Бродирана красота - Гоблени 71

  • 110 420
  • 699
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 65

П.П. Предлагам да си избоцкваме и никнейм  Wink , а после всички да изпратим минитата си  на победителя - кото допълнителена награда-бонус   Hug

Иха, страшна идея. Аз съм ЗА  Peace

# 691
  • Мнения: 14


Скорпионче, Дъмперита благодаря Ви за бързия отговор.
След като залях чая върху гоблена, просто го оставих да изсъхне.
Чая беше билков и без захар.
Не съм го прала.

# 692
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 308
 Party ето моят мъник за конкурса  Mr. Green


19 на 19 бода, 7 цвята, кръстчета, половинки, контур и френски възли (2 бр.  Mr. Green )
още не знам как ще го оформя  Hug

това не е за конкурса.  Laughing само се хваля  Whistling лентичката е за да се покаже идеята. ще я сменя по-късно  Hug

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 01:18 от Goody

# 693
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 308
кафенце за събуждане?
 Mr. Green черно и със сметана  Whistling

# 694
  • Мнения: 434
Хайде да видим какво пазите за новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488005.new#new

# 695
  • Мнения: 0
 Във връзка с интелигентно проведената дискусия на 21 март 2010 г. за един от авторите участвали в изложбата на гоблени в Бургас, бих желала да споделя с вас, че господинът страда от тежка форма паркинсон. От цялостният вид на изложбата става ясно, че се държи на високо ниво. Присъствието на не дотам изрядна изработка навежда на логичното обяснение, че има някаква причина. Хубаво би било преди да се прави какъвто и да е коментар или упрек човек първо да се зададе въпрос.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 610
Момичета знае ли някой от къде мога да си поръчам ленена панама?

# 697
# 698
  • Мнения: 1 198
Здравейте, момичета и в новата тема!

Искам да ви попитам дали мога да си купя Аида 14 от някъде в София? Мама твърди, че и в магазин са и казали, че трябва да поръчат. Иначе аз бях тръгнала да поръчвам от Аксиома, но ми е по-лесно ако я има някъде на място.

И за да не е съвсем празно питане, ето малък етап от това, което шия в момента за мама (на нея не й се шие, а пък аз съм в дупка докато си окомплектовам новия гоблен  Laughing)
http://prikachi.com/images.php?files/1488504h.jpg

Снимката е размазана, но нещо не се справих с фотоапарата. Трябва да стане Лунен ангел на Милена.

# 699
  • Мнения: 7 803

панами има вече и бг производство аида 14,16,18 в различни цветове в магазина на шехеразада, на ботев

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт