«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

«Ћј“»÷ј

ћнени€: 474
«дравейте момичета може би има много изписани рецепти с печени чушки но аз така и не усп€х да изнамер€ нещо по оригинално. »ска ми се нещо по интересно  хапвала съм доста вкусни салатки от печени чушки затова мол€ за  рецепта ако н€кой разбира се има желание да пише.Ѕлагодар€  предварително .
÷итирай

ћнени€: 6 753
ѕечени чушки нар€зани или на ивици, изцедено кисело мл€ко, наронено или настъргано сирене, орехи натрошени, намачкан чесън - всичкото това се обърква в купа и става много вкусна салатка.
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 426
“очно тази салатка щ€х и аз да предложа.Ћюбима ми е . Peace»ма € в последни€ комплект рецепти на «вездев -ƒомашна кухн€ /с класъора/.ќформена е във вид на топка върху канапе от нар€зани на кръгчена домати.
÷итирай

«Ћј“»÷ј

Ѕлагодар€ ви момичета много сте мили  .
÷итирай

ћнени€: 6 753
“очно тази салатка щ€х и аз да предложа.Ћюбима ми е . Peace»ма € в последни€ комплект рецепти на «вездев -ƒомашна кухн€ /с класъора/.ќформена е във вид на топка върху канапе от нар€зани на кръгчена домати.

ива, не знам за «вездев, но мо€т мъж € прави от сто години и твърди, че била негов патент, сега ще му кажа, че има и конкуренци€! 35

nonchetooO, сетих, че имаше подобна тема за печени чушки, прегледай €, имаше интересни предложени€.  bouquet
÷итирай

Ўумен

ћнени€: 426

ива, не знам за «вездев, но мо€т мъж € прави от сто години и твърди, че била негов патент, сега ще му кажа, че има и конкуренци€! 35

nonchetooO, сетих, че имаше подобна тема за печени чушки, прегледай €, имаше интересни предложени€.  bouquet
ƒа е жив и здрав мъжът ти ! Laughing
÷итирай

ћнени€: 3 150
—алата с риба и печени чушки 

≈ни, ние също € обичаме тази салата с изцеденото мл€ко и чушките  Peace ама от към 45 години насам  Laughing  јма то вие и ние май доста сходни вкусове имат  Peace
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 496
ѕечени чушки с катък  Smile

÷итирай

«Ћј“»÷ј

ќще веднъж благодар€ за вниманието вече направих салатката с цеденото млеко дано € харесат на мен лично много  ми харесва.ћного сте мили жела€ на всички при€тна и спокойна вечер.
÷итирай

ћнени€: 5 080
—тарософийска салата:
4 печени червени чушки, нар€зани на дребно
2 домата, нар€зани на дребно
3 сварени €йда, настъргани
100 гр. сирене, настъргано
1/2 кофичка кисело мл€ко, изцедено
олио
магданоз
сол
¬сичко се разбърква добре и се охлажда. —тава много лека и вкусна. ¬ърви и като пред€стие върху препечени филийки. јко не ви се реже и стърже, всичко може да се сложи в чопър, но нар€зана и настъргана става по-добре.
÷итирай

ћнени€: 222
   Ћесна и евтина салата

10-тина печени чушки
1стрък праз лук (или зелен)
100гр.сирене
сладка царевица
6-7орехови €дки
чесън
олио
оцет
сол

„ушките се режат на къси лентички, сиренето се натрошава, празът се реже на ситно, смесват се с останалите продукти и се подправ€т.

—алата с печени чушки и извара

200 гр извара;
150 гр кисело мл€ко;
200 гр печени белени чушки;
1.с.л. зехтин;
1 ск. нар€зан на ситно чесън;
щипка смл€н черен пипер;
2-3 варени €йца;
2-3 черни маслини

—месвам изварата с киселото мл€ко. ƒобав€м нар€заните на лентички печени чушки, чесъна, зехтина и черни€ пипер. –азбърквам и остав€м в хладилника за около 1 час. —ервирам с нар€зани твърдо сварени €йца и черни маслини.
÷итирай

ћнени€: 5 803
ћомичета, давате страхотни идеи! Hug

ћойта свекърва прави много вкусна салата, но само от печени чушки, с дресинг от чесън, магданоз, олио, оцет, може би и копър Thinking —тават супер! Crazy
÷итирай

ѕазарджик/Ћондон

ћнени€: 1 730
» аз да кажа мо€та любима салата с печени чушки, много лесна :

6- 7 обелени печени чушки
500 гр. извара
200 гр. майонеза
1-2 скилидки чесън

–азбъркват се майонезата , изварата и пресовани€т чесън, слагат се нар€заните на ситно чушки, всичко се обърква хубави и готово.
÷итирай

на обратната страна на света

ћнени€: 70
≈то ти една по-нетрадиционна , но много вкусна:
- 10-12 печени и обелени чушки, нар€зани на ивици,
- б€лата част на 2-3 стръка праз, нар€зана на ивички ,
- по 100-120 гр кашкавал и сирене, нар€зани на кубчета/ или пръчици/,
- 30-40 гр. счукан пържен фъстък/ в рецептата не се слага сол/,
- олио, оцет и черен пипер на вкус.
ќтгоре се покрива с настъргани варени €йца.
“ази салатка пие мно-о-о-о-го ракийка.
ƒа ти е сладко! smile3525
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 262
≈то салатка и от мен
ћексиканска салата - —омбреро
печени чушки нар€зани, консервирана сладка царевица, пресни домати нар€зани , счукан чесън, копър- овкусени със сол, олио и оцет - страхотна е Wink
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора