Пистолет за горещ силикон

  • 15 125
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
 Здравейте, искам да попитам някой знае ли от къде във Варна мога да намеря такъв и как се движат цените им?

# 1
  • Мнения: 266
Моя позната си купи миналата година  от някакво магазинче-железария около пазара, но не знам къде точно, някой ми каза, че в магазините по 1 лев има такива, около 6-7лв било заедно с комплект пълнители. Много полезно нещо, почти за всичко става.

# 2
  • Мнения: 2
Много благодаря, а за кой пазар става въпрос, за колхозния или чаталджа? Мисля да отскоча и до магазина за левче на гарата, останало ми нещо, че там имаше някакви подобни неща ама ще видим  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 057
Ако искаш да ти свърши работа не си купувай от магазините по 1 лв!
Моя гръмна в ръцете ми, а отделна дето е и много слаб.
От друга тема знам за подобни изпитания на нервите за същите пищовчета.
Всичко зависи от това, за което ще го ползваш...

# 4
  • Мнения: 2
Значи да гледам да не е китайски до колкото разбирам Grinning а колко струва един сравнително добър пистолет? Ще го ползвам за лепене на неща от сорта на синци, боб, леща, кафе на зърна и други варива   Crazy

# 5
  • Мнения: 155
Аз моя си го взех, ако не се лъжа от Практикер, цената беше по близо до 30 лв с няколко пълнителя. Работя с него повече от 2 години /почти всеки ден е включен за няколко часа/  и не е мръднал. И аз съм си взимала от евтините, но не съм доволна. Много им изтича силикона и все бях с изгорени флюшки по ръцете. В една от темите, не помня къде някой каза, че разтапя нарязан на парчета силикон в аромолампа и с клечка си взима и лепи. Пробвала съм го, като няма ток, наистина става.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 204
Ако искаш да ти свърши работа не си купувай от магазините по 1 лв!
Моя гръмна в ръцете ми, а отделна дето е и много слаб.
От друга тема знам за подобни изпитания на нервите за същите пищовчета.
Всичко зависи от това, за което ще го ползваш...
Наистина най евтините с тънките пръчки гърмят за ден два.От 4 години ползвам пистолет BOSCH много съм доволна .Тогава струваше около 50лв.Ползвам го мимимум по три часа без прекъсване понякога и повече без да го изключвам.Има си реле което регулира температерата.Преди да се сдобия с него поне 15бр. от китайските ми гръмнаха в ръцете.Ако ще се ползва постоянно  и за повече време е по добре да е по хубав.

# 7
  • Мнения: 2
 Мерси много за съветите, утре ще обиколя магазините  Wink

Общи условия

Активация на акаунт