(*)(*) София, Ла Лече Лига среща! (*)(*)

  • 13 996
  • 268
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 338
добре, много искам да дойда, но планираме да заведем децата на витоша. все пак ако останем в софия, ще дойда

# 91
  • Мнения: 81
Супер! Там съм! Simple Smile))

# 92
  • Мнения: 3 718

~*~

Здравейте, малки, големи и още по-големи кърмачета и кърмещи ги Grinning

Със съдействието на Ла Лече Лига,

имам удоволствието да Ви поканя на кърмаческа среща


Заповядайте на 03 октомври, неделя, от 1100 ч. в в прекрасната къща на ТУК-ТАМЕ, ул. Плачковски манастир 12
[/color][/size][/b]



Темата е "Отбиване или краят на кърменето. Предизвикателството да кърмиш говорещо дете."

Нека  поговорим за:

Отбиването – какво е това?
Естествено отбиване – как и защо?
Когато отбиването се налага.
Кърмене на говорещо дете – митове и предимства.
 

Ще се радвам да споделите вашия опит за края на кърменето на порасналите си деца, да дадете идеи или просто да почерпите опит. Заповядайте заедно с настоящите и бивши кърмачета.


Можем, разбира се да поговорим и за всичко, което ви вълнува около кърменето, да споделите вашия опит или просто да изпиете чаша чай (ъъъ или бира  Mr. Green ) в приятна кърмаческа компания  Grinning

Всеки, който има желание,  може да донесе по нещо малко и здравословно за похапване или пиене, за да направим срещата максимално приятна  Peace


Срещата е неформална, в приятелска атмосфера. Бъдещи, настоящи и бивши кърмачета, каки и батковци, татковци, баби и дядовци са винаги добре дошли! Ще бъде чудесно, ако успеем да се съберем навреме и за наша ориентация, ще ви помоля да се запишете в темата.  Hug


~*~


За повече информация за кърменето, можете да посетите и сайта на Ла Лече Лига България www.lllbg.org  

# 93
  • Мнения: 338
записвам се  Hug

# 94
  • Мнения: 425
Ние ще дойдем!

# 95
  • Мнения: 543
Ще опитаме и ние да се появим!

# 96
  • Мнения: 36
Здравейте! Имам бебе-момиченце на 2 месеца и половина, кърмим се успешно засега и бих искала да се запиша за срещата в неделя. Мога ли да дойда с нея?

# 97
  • Мнения: 3 718
Разбира се, vicky-picky, заповядайте заедно. Темата май не ви е особено на дневен ред, но си добре дошла  Peace

# 98
  • Мнения: 186
На мен ми е интересно, ще гледам да се появя Simple Smile
П.С. Ще пиша на ЛС съсъ сигурност, за да донесеш онази М-ка ако е останала... Wink

# 99
  • Мнения: 3 718
пиши да ме подсетиш  Peace

# 100
  • Мнения: 20
Със сигурност съм там, защото вече не издържам. Не искам повече да кърмя, да не говорим че не толкова се храни колкото да ме ползва за биберон.

# 101
  • Мнения: 338
за съжаление децата си избраха представление в кукления театър точно по това време и май няма да успея да дойда.

# 102
  • Мнения: 59
И аз ще пробвам да дойда, много искам, но да видим какво ще правя с малкия... ако го взема, ще ме(ни) подлуди сигурно, но май нямам много алтернативи..  newsm78

# 103
  • Мнения: 219
най-любимото ми е да пиша и да ми изчезне Laughing, запис мама+Малчо, ама мн. див...

# 104
  • София
  • Мнения: 109
Ще опитаме да дойдем с таткото Peace

Общи условия

Активация на акаунт