kak po-lesno i barzo da zabremeneia?

  • 6 794
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Може би сам най-новият член на сайта, ще се радвам да ме приемете бързо и да знам че мога да разчитам на съветите ви !

как по-лесно и бързо да забременея?

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Simple Smile

Zdraveite!
Mojhe bi sam nai-noviat chlen na saita, shte se radvam da me priemete barzo
 i da znam che moga da razchitam na savetite vi !
 
kak po-lesno i barzo da zabremeneia?

BLAGODARIA VI PREDVARITELNO Simple Smile


----------------
Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 14:01 от AnMary

# 1
  • Мнения: 1 310
Правите бебето само във вероятните дни за овулация. Тях можеш да си ги засечеш с тест за овулация. Успех и да се похвалиш!  Wink

# 2
  • Мнения: 776
Правите бебето само във вероятните дни за овулация. Тях можеш да си ги засечеш с тест за овулация. Успех и да се похвалиш!  Wink
Можеш да ги комбинираш и с мерене на базалната температура.
 Късмет и скорошен успех!

# 3
  • Мнения: 34
Привет и от мен Simple Smile моят въпрос може би ще и се стори малко странен,но не ми е ясна позата която трябва да заема след половия акт newsm78 newsm78 newsm78.Понеже сега беше първия месец в който правим опити и чесно казано опитите бяха през ден Confused,направих си тест вчера и беше отрицателен CryВсе се надявам да съм го направила рано и да не е отчело,но все пак ако мпжете да ми дадете съвет коя поза е подходяща след акта за да стане работата #Crazy #Crazy #Crazy

# 4
  • Мнения: 588
Здравей,
до колкото съм чувала, че ако плувците са добри позата няма значение за бързо зачеване  Joy. Те със сигурност ще достигнат до целта, но от друга страна за зачеване се препоръчват мисионерската поза и тази, в която ти си на колене, а партньора ти е отзад. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 622
Здравей,
до колкото съм чувала, че ако плувците са добри позата няма значение за бързо зачеване  Joy. Те със сигурност ще достигнат до целта, но от друга страна за зачеване се препоръчват мисионерската поза и тази, в която ти си на колене, а партньора ти е отзад. Mr. Green

втората поза не се ли препоръчваше при обърната матка?

# 6
  • Мнения: 776
 И аз така съм чувала за мисионерската поза. А след половият акт, поне аз лежах по гръб около 20 мин. с възлавница под дупето.

# 7
  • Мнения: 34
Именно позата със възглавницата ме интерасуваше Rolling Eyes,понеже преди да почнем с опитите ходих да лекар,гинеколойката чак се учуди че отивам просто на профилактичен преглед и думите и бяха"от мен имаш шестица" Hugтолкова се зарадвах и цитонамазката беше добре Simple SmileНо сега много се притеснявам тъй като незнам дали се е получило SadЧета много за смптомите и гледам че и други са си праеили по-рано тест но е бил отрицателен

# 8
  • Мнения: 879
Според мен най-бързия резултат дава- секс през ден и да не се става след това. Не че е помогнало при нас, но проблема е в мъжа ми Sad

# 9
  • Мнения: 34
Ами това с правенето през ден го направих,също така и това със стоенето в леглото поне 30мин също Rolling Eyesсега просто ще си чакам за да разбера дали е свършило работа newsm78 Ако ли не продължаваме от следващия месец,мъжо твърдо  решен да не се отказва Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 730
Чувала съм, след полов акт да се застава в стойка свещ.Имам позната ,която твърди, че така си е помогнала за втората бременност.

# 11
  • Мнения: 1 796
Година и половина стоях в поза ''свещ'' и нищо не стана,стана по-късно и без тази поза, може би е до нагласа.

# 12
  • Мнения: 34
Година и половина стоях в поза ''свещ'' и нищо не стана,стана по-късно и без тази поза, може би е до нагласа.



Това звучи уморително #Crazy #Crazy,но в рамките на майтапа Simple SmileИмам познати които дори и не са усетили кога е станало бебето Shocked Shocked Shockedпример за това е моята сестра Grinning Grinning.Мисълта ми е че всичко е на психическа основа,колкото по-малко го мислим,толкова по-бързо ще стане Hug. Аз все още не съм се притеснила понеже този месец е първи от нашите опити,но ако не стане ще ме удари и мен голямото съмнение от приказките на гинеколожката че не вижда причина да ане мога да забременея от първия път,при условие че моя мъй нито пие нито пуши и не е с наднормено тегло,което също указва голямо влияние на оплождането newsm78 newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 567

Аз все още не съм се притеснила понеже този месец е първи от нашите опити,но ако не стане ще ме удари и мен голямото съмнение от приказките на гинеколожката че не вижда причина да ане мога да забременея от първия път,при условие че моя мъй нито пие нито пуши и не е с наднормено тегло,което също указва голямо влияние на оплождането newsm78 newsm78 newsm78

Недей да се настройваш предварително.  Peace Това е само първи месец! И да не се е получило - не виждам защо ще се подтискаш! Никъде не е казано, че ако всичко е наред, бебето трябва да се получи от първия път! Сигурно си чела, колко двойки са здрави, а не им се получава известно време. Гинеколожката ти е имала предвид, че си здрава предполагам, а не че задължително трябва да забременееш от първия път.
Аз забременях с първото си дете след 6 м. опити, при условие, че и двамата сме напълно здрави!
Дано при теб се получи от първия път! Успех и стиснати палци!

# 14
  • Мнения: 1 796
Момичета,най-важното е да сте спокойни.Когато правихме опити и след 2 години нищо не стана,а думите на лекаря ни бяха-"Само инвитро ви спасява" аз се отчаях съвсем и накрая решихме да спрем да го мислим докато съберем пари за инвитро.Спряхме да правим секс по график и започнахме да си живеем един сравнително спокоен живот,без да мислим за проблема.Това стана октомври месец и декември забременях,макар че от медицинска гледна точка нямаше никакъв шанс.Мисълта ми е,че наистина трябва спокойствие и то много и най-важното не спирайте да вярвате чудеса,защото наистина стават,когато очаквате най-малко.Успех на всички.Надявам се да не съм досадила с моята история просто искам да дам кураж на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт