Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 756 993
  • 1 279
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 620
BigBrother , не  е много удачно да се ходи на сто места Peace този те човръкне, онзи те човръкне и после и най-добрия маг не може да те събере

# 451
  • Мнения: 0
Знам ,че не е добре.... Но просто състоянието ми е  много тежко ,не говоря за здраве , емоционално ...
Обаче знам и нещо друго , всичко е в главите ни, и какво ще стане в бъдещето определяме ние ! Но определено сам не мога да се справя с тази ситуация

# 452
  • София
  • Мнения: 770
Есента ходих при Михаил Наков и при Христо Христов, това което ме интересуваше и трябваше според единия да се случи януари, а според другия до март, не се случи. Като цяло не съм доволна. Поне Христо взима колкото му оставиш и мисля, че така е редно.


Споделете моля ви впечатления от Пепа от Хаджи Димитър.

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 20:53 от sandrella

# 453
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз съм ходил при Маг Мариела  ,доволен останах от нея 2 неща ми каза и двете се случиха точно така като ги описа.Безупречпна беше при анализа на здравословното ми състояние  ... но ми се ходи някъде другаде ...За 1 въпрос не ми се дават 30 лева 
Иначе съм бил и при една баба, но не и помня името ,гледа на кафе ,живее около Акваленда ... Обаче само общи приказки ...
Чух за някаква жена в Кичука  ,която имала доста точни попадения ,ноо не знам за нея нищо ...
И аз останах очарована от Маг Мариела. Няма общи приазки, всичко е ясно и конкретно. Страшна е тая жена.

# 454
  • Мнения: 0
Аз се отказах да ходя при когото и да е ....
За мен е ясно едно нещо - обиден съм на живота ,не ми се живее ,моля се по-бързо да си отида от този свят ...Дано БОГ наистина да ме чува

# 455
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Big Brother, няма смисъл да си обиден на живота. Каквото и да ти се е случило, то е за да получиш урок и да израстнеш. Ако обаче не съумееш ... ти си този, който губи. Има една мисъл "Това, което не ни убива ни прави по-силни." Та и в твоя случай е така. Но ти си ЕДИНСТВЕНИЯ, който ще реши дали случилото се ще те убие или ще те направи по-силен. Ти, само ти и никой друг имаш избора как да реагираш на случилото ти се - каквото и да е то. Няма значение какво ни се случва, единствено има значение ние как реагираме и какво правим.

"Ако живота ти поднесе лимон - направи си лимонада" и моето дъпълнение "Благодари му за лимона и си изпий с кеф лимонадата."

Не казвам, че е лесно, това е един път, който трябва да извървиш в развитието си, процес е и отнема време - колко време - зависи от теб - от това колко бързо ще се научиш да "правиш лимонада" от лимоните, които ти поднася живота.

Ще си позволя пак да препоръчам една книжка на Александър Свияш - "Какво да сторим, когато нещата не вървят така, както ни се иска" - ето линк в спиралата: http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%F1%E2%E8%FF%F8

Желая ти успех.

# 456
  • Мнения: 0
Благодаря !

# 457
  • София
  • Мнения: 770
Чували ли сте за Мария от село Зорница? Една моя приятелка много ми я похвали. Тя живее в САЩ, но като си дойде винаги я посещава.
Ето откъс от това, което ми пише по мейла за нея:
"Az xodia pri tazi jena ot 100 godini, tia 4ak imena poznava......ami tia nai-ve4e ti kazva ako iskash da znaesh za zdraveto no i za vsi4ko drugo......niama greshka tam, tia mi prashta energia 4ad-pad do tuk i niamash ideia kak me klati napred nazad ot razstoianie. Tia jivee pod Rupite, v selo Zornica , po putia za Melnik. Kazva se Maria, no triabva da otidesh na mesto. Ako iskash za niakoi drug da pitash , zanesi snimka, imenata i rojdenna data. Maika xodi minalata sedmica i tia i kaza 4e estrogena mi e nisuk, otidox da go izsledvam i to4no taka se okaza. Nisuk.Tam niama greshka."
Само да не си помислите, че правя някаква реклама. Смятам възможно най-скоро да я посетя и тогава ще споделя лични впечатления.Лошото е, че взимала по 50лв, но ще ги прежаля.

# 458
  • Мнения: 802
sandrella , напълно е възможно да има такива хора, но факта, че взима 50 лв, т.е. че има фиксирана такса ме кара да се съмнявам във възможностите й.
 Дано да греша .

Пиши , моля те, след като и ти имаш лични впечатления .
Ако ти е удобно сподели телефона й .

# 459
  • Мнения: 0
Здравей Sega,

От този форум съвсем наскоро се натъкнах на името на Али Шуган от с. Копринка край Казанлък. После посетих и сайта му http://www.magiite.com/ и не след дълго реших и да го посетя лично. Писах му, и, тъй като приема само след уговорена среща, се чухме за да уточним кога му е удобно. Г-н Шуган е млад човек, но излежда има доста сериозен опит при отстраняване на негативни външни влияния и неприятните последствия от тях. Нека уточня първо, че от близо година обикалям безрезултатно из цяла Б-я с надеждата да намеря човек, който да е в състояние да ми помогне (някъде около десетина различни хора от различните краища на милата ни родина съм посетила). Но едва след като посетих това младо момче от Копринка и само след няколко сеанса при него се чувствам напълно различно.

# 460
  • Мнения: 0
Снощи се свързах с Николета от предаването ясновдици....Определено ми вдъхна доверие ... А и това което ми каза се припокрива с нещата ,които са миказвали другите жени при които съм бил ...Ще изчакам септември-октомври за да видя дали ще се случат така нещата  както са ми казали.
Иначе с Николета може да се свържете на 19 19 29 , вътр.999

# 461
  • Мнения: 0
donarai  още преди повече от година четях Отче наш, ходих на Киприянови молитви всяка седмица в продължение на месец, повиках свещеник и осветих къщата, в която живея......а резултат? - нямаше. Или ако е имало, то е бил изключително слаб. Аз слабеех и слабеех и губех почва под краката си, и всичко се сриваше и сигурно и ума бях започнала да си губя.
А иначе метода, с който Али Шуган помогна на мен, а и докато ходех, имах възможност да видя и на колко още много хора помага, е баене. Той бае един час, понякога при по-тежки случаи даже и повече от час, като сеанса е изключително изтощителен за него и той влага страшно много от себе си за да помага на другите. Такива хора са голяма рядкост. Той не само, че има дарба, но и има много задълбочени познания по тази непозната за повечето хора материя. На други места, където съм ходила "баянето" е 5-10 мин. За толкова време може да се излекува примерно главоболие у нуждаещият се, но и да предизвика главоболие у лечителя. Хората, които са в състояние да баят повече от 5-10 мин са рядкост.

# 462
  • София
  • Мнения: 3 648
И кво по телефона ли ти гледа Николета?

При Цветанка Рангелова ходили ли сте?

# 463
  • Мнения: 1 520
И кво по телефона ли ти гледа Николета?

Ако телефона й е въдица импулсна (както се вижда от номера) - защо не?
Ако пък някой се хване на нея - браво на него Joy (Все ще се намерят и такива).

# 464
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
И кво по телефона ли ти гледа Николета?

При Цветанка Рангелова ходили ли сте?

Не ходи при тази Цветанка, аз не съм доволна.
Аз съм доволна от леля Искра от село Бистрица.

Общи условия

Активация на акаунт