Не може от три годишни деца, пък били и най-умните, т.е. нашите  Mr. Green да искаме да си мият зъбите като възрастни.
За детските площадки съм пас. Била съм и от двете страни и знам, че нещата винаги са нюанси на сивото  Wink

# 749
  • София
  • Мнения: 3 099
Селма, аз ще решава за гостуването в последния момент, но искам да успея! Wink


Айде, добро утро и воала!

Общи условия

Активация на акаунт