Д-р Пасков - Правителствена болница?

  • 2 008
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Ехографът беше обикновен докъм средата на ноември 2004-затова и тогава беше 20.След това имах честта да бъда една от първите,минали през 3Д ехографа им-така че и цената му заради това е 50.
Даже и снимките си пазя все още-мило ми е да си ги гледкам Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 46 511
Ехографът беше обикновен докъм средата на ноември 2004-затова и тогава беше 20.След това имах честта да бъда една от първите,минали през 3Д ехографа им-така че и цената му заради това е 50......

Именно  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 423
на мен си ми взимат 50 без да ми дават 3D снимки, каквито дават например във фемина,където също ходя newsm78
а при последното ми ходене направо ме претупаха ,като ни пускаха по две жени едновременно.даже се чудя дали да не се откажа от правителствена-поне от срам за това ,че имат най скъпия ехограф да ми бяха обърнали мъничко внимание Close

Последна редакция: пн, 17 окт 2005, 22:03 от prasentze

# 18
  • Мнения: 46 511
prasentze, аз бих ти препоръчала да си избереш лекар и да си ходиш при него на консултации, независимо дали е в Правителствена или не.

# 19
  • Мнения: 799
Прасенце, Сърдечко точно го е обяснила - регистрацията е точно това - направиха ми картон, на който ми закачиха всички изследвания, които съм си правила до сега (по съвет на докторката, която ме гледа по линия на здравната каса - ПКК 2 бр., урина 2 бр., цито 2 бр., СПИН, Васерман, токсоплазмоза, австралийски антиген, биохимичен скрийнинг, фетална мопфология при доц. Томова) и точно за това ми е странно за кое точно ми взеха 20 лева?!?!? За това, че седях на стола до бюрото 5 минути ли? Или може би защото ме попитаха кога ми е термина, кога ми е била последната редовна менструация (но не си направиха труда да проверят дали това, което аз казвам е вярно) и ми изчислиха от кога ми започва болничния?
На всичкото отгоре ми взеха последния резултат от цитонамазката, и сега не мога да го покажа на въпросната докторка, която ми назначи изследването.
Много ме е яд така, когато някой прави нещо без да обясни какво (поне с 2 приказки), и най-вече когато ми взимат парите без да ми е ясно защо. Говоря в множествено число, защото визирам доктора и сестрата.
В сряда би трябвало пак са отида и да занеса ПКК, но нито ще знам колко ще струва удоволствието само да посетя кабинета, нито знам дали ще ме прегледат, въобще нищо. А в същото време условията в болницата много ми харесват, и все си мисля, че ако сменя с някой от другите гинеколози ще се разберем по-добре.
Оф, и аз не знам какво да правя. Много ме е яд, че моята докторица не изражда ...

# 20
  • Мнения: 3 423
Никол -напълно си права Hug
Пачикрак -последния път в стаята бяхме аз+още една бременна+една жена ,на която пишеха рецепта+папазов+асенова+2 сестри+още две сестри ,които прииждаха да си клюкарстват с останалите и сякаш пациентките им пречехме на моабета #Crazyи явно тогава са ми взели изследването за токсоплазмоза (разбира се без да ми кажат)-аз досега мислех ,че съм го загубила Embarassedи много ти благодаря ,че покрай теб разбрах ,че си ги взимат без да питат #Crazy
между другото за теб поне е имало място да седнеш-аз ,като влязох нямаше къде да седна-а исках да попитам това онова-добре поне ,че можах да легна за ехографа #Crazy

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 08:17 от prasentze

Общи условия

Активация на акаунт