Отговори
# 630
  • Мнения: 0
Еми тя е красива и за двама......Господ си знае работата..

# 631
  • София
  • Мнения: 30 142
Нифертити не е жена на Рамзес ,а на Аменхотеп, който се отрича от бог Амон Ра и го заменя с Атон, сменя столицата и накрая и името си на Ехнатон.Това е небеизвестната
Нефертити, защото има още 7 -8 ,но не са толкожа известни.
След тази статия става ясно , че Мурат няма вина за това ,че се е оженил за Бурчин,
а Туба - обича грозни мъже. Как да и се смени вкуса newsm78
Време е за нови сщенарии Joy Joy Joy

естествено, че няма вина. Когато нещо м/у двама човека не се получи има вина и в двамата (ако изобщо са искали да се случи все пак).
Сценарият принципно изразява гледна точка, разбиране и донякъде фантазията на сценариста. Това се отнася и за най-големите сценаристи  Peace

# 632
  • Мнения: 0
Аз номинирам Евич за сценарист на годината.....ако я вземат в ЛиН рейтингът ще се утрои....време е Сабанджъ да не се надува,ами да вземе правилното решение,т.е. да покани Евич,тогава вече не ми се мисли за ролята на Ясемин.....а Евич може да направи роличка и за наша Туба.....

# 633
  • Мнения: 0
Момичета,предварително се извинявам,че пак ще натрапя мнението си.Взимам участие само в тази тема,защото обхваща не само "Аси",но и други мои любими филми-"Любов и наказание" и "Пленителката на сърца".Не влизам в темите отредени за ЛиН и Пленителката,за да не се получават излишни конфрунтации,защото  някои мнения там се разминават с моите.Не съм човек дето да тръгне да се "драчи"и то за глупости.Предпочитам да даря добро настроение,отколкото да "образувам нерви".МОЯТА ПРЕПОРЪКА:ЗА КОЙТО МНЕНИЯТА ИЗКАЗАНИ ТУК СА ДРАЗНЕЩИ,ПРОСТО ДА НЕ ВЗИМА ОТНОШЕНИЕ!!!

# 634
  • Мнения: 640
За допусканите граматически грешки се извинявам, но пиша от друг компютър и нямам
кирилица.
Аз пък харесвам Ясемин ,нищо че е малко дървена. Мисля си ,че е от ролята - все още
е в житейска криза. Не ми се вярва да са я избрали чрез ходатайство.
Нали казваха ,че режисурата е поверена на Сабанджъ - бил много добър.

# 635
  • София
  • Мнения: 30 142
Момичета,предварително се извинявам,че пак ще натрапя мнението си.Взимам участие само в тази тема,защото обхваща не само "Аси",но и други мои любими филми-"Любов и наказание" и "Пленителката на сърца".Не влизам в темите отредени за ЛиН и Пленителката,за да не се получават излишни конфрунтации,защото  някои мнения там се разминават с моите.Не съм човек дето да тръгне да се "драчи"и то за глупости.Предпочитам да даря добро настроение,отколкото да "образувам нерви".МОЯТА ПРЕПОРЪКА:ЗА КОЙТО МНЕНИЯТА ИЗКАЗАНИ ТУК СА ДРАЗНЕЩИ,ПРОСТО ДА НЕ ВЗИМА ОТНОШЕНИЕ!!!

абсолютно подкрепям.  Peace
Тук е форум и мнението на никой не бива да поражда спорове. Едни са фенове например на Мурат, други на Сабаджъ, трети- просто на сериала. Същото се отнася и за сериала на Туба и за всеки друг сериал. Не виждам смисъл дадена тема да се окопирва от фенове само на актьор, сценарист и т.н. и критикуващи мнения да не се приемат.
За всеки влак си има пътници  Peace Всеки има право на мнение.

# 636
  • Мнения: 10 240
По мое мнение ЛиН е филм с много добър сценарий и творчески колектив.Нали никой тук не мисли ,че чак толко насериозно сме взели мечтанията си по МураТуба че да изгубим реалната си преценка за нещата.Според мен Нургюл е абсолютно неподходяща за ролята ,която играе.Пак според мен тя е единствената грешка на Сабънджъ в този проект.Това е!Тя може да е перфектна актриса,но не за този филм и за тази роля!Не го мисля заради партньора и Мурат!По тази логика трябва да отхвърлим и партньора на Туба в "Пленителката"Не е кой знае какъв хубавец,но е перфектен за ролята си!!!

 Подкрепям мнението. Не бива да забравяме, че филма е още в началото и не знаем какви изненади ще ни поднесе през следващите 2 години / поне така се говори - че снимките ще са 2 години/ . Има много неща да се случват. Засега  между Ниргюл и Мурат не се получава  искрата / мое мнение/, но нещата могат и да се променят. Аз обаче не приемам и Чичек за Саваш. Мисля, че и тя не му подхожда.

Еми тя е красива и за двама......Господ си знае работата..

Маги, наистина Туба притежава красота, която не се среща често. Такава красота донякъде плаши мъжете.

е, затова немогат да са с М.Й. прекалено са еднакви в различността си (хмм как прозвуча  newsm78 ) т.е. и двамата са силни индивидуалисти, които не позволяват да са засенчвани. Бурчин и Сами са идеални, за да са им в сянката.

Това е логично и в такъв случай  Мурат, а вероятно и Туба / докато не видим женитбата и със Сами като факт нищо не е сигурно/ са намерили това което търсят - Бурчин и Сами.

# 637
  • Мнения: 0
Да ,даже е по интригуващо,когато има различни мнения,стига да не се прави тенденциозно и с единствената цел да се разпадне темата и да се предизвикват конфликти

неподхождането м/у Н. и М. е чисто физически,тя е по-стара и по-груба,на нея биха и отивали по-едри и груби мъже(например Галип),а на Мурат както видяхме му отиват нежни красавици......това е,нищо лично.........но виждаме как една грешка повлича серия от грешки,все пак е недопустимо да допуснеш грешка по отношение на главен актьор,той е лицето на филма

# 638
  • Мнения: 640
Момичета,предварително се извинявам,че пак ще натрапя мнението си.Взимам участие само в тази тема,защото обхваща не само "Аси",но и други мои любими филми-"Любов и наказание" и "Пленителката на сърца".Не влизам в темите отредени за ЛиН и Пленителката,за да не се получават излишни конфрунтации,защото  някои мнения там се разминават с моите.Не съм човек дето да тръгне да се "драчи"и то за глупости.Предпочитам да даря добро настроение,отколкото да "образувам нерви".МОЯТА ПРЕПОРЪКА:ЗА КОЙТО МНЕНИЯТА ИЗКАЗАНИ ТУК СА ДРАЗНЕЩИ,ПРОСТО ДА НЕ ВЗИМА ОТНОШЕНИЕ!!!

Не е хубаво да се дават препоръки,когато не са поискани, но всеки сам си решава...
Някой да е забранил да влезеш в друга тема и да си кажеш мнението newsm78
Ако няма дискусия ,няма да се стигне до истината.

# 639
  • Мнения: 640
Да ,даже е по интригуващо,когато има различни мнения,стига да не се прави тенденциозно и с единствената цел да се разпадне темата и да се предизвикват конфликти

В тази тема съм от октомври и не се е разпаднала,а че има хора, които търсят под
вола теле е друг въпрос.

# 640
  • София
  • Мнения: 30 142
Да ,даже е по интригуващо,когато има различни мнения,стига да не се прави тенденциозно и с единствената цел да се разпадне темата и да се предизвикват конфликти

абсолютно  Peace Други теми излишно натоварени с конфронтации от сорта режосьорът е супер, а актьорът не чак толкова и обратното в зависимост от това, на кой предишен сериал си фен  ooooh!
Затова фенове много, сериали също, както и актьори и режисьори.

Аз пак да запитам за това, кой сериал е на първо място във вторник по рейтинг ако не е ЛиН  newsm78

# 641
  • София
  • Мнения: 30 142
ей хора, моля ви, не изостряйте тонът и тук. Много хора избягаха от подфорума :Кино и телевизия" заради подобен тон в темите  Cry Вместо да ни е хубаво да си споделяме мнения, то става натоварващо честно. Да внимаваш какво пишеш  Embarassed В ЛиН не смееш да споменеш Туба. Там преди време пък имапе спорове Мурат ли е в ядрото на успеха на филма или Сабаджъ   ooooh!

Моля ви, дайте да си коментираме и да не се сърдим на различните мнения  Praynig

# 642
  • Мнения: 0
Ако някой очаква да вкарам Туба в комични сценарии,да прощава.За такова нещо няма как да ми дойде музата.Да ме прощава Бог-жена съм,но такава красота,финес и ангелско излъчване не се среща под път и над път.Какви са тези очи?Каква е тази майка дето я е дарила на света!Поклон пред нея!Не знам защо но една лоша дума не може да ми се изтръгне от устата за това прекрасно създание!Светът има нужда от такава красота!

# 643
  • Мнения: 0
Имаше опити за рападане на темата от Имеджик,но всички усетихме каква е целта и ,не можа да вирее в темата и изчезна безмълвно,чвно беше,че тя(те) влизат ,за да дразнят,а не защото симпатизират на Б. или който и да било

# 644
  • Мнения: 10 240
ей хора, моля ви, не изостряйте тонът и тук. Много хора избягаха от подфорума :Кино и телевизия" заради подобен тон в темите  Cry Вместо да ни е хубаво да си споделяме мнения, то става натоварващо честно. Да внимаваш какво пишеш  Embarassed В ЛиН не смееш да споменеш Туба. Там преди време пък имапе спорове Мурат ли е в ядрото на успеха на филма или Сабаджъ   ooooh!

Моля ви, дайте да си коментираме и да не се сърдим на различните мнения   Praynig

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт