Голяма съм уфтсъ

  • 598
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Ей ама значи по- голяма патка от мен трудно се намира! #2gunfire
Миналата седмица бях с възпалена гърда и беше много весело - 39 температура, болки, цедене, бебе реве и истерясва....абе сладка картинка. Аз не мога да изцеждам като хората и затова бебето висеше непрекъснато на гърдата, та да може да изсуква. Както и да е - мина Simple Smile Лощото е че беба се научи да виси на цица непрекъснато Confused После пък ме хвана грипче - пак температура, пак неспане и пак купон #Crazy Та беба съвсем се научи да виси на мен, та даже почна и през нощта. То направо не се издържа от недоспиване и си викам, айде една нощ да се наспя, пък таткото да я нахрани с изцедена кърма newsm78
И познайте - събуждам се сутринта, гърдите на камък, бучки, болииииииииииииииии, температура, запушени канали и бебе дето не може да изсуче нищо Confused
Сега пак висим на цица непрекъснато, а тъкмо нещата бяха почнали да се успокояват последните 2 дни Close
Е кажете сега не печеля ли първо място в класацията за най- голяма патка, уфтсъ или там за каквото животно се сетите Banghead

# 1
  • Мнения: 4 915
Аааааааааааа, не! Така лесно титли не се присъждат!  Naughty Wink

Станалото-станало, и е станало най-вече, защото все още си в първи месец кърмачка и не ти е регулирана кърмата - тя се е стимулирала в по-висока степен от бебчо, и една нощ почивка им е дошло в повече на гърдите ти. Но времето назад не можеш да върнеш, тъй че - спри го това човече: Banghead, че ме заболява главата само като го гледам.  Simple Smile

Нали знаеш как да се справиш? Бебе, масажи, топли душове.

# 2
  • Мнения: 6 472
Е вече поне имам опит след като миналата седмица благодарение на тез работи отървах антибиотика Grinning

# 3
  • Мнения: 7 106
Лулу, първете 3 месеца ще е така, докато се научите с беба да се разбирате с поглед, дето се вика Grinning. Затова не си лепвай етикети, ами бягай да си учите урока, т.е. беба на цица. И хич не се оплаквай, че не слиза от там, защото на нея това и е работата сега - да папа и да расте. Виж само как добре се е справила - отървали сте антибиотик  Wink

# 4
  • Мнения: 2 655
 Laughing Laughing LaughingНе си!
Всичко това съчетано с ново бебе у дома, недоспиване, 1000 промени, съпруг и още 1000 задължения е нормално. А и бебчето ти е съвсем малко. Не се сърди и не го лишавай от единственото нещо което може и което обича да прави. Дай му време да се научи.
В тези начални времена, а може и малко по късно, когато АЛИ беше новородена тук имаше интересна тема: За какво Ви ползват гърдите?
Нашият списък беше най-голям Laughing, защото и АЛИ цокаше по 2 часа, а после сладко дремваше на гърдата. Само да реша да я мръдна тя организираше стачка и ставаше много люта и сърдита. Редовно ходех с голи гърди, а тя бяха възглавничка за сладка дрямка.
За бучките и мастита, малко хора са се отървали, но ще свикнеш и ще се научиш с времето.
Късмет.

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз ще добавя само нещо малко към нещата,които си знаеш като ефективни мерки - много често тези запушвания са просто показател,че майката си надвишава силите и това,на което е способна в момента.Почивка и спокойствие - в момента най-важно ти е бебето,всичко друго може да чака Grinning

Общи условия

Активация на акаунт