Правителството планира двойно намаление на отпуска за майчинство!

  • 16 523
  • 390
  •   1
Отговори
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Във връзка с изнесена днес по радио К2 информация относно доклада с 31 антикризисни мерки на правителството и в частност предложението за намаляване периода на отпуск за бременност, раждане и отглеждане на малко дете от 410 на 225 дни, Сдружение „Настоящи и бъдещи майки” (СНБМ) изразява категоричното си несъгласие с подобна мярка, която в условията на икономическа криза и нарастваща безработица е нелогична, недопустима и е предпоставка за поставяне на бременните и младите майки в риск.

В рамките на деня, СНБМ ще излезе с официално становище по въпроса.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 260
Да пуснем инфото и в профила на СНБМ във ФБ?  newsm78

# 2
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Пуснато е във ФБ

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 6 260

Видях, пишем едновременно с Ели.  Peace

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Мерси Томасе!
Дано се откажат от това безумие!

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 375
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out
еййййййй край нямат простотиите им, абе да не правим изобщо деца - така няма да ни се налага да тежим на бюджетаааа #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 17 592

Отдавна си знам, че това правителство е... ами, една голяма техническа грешка - но това бие всички рекорди... добре де, не ги бие, ама завършва наравно с идеята да се изкарат всички обущари, зидари и фризьорки отново в сивия сектор като бъдат принудени да внасят осигуровки в/у, примерно, 3 - 4 пъти по- високи от изкарваните приходи... изобщо, не споменавам лични такива (т.е. заплати), а изобщо печалба на фирмата...

ПП
Томасе, пусни темата и в Клюкарника, моля?

# 9
  • Мнения: 4 978
Томасе, пусни темата и в Клюкарника, моля?

Момичета, против правилата на форума е да се пускат еднакви теми в няколко подфорума.

В темата за правителството в Клюкарника съм писала още сутринта, когато излезе новината.

Ще видим какво ще отговорят от правителството и ще реагираме.

Засега е доста странно тихо в медийното пространство по темата.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 260
Да, и аз това забелязах - засега инфото е само от представител на синдикатите, по неговите думи сдобил се с чернова на правителствения доклад.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Идиоти са те!

Набързо мога да кажа това.

# 12
  • Мнения: 125
Искрено се надявам източникът на г-н Манолов да не е толкова "100%" сигурен Praynig...направо не ми се вярва какво става с тази държава ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 119
http://www.speshno.info/news.php?id=122752
http://politics.actualno.com/news_289600.html

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 14:40 от Fanni

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Това е безумие наистина  #Cussing out
Толкова ли нямаше откъде да орежат, че посегнаха на майките и децата - ами да си съкратят собствените придобивки и облаги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт