Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 043
  • 980
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 10
Здравейте,
Поръчахме си блиндирана врата от Солид и ни предложиха и интериорни - S line Селект.
Въпросът ми е, някой има ли такива врати и струва ли си 2 пъти по-високата цена (7-800 лева)?
Това са им интериорните врати с минерална вата, които уж по-добре шумоизолирали  Rolling Eyes
Шумоизолацията по принцип ни е най-важното изискване + да са качествени вратите!

П.С. Ще се радвам също, ако препоръчате качествени интериорни врати. Благодаря!

# 331
  • Мнения: 54 415
Моите врати са готови.
Общо взето съм доволна, обаче такъв прахоляк беше, ужас!!! Shocked
Ако ще сменяте врати, не бързайте с боядисването на стени, целият прах отива по тях...

# 332
  • софия
  • Мнения: 25 458
Днес и утре ще монтираме интериорни врати. Поръчахме в Хармония. След като ги сложат ще дам по-конкретен отзив. Сега мога да кажа, че като съотношение цена-качество са ок, доста чакахме да ги направят -1,5 м. Това, което до някъде е неудобно при тях е, че нямат сключен договор с фирма за дръжки и трябва да ходиш да търсиш дръжки на друго място и нямат договор с фирма за стъкла, та пак ходиш и сам се занимаваш с купуване и транспортирането му.

edit Рамката на едната врата е чукната. Ще трябва да се връща. Принципно не е проблем, но сложено към дългото чакане някак ми е в повече. И колкото и да планираш ремон няма как този срок да го намалиш, защото искат да има сложен под, за да вземат размери за врати, а подът се прави последен и имаш 2 м. мъртво време.

Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 10:07 от zvanche

# 333
  • Мнения: 1 379
Здравейте, мислим да поръчаме врати от stylo Doors http://www.stylo-doors.com-има ли някой поръчвал от тях да изкаже мнение?

# 334
  • Мнения: 722
Здравейте, някой да е чувал за врати без панти? Не са и плъзгащи; - врати, на които не се виждат пантите - мнения, отзиви, фирми които ги предлагат.

# 335
  • софия
  • Мнения: 25 458
След монтаж на врати днес мога да кажа, че НЕ препоръчвам Хармония ТМ. Монтажникът им е много добър, но 2 от рамките пристигнаха надрани. Да, ще си вземат да сменят едната, което за нас е още 20 дни чакане, а втората беше замазана с боя, вратата монтирана и при минаване с пръст падна замазаното върху надраното. Вариантът беше да се демонтира, маха монтажната пяна, което ми е твърде много и сега новата, неползвана врата ще бъде замазвана. Някои от первазите са с 1-2 мм по-широки и при поставяне седи грозно. Сега ще чакаме и точни первази. Та, така с Хармония - много загубено време, много несигурно качество на продукта.
Отново чакаме.

Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 21:49 от zvanche

# 336
  • Мнения: 54 415
Аз препоръчвам Интер доорс, Пловдив.
Монтажниците са супер! bouquet
Доста време им отне, но вратите бяха 4, с демонтаж.
Доволна съм, само ако можеше да се избегне този прахоляк... ooooh!
Иначе момчета си почистиха, дори коридора на етажа пометоха bouquet, че там рязаха первазите и беше трагично...

# 337
  • София
  • Мнения: 410
Поръчахме преди 20 дни интериорни врати от Интекст, сега се моля всичко да е наред с вратите и монтажа им, че като чета тук..... Sad

# 338
  • Варна
  • Мнения: 12
Поръчахме преди 20 дни интериорни врати от Интекст, сега се моля всичко да е наред с вратите и монтажа им, че като чета тук..... Sad

Един приятел преди три години взе 3 интериорни от Интекс, доволен е.

# 339
  • Мнения: 1 718
Някой може ли да каже как са цените на  Карабулев?В сайта няма цени а нямам много време да обикалям по магазините,та първоначално търся в нета и като се спра на нащо,тогава ще ходя.

# 340
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Имам спомен за над 600лв на врата, но не съм сигурна

# 341
  • софия
  • Мнения: 25 458
Някой може ли да каже как са цените на  Карабулев?В сайта няма цени а нямам много време да обикалям по магазините,та първоначално търся в нета и като се спра на нащо,тогава ще ходя.
Според нашата дизайнерка те са единствената фирма в България, с която нямаш проблем с интериорните врати. След нещастния ми опит с Хармония малко съжалявам, че не избрах тях. Щях да си спестя сума нерви и време.

Последна редакция: ср, 06 юли 2016, 21:26 от zvanche

# 342
  • Мнения: 21
Аз препоръчвам Интер доорс, Пловдив.
Монтажниците са супер! bouquet
Доста време им отне, но вратите бяха 4, с демонтаж.
Доволна съм, само ако можеше да се избегне този прахоляк... ooooh!
Иначе момчета си почистиха, дори коридора на етажа пометоха bouquet, че там рязаха первазите и беше трагично...
Здравейте, искам да Ви попитам китайски, немски или български врати си поръчахте и колко време след поръчката Ви ги поставиха? Simple Smile

# 343
  • Мнения: 54 415
Български, но ако поръчвате такива, гледайте цветовете на дневна светлина, че моите излезнаха по-тъмни в действителност.
За един месец станаха.
Но поръчката я взеха в началото на май, а през май имаше много празници.
Китайските са не повече от 80 см, даже 78, което не ме устройва. Моите са по-широки.
Освен това са с фолио, а ние имаме куче и ако ги надраска не мога нищо да направя.
Ето, такива са:

# 344
  • софия
  • Мнения: 25 458
След монтаж на врати днес мога да кажа, че НЕ препоръчвам Хармония ТМ. Монтажникът им е много добър, но 2 от рамките пристигнаха надрани. Да, ще си вземат да сменят едната, което за нас е още 20 дни чакане, а втората беше замазана с боя, вратата монтирана и при минаване с пръст падна замазаното върху надраното. Вариантът беше да се демонтира, маха монтажната пяна, което ми е твърде много и сега новата, неползвана врата ще бъде замазвана. Някои от первазите са с 1-2 мм по-широки и при поставяне седи грозно. Сега ще чакаме и точни первази. Та, така с Хармония - много загубено време, много несигурно качество на продукта.
Отново чакаме.
Допълвам си впечатленията от Хармония, защото в темата четох положителни отзиви и се подведох да ги избера: с ясно съзнание ги записах в черния списък.

Общи условия

Активация на акаунт