FarmVille - 20-та тема

  • 46 131
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 2
Може ле някой да пусне снимка на наторен чипс? Моите съседи не торят много, а няма да мога да следя следобяд  Simple Smile

# 677
  • Мнения: 97
http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=830393897&a … edeemFriendReward мистериозно великденско яйце, моля дръжте го в гифт бокс, че да може и други да го вземат  bouquet

# 678
  • Мнения: 1 270
http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=830393897&a … edeemFriendReward мистериозно великденско яйце, моля дръжте го в гифт бокс, че да може и други да го вземат  bouquet
хайде стига вече де  Mr. Green може да го вземе само един и то си пише  Hug

# 679
# 680
  • Мнения: 0
Начос и мини вила  Joy На това му се вика забавно. Жалко, че начосите са само за 17 часа... :/

# 681
# 682
  • Мнения: 364
Може ле някой да пусне снимка на наторен чипс? Моите съседи не торят много, а няма да мога да следя следобяд  Simple Smile

ето го

# 683
  • Мнения: 0
А какво стана с кучето егати иначе пише че идва много скоро е колко де. newsm78 newsm78 Днес ми изчезнаха някои игри от боокмркнатите как мога да ги сложа обратно.Аз търсих в разни места но не намерих.За късмет farmvillea не се е махнал стои си там боокмаркнат обаче кам 4 други игри ги няма.

Последна редакция: чт, 01 апр 2010, 15:20 от Kar73r

# 684
# 685
  • Мнения: 9
Имам един интелигентен въпрос... Доларите идват от медалите, така ли? Аз си стоя с 14 и ги пазя като очите си.. от не помня колко време насам  Laughing

# 686
  • Мнения: 1 270
Доларите идват от минаването на нивата

# 687
  • Мнения: 9
Доларите идват от минаването на нивата

Значи съм запиляла някъде 15тина долара, кхм.. Прецакване леко:) Благодаря ти за отговора.
Нещо не ме кефят особено нещата от новите кутии.

# 688
  • UK
  • Мнения: 3 959
И мен не ме кефят, няма да си купувам сега...

# 689
  • Мнения: 0
А какво стана с кучето егати иначе пише че идва много скоро е колко де.   Днес ми изчезнаха някои игри от боокмркнатите как мога да ги сложа обратно.Аз търсих в разни места но не намерих.За късмет farmvillea не се е махнал стои си там боокмаркнат обаче кам 4 други игри ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт