Бай Димитър билкаря от с. Каменар

  • 46 764
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добре де...като цитираш напиши поне едно мнение да му се не види... ooooh!

# 46
  • Мнения: 0
Добре де...като цитираш напиши поне едно мнение да му се не види... ooooh!




Дайте ми някакви координати на този билкар,ако може.

# 47
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
А виж това не знам. Спрях да вярвам на всичко и всички. Мъжът ми умира... Cry

# 48
  • Мнения: 1
Относно въпросния Бай Димитър, не знам какво да напиша, дали помага... или не.
През 2007 ходихме при него, майка ми беше болна от рак в терминален стадий.
Когато отидохме при него, той наистина правеше нещо като ирисодиагностика, но без оборудване... Каза на майка ми, че  има меланом. Диагнозата, която й поставиха лекарите беше рак на гърдата. Но тя беше в изключително тежко състояние (няма да пиша подробности, наистина беше страшно). Извади от два чувала някакви билки, даде инструкции, как да се пият и каза на майка ми, в никакъв случай да не допуска химиотерапия, защото ще я убие.  Е...почнахме билките, лекарите не даваха никакви шансове,  единствено ходехме през ден-два да източват течност от белия й дроб (имаше множество разсейки). Междувременно почнахме да я водим и при един човек, който прави процедури с райф генератор (смятам, че това наистина действаше!). Почна повече време да издържа, без да й вадят течност от дробовете, но при последното посещение, лекарите решиха да направят разрез и да сложат тръбичка, в която да вливат някаква химия. Още на другия ден (след първото вливане, което бе и последно), рязко се влоши. Това я погуби за точно седем дни. Е, тук Бай Димитър се оказа прав, не знам, съвпадение, случайност или факт.... Между другото, когато бяхме при него носехме една бутилка алкохол и кутия бонбони. Като видя, че му носим почерпка, не пожела да му даваме пари, каза ни, че това, което сме му донесли е предостатъчно... Определено съм със смесени чувства, но наистина на нас нищо друго не ни остваше, освен да търсим алтернативи, след като лекарите я отписаха и нищичко не направиха, за да я облекчат.... Малко измествам темата, но човекът с райф генератора, наистина помогна, дори майка ми чувстваше подобрение тогава(а аз го виждах с очите си). Но го открихме прекалено късно.....

# 49
  • Мнения: 6 618
Вдигнали сте темата ми отпреди три години ,длъжна съм да кажа че баща ми нямаше и няма  рак на белия дроб .Слава на Бог нищо му няма . Praynig
Марѝ Hug

# 50
  • Мнения: 79
Уточни от кой регион е това село Каменар, защото има няколко  Naughty

# 51
  • Мнения: 2
Бай Димитър е починал, синът му е "наследил" занаята. Голям тиквеник се оказа, пияница. Ужасно арогантен тип. Дори съселяните му (комшиите) казаха да не се лъжем, че нищо не разбирал. Иска диагноза от лекар и само тогава дава билки за болестта. Не бил "телепат като баща си" - така каза. От баща му бяхме много доволни, човекът си разбираше от работата. Посещавали сме го два пъти докато беше в Смилец и ни помогна - каквото каза го изпълнихме. Бях на 5 години с чести тежки бъбречни кризи и постоянни приеми в болница с висока температура от над 40 градуса. Човекът ме вдигна на крака и още тогава каза, че страшно няма, ще се оправя. Месеци на ред редувах сладък и горчив чай. Сега проблеми с бъбреци няма, а минаха 20 години. Жалко, че не можа да предаде уменията си приживе. Не ходете при сина му.  Confused

Последна редакция: пн, 22 сеп 2014, 13:24 от yana123456

# 52
  • Мнения: 2
Уточни от кой регион е това село Каменар, защото има няколко  Naughty

Като влезеш в Бургас, тръгваш за Сарафово, после към Поморие. Малко след Поморие има табела за Каменар. В селото има една селска кръчма. Покрай нея завиваш по пътя нагоре на дясно, минава се покрай селската църква "Св. Параскева". Трета пряка в дясно се пада къщата. Има табела "Билкар". Питай селските за "Билкаря", ще те опътят, но аз не ти препоръчвам да ходиш там Simple Smile Оня ден бихме пътя до там и останахме разочаровани.

# 53
  • Мнения: 93
А има ли телефон за записване?

# 54
  • Мнения: 4
Ако е починал,  жалко,  помагаше на хората.  Бил съм няколко пъти при него,  веднъж и заради мене,  наистина знаеше на кой какво му е. Аз имах ефект от билките. Сега ще се търси някой друг.

Общи условия

Активация на акаунт