(*)(*) София, Ла Лече Лига среща! (*)(*)

  • 13 999
  • 268
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 401
Простете, но защо се плашите от малко дъжд?!?!?!  newsm78

Целият възможен бебешки антураж е добре дошъл - татковци, баби, дядовци, стринки и пр.!  Grinning Чудесно е и те да видят, че няма нищо притеснително или чудно в това майката да нахрани детето си в различна от домашната обстановка и да ви окажат подкрепа при нужда.   bouquet

# 76
  • Мнения: 37
Ще взема и аз да дойда, че и без това имам питания. Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 109
То и днес уж щеше да вали, пък се размина. Значи остава срещата за утре?

# 78
  • София
  • Мнения: 2 348
Да.

# 79
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Имаше ли среща все пак? Нашия батко се разболя и ни се размина срещата. Все пак ще ми е интересно да споделите инфо по темата, защото ми е интересно и актуално. Аз лично не се притеснявам от никой и нищо що се отнася до кърменето, но все пак.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 348
Имаше  Grinning . Имаше много слънце, много майки, бебета, татковци и вкусен кекс   chef

# 81
  • Мнения: 64
Аз не успях да дойда този път, но за другия обещавам. Освен това се оказа, че нямам дрехи подходящи за кърмене на вън. До другия път ще измзисля как да стават нещата... може да споделите идеи за такива дрехи?

# 82
  • София
  • Мнения: 109
Беше много приятно и полезно! Аз за първи път ходя на такава среща и съм много доволна!

poulini, не е нужно да си с някакви специални дрехи, за да кърмиш навън. Достатъчно е да не са много тесни защото трудно се вдигат и смъкват. Иначе много удобно ми е било да кърмя с риза.

# 83
  • Мнения: 3 718
Аз искам да благодаря на всички за интереса и присъствието  Hug Всички присъстващи майки бяха от по-смелите и кърмеха на воля на обществено място. Та нямаше кой да убеждаваме, че това си е рахат  Mr. Green

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 310
И за мен беше много приятно и окуражаващо! И даже с Яна направихме сефтето на кърменето навън, докато батковците дъвчеха пици Simple Smile За съжаление не беше много ползотворно, но тя си е такава - връткава, НЕгладна и НЕсучеща.
А най-полезна ми беше идеята на Шаманката за шала. Благодаря!  bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз не успях да дойда този път, но за другия обещавам. Освен това се оказа, че нямам дрехи подходящи за кърмене на вън. До другия път ще измзисля как да стават нещата... може да споделите идеи за такива дрехи?
Всичко, от под или над което може да се извади цица, става за кърмене. Ако все пак държиш да имаш специална кърмаческа дреха, в подписа на шаманката цъкни на 'поръчки'

# 86
  • Мнения: 5 401
Ето и част от снимките: http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=22842444426&view=user#!/photo_search.php?oid=22842444426&view=all

# 87
  • София
  • Мнения: 109
Ех, че хубаво, че сте направили снимки!  bouquet

# 88
  • Мнения: 223
Аз не успях да дойда този път, но за другия обещавам. Освен това се оказа, че нямам дрехи подходящи за кърмене на вън. До другия път ще измзисля как да стават нещата... може да споделите идеи за такива дрехи?
Аз ползвах шал или пелена от количката, когато е имало нужда.

# 89
  • Мнения: 3 718

~*~

Здравейте, малки, големи и още по-големи кърмачета и кърмещи ги Grinning

Със съдействието на Ла Лече Лига,

имам удоволствието да Ви поканя на кърмаческа среща


Заповядайте на 19 септември, неделя, от 1100 ч. в градината на DELANO GARDEN, (зад НДК, на полянката пред ВTV) Ако времето е лошо можем да се приютим и в заведението.[/color][/size][/b]



Тема: "Подготовка за кърмене, избягване и преодоляване на често срещани проблеми"
Ще поговорим за:
  • Какво значи подготовка за кърмете? (... и да си взема гърдите на път за родилния дом  Mr. Green )
  • Очаквания, страхове и митове за кърменето (съседката от третия етаж каза, че на братовчедката на дъщеря и.....).
  • Как да се справим с проблемите и трудностите в началото (... а по средата....и малко по нататък ... и в края) на кърменето?

Ще се радвам да споделим опит, притеснения и очаквания, а аз ще гледам да говоря по-малко от обичайното (до колкото това изобщо е възможно).
Можем да поговорим и за всичко, което ви вълнува около кърменето, да споделите вашия опит или просто да изпиете чаша чай (ъъъ или бира  Mr. Green ) в приятна кърмаческа компания  Grinning

Срещата е неформална, в приятелска атмосфера. Бъдещи, настоящи и бивши кърмачета, каки и батковци, татковци, баби и дядовци са винаги добре дошли! Ще бъде чудесно, ако успеем да се съберем навреме и за наша ориентация, ще ви помоля да се запишете в темата.  Hug


~*~


За повече информация за кърменето, можете да посетите и сайта на Ла Лече Лига България www.lllbg.org  

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 09:58 от Шаманката

Общи условия

Активация на акаунт