Благотворително снимане тази събота(13.03.) в Борисовата градина

  • 5 207
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Преди няколко месеца имаше подобна кампания, организирана тук във форума. Сега отново искаме да съберем средства, но детенцето е друго. Казва се Вики и вече веднъж сме помагали, нека го направим отново, а и така ще имате прекрасни снимки на детето си, кучето си, вас самите Hug

Ето темите за Вики с всички подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464174.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464179.0;all
Мястото е Борисовата градина, езерото с лилите, датата - 13.03. , от 11 до 14 часа.
Ще снимат момичетата от Подфорум Хоби, фотографската тема:)
Цена 30 лв.

П.П. Ако някой има идеи за закрито да сподели Simple Smile

# 1
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Е, супер сте вие-фотографките Hug Hug  bouquet  Успех, и дано направите страхотни снимки, на страхотни хора, и се съберат парички за малката ,красива Вики Peace Peace

# 2
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Събота ще е прекрасен ден, топъл - дават го 7 градуса, ще е хубаво време за разходка и снимки.

Вики и майка и заминават на 28.03, давайте да съберем паричките - по силите ни е!!!!

Ще им пиша и на тях, ако искат да се присъединят и да дойдат и те в парка.

# 3
  • Мнения: 479
Чудесна инициатива, момичета  Hug

Дуци, по това време сме на музика при Злати, но може да не отидем този път.

# 4
  • Мнения: 4 371
Гнидка, снимането е до 14, така че след музиката?
Ще ви чакаме Simple Smile Ако измислиш нещо за Катето за по-интересни снимки, туту имахте ли, какво беше Crazy

# 5
  • Мнения: 479
Дуци, тя рано заспива, тъй че ще е или едното или другото  Simple Smile

Ще помисля как да я наглася  newsm78. Туту поръчвахме, ама за подарък. Тя си ми е прелестна всякак  Crazy Heart Eyes

Купули сме й календари още декември месец и още не сме я снимали за тях  Blush, тъй че ще е чудесно да ги съчетаем нещата

# 6
  • Мнения: 135
На мен са ми спретнали гости в прованса и ще се приберем не по- рано от 16 Close
А как си го харесвам детенцето на снимчиците  Blush и ми се щеше да дойдем...

# 7
  • Мнения: 10 761
Aз няма да мога да дойда, но ще преведа парички днес по сметката.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Браво !
  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 621
Пожелавам ви хубаво време, за да има успех начинанието и да се съберат повече пари.
Ако в подфорум хоби има момичета от Бургас, които снимат се надявам скоро и те да организират нещо такова.

# 10
  • в гората
  • Мнения: 1 486
 Wink

# 11
  • Мнения: 4 116
Дано да е хубаво времето!

# 12
  • Мнения: 2 109
Момичета

Аз ще се включа със снимки в студиото, и по друго време. За бебетата ще е по-лесно вътре, че в студеното само по шапки и якета ще може да ги снимаме.
Само искам да помоля да се уговорим кой кога иска да дойде, за да не се съберат много бебета / деца да чакат наведнъж.

# 13
  • Мнения: 6 472
Туко що се чух с Калина и се разбрахме, че ще и помагам в студиото.  Ако някой има желание за студийни снимки, нека ми пише на мен или на Калина на ЛС или най- добре да се обади на:
0884 833 531 - Руми
0889 913 003 - Калина

# 14
  • Мнения: 3 914
Благодаря ви за всичко ,което правите за моето дете  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт