«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

’оби (общ)
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 439 отговора

ћнени€: 0
Ѕлагодар€ ви много на тези, които са гласували за мен-за играта на Ўрек!¬чера си получих мр3
÷итирай

“айна-майна

ћнени€: 93
„естито на всички за новите наградки! —ъс здраве да си ги ползвате.  bouquet
ƒа ви питам: какво правите със спигосите в спиго.бг ? јз с моите посто€нно купувам билети за ƒжакпота ( макар, че не в€рвам, че ще го дадат на случаен човек) ама какво друго бих могла да ги прав€?  newsm78
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 142
„естито на всички за новите наградки! —ъс здраве да си ги ползвате.   :bouquet:
ƒа ви питам: какво правите със спигосите в спиго.бг ? јз с моите посто€нно купувам билети за ƒжакпота ( макар, че не в€рвам, че ще го дадат на случаен човек) ама какво друго бих могла да ги прав€?  newsm78

јз лично си игра€ и се над€вам да ми се падне джакпотът от н€ко€ игра или да спечел€ от тази рулетката с билетите н€ко€ предметна награда. Ќай-много се точа на хавлиите.
ѕ.—: Ќа кои игри играеш най-много?
÷итирай

“айна-майна

јми, игра€ на ѕасианс 7, ƒиаманти, Ѕалон, Ћовец на съкровища. ¬чера играх "ћаи" за първи път и нещо не ми хареса.

÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 142
јми, игра€ на ѕасианс 7, ƒиаманти, Ѕалон, Ћовец на съкровища. ¬чера играх "ћаи" за първи път и нещо не ми хареса.

» на мен ћаи-те не ми харесва. ѕредпочитам игри, в които бързо се печел€т спигоси. ћного ми харесва да игра€ на —пинго и ќтгатни рисунката. » те са доста забавни.
÷итирай

ћнени€: 1
здравей те да питам преди време н€кой бе6е казал за саит които като напи6и6 букви ти образува думи    newsm78  ако  н€кой се се6та помогнете мол€  Praynig
яз много търсих такава игра,но € има само на английски.јко н€кой знае къде € има на български ще съм много благодарна да сподели  Smile
÷итирай

Ќещо ме запалихте с това спиго  Smile н€кой ще ми каже  ли с две думи за сайта. ¬иждам че се игра€т игри и се събират спигоси, но какво ги правите после... Crossing Arms
¬ид€х че в сайта класират и по пари, значи може да си обръщаш спигосите и в лв. и ако е така с paypal ли ги превеждат и изобщо дали ги превеждат  Thinking
ўе съм ви благодарна да споделите кой какво е печелил от спиго.бг
÷итирай

burgas

ћнени€: 3
здравей те да питам преди време н€кой бе6е казал за саит които като напи6и6 букви ти образува думи    newsm78  ако  н€кой се се6та помогнете мол€  Praynig
яз много търсих такава игра,но € има само на английски.јко н€кой знае къде € има на български ще съм много благодарна да сподели  Smile
   ћол€те кажи кой е английски€ сайт
÷итирай

ћнени€: 1
   ћол€те кажи кой е английски€ сайт
Ќапиши скрабъл в google и ще ти изл€зат много сайтове.
÷итирай

“айна-майна

Нещо ме запалихте с това спиго  Smile някой ще ми каже  ли с две думи за сайта. Виждам че се играят игри и се събират спигоси, но какво ги правите после... Crossing Arms
Видях че в сайта класират и по пари, значи може да си обръщаш спигосите и в лв. и ако е така с paypal ли ги превеждат и изобщо дали ги превеждат  Thinking
Ще съм ви благодарна да споделите кой какво е печелил от спиго.бг

Аз лично със спигосите си купувам билети. Наградите в магазина може да се закупят срещу спигоси + пари+ разноските за доставката. Поне така разбрах аз... Така, че единствения начин да 'оползотворя' спигосите е като си купя билети. Имам над 10 000 билета за Супер Джакпота, ще видим дали някога нещо ще спечеля...

Иначе спигосите може да ползваш и за да играеш срещу други играчи (на Спинго например).

Ами, играя на Пасианс 7, Диаманти, Балон, Ловец на съкровища. Вчера играх "Маи" за първи път и нещо не ми хареса.

И на мен Маи-те не ми харесва. Предпочитам игри, в които бързо се печелят спигоси. Много ми харесва да играя на Спинго и Отгатни рисунката. И те са доста забавни.

И мен ме кефи "Спинго", но не обичам да залагам хиляди спигоси, а за 100 или 200 спигоса почти  никога няма желаещи да играят и затова не играя...

÷итирай

Ќещо ме запалихте с това спиго  Smile н€кой ще ми каже  ли с две думи за сайта. ¬иждам че се игра€т игри и се събират спигоси, но какво ги правите после... Crossing Arms
¬ид€х че в сайта класират и по пари, значи може да си обръщаш спигосите и в лв. и ако е така с paypal ли ги превеждат и изобщо дали ги превеждат  Thinking
ўе съм ви благодарна да споделите кой какво е печелил от спиго.бг

јз лично със спигосите си купувам билети. Ќаградите в магазина може да се закуп€т срещу спигоси + пари+ разноските за доставката. ѕоне така разбрах аз... “ака, че единствени€ начин да 'оползотвор€' спигосите е като си куп€ билети. »мам над 10 000 билета за —упер ƒжакпота, ще видим дали н€кога нещо ще спечел€...

»наче спигосите може да ползваш и за да играеш срещу други играчи (на —пинго например).

» на мен ћаи-те не ми харесва. ѕредпочитам игри, в които бързо се печел€т спигоси. ћного ми харесва да игра€ на —пинго и ќтгатни рисунката. » те са доста забавни.

» мен ме кефи "—пинго", но не обичам да залагам хил€ди спигоси, а за 100 или 200 спигоса почти  никога н€ма желаещи да игра€т и затова не игра€...

Ѕрагодар€ ти за отговора  Hug
—игурно пари се печел€т само от джакпота? Ќ€кой ако е взимал парички ще сподели ли  Smile
÷итирай

“айна-майна

ƒжакпотите от различните игри са печелени доста пъти откакто аз съм в сайта. Ќо за големи€ ƒжакпот (който, ако не се лъжа в момента е над 70 000лв ) ще видим кой ще го грабне.  Mr. Green
÷итирай

—офи€

ћнени€: 868
јз тази тениска от Ћокърз € забравих вече  Laughing
Ќе са ми € пратили още, май...  Rolling Eyes
÷итирай

“айна-майна

Ќ€кой ако знае кои са "скритите постижени€" в —пиго да сподели.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 242
—коро ще има ли редийм в Ћокър« за Ѕългари€? јма такъв, дето не е само за тези, които пазаруват от там  Tired
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
270-284 от 439 отговора