...за пиърсинга, татуто и още нещо- 16

  • 79 112
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 477
dodimushkatoto-Аз първото си тату и аз го мазах с витамерфен обаче второто го мазах с чист вазелин така ми каза татуиста и много по бързо ми оздравя втората от първата

# 736
  • софия
  • Мнения: 9 590
aria, страхотна е!
точно днес следобяд я лайкнах във фейса му  Laughing
ако не е тайна колко ти струваше тази красота?

# 737
  • Мнения: 6 443
Ариа, най-после! Чудна е! Честита да ти е!

# 738
  • Мнения: 0
Теичка, Mims 861, благодаря ви за бързите отговори. Явно не ми понася Витамерфена, защото веднага ми се успокои от Пантогела. Той обаче не ми се струва толкова мазен и затова ще го редувам с вазелин.

Aria82 направо изби рибата с този гръб  smile3501 Аз обаче сам дъртичка и си избирам местата за тату според къде ще увисна най-малко Laughing

А да ми препоръчате къде в София правят добри цветни татута?

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 163
aria_82 , Честито! Невероятна е!!!  Heart Eyes

Имам слабост към татуси на гърба...
Винаги ми е харесвало женски гръб с хубава татуировка.

# 740
  • Мнения: 1 424
aria_82, страхотна е Heart Eyes....направо нямам думи...
Аз винаги съм си мечтала за татус на целия гръб, но не ми стиска достатъчно, затова много се радвам на чуждите Laughing
а дали има някой, който да направи следващата тема, че тази вече я напълнихме newsm78

# 741
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
aria_82 Честито!!!
Днес и аз я видях в профила му много ми хареса, а и доста бързо е станала за такъв размер.
Със здраве да си я носиш.
 smile3521

# 742
  • София
  • Мнения: 1 370
Радвам се, че Ви е харесала и ценя мнението Ви Simple Smile Сега голямо мазане пада, голямо чудо.По една тубичка отива гентамицин на ден Simple Smile

# 743
  • Мнения: 777
Да се похваля - днес ме изпра тока и си пробих пъпа...  Mr. Green

# 744
  • София
  • Мнения: 1 370
Да се похваля - днес ме изпра тока и си пробих пъпа...  Mr. Green
Честит тунинг Simple Smile Виж аз това и да искам няма как да го направя, че след бременността вече 3 години най-грозното място по мен е пъпа ми.Един такъв набръчкан, изобщо не мога да си прибера този корем Sad

# 745

Общи условия

Активация на акаунт