Отговори
# 735
  • Мнения: 314
Момичета пак много  newsm20 за стиснатите палчета.Още не ми е дошло  newsm17.
gals ,не знам с точност кога ми е била овулацията,предполагам само за 12-14.05 /имах белтъкообразна цирвикална слуз/ на 21.05 бях на УЗИ и се потвърди,че ову е имало.Последната М. беше на 27.04.,а л. фаза ми е 14 дена  newsm78 ,ще потърпя до понеделник....дано не дойде тая гад.

А за пускането на новата темичка не е ли по хубаво да я пусне Вили и да ни раздаде малко бременни вирусчета ,много сме тук желаещите ,а тя определено ни повдигна настроението и много ни зарадва с новината preggo  newsm53.

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 18:39 от DeiziF

# 736
  • Мнения: 2 456
ДейзиФ, ако ову е била на 14.05 днес ти е точно 14 ден след ову... изчакай още малко... Simple Smile Стискам палциии Simple Smile

# 737
  • Мнения: 110
Аз съм съгласна Бенджи да пусне новата темичка и дано се напълни с  EFP

# 738
  • Мнения: 314
Да chin ,много си права ,овулационния календар ми е изчислил с 2 дена по рано цикъла  Mr. Green 32 дена ми е ,а календара ми е дал начало на М. след 30 дена.Значи съм не чакаща за утре  Praynig Praynig Praynig.

Хайде Вили пускай нова темичкаааа.

# 739
  • Мнения: 2 456
С БТ ще можеш много по-лесно да се ориентирваш Simple Smile

# 740
  • Мнения: 3
Nymph, това само лекаря ти може да каже, но повечето лекари предприемат стимулация с лекарства, която обаче трябва да е под строг надзор Simple Smile  Аз също съм против приемането на противозачатъчни от толкова рано. На мен ми объркаха цикъла. Преди имах редовен цикъл м/у 34-36 дни, след като спрях противозачатъчните започна да ми идва през 45, а понякога не ми идваше и с 2 месеца.

 Shocked ужссс това е лошото, защото не се знае дали е по-добре с такива лекарства .....  Confused Моя пък един път на 29 дена друг път 32  Laughing , ама не ми пречи само да ми идва  Confused

Дейзиии стедкам палци и мисли позитивно,за да се сбъдне  Hug

П.С.Мерси много пак на всички Hug Hug Hug Heart Eyes Сега съм по-спокойна като ми разяснихте нещата  Hug

# 741
  • Мнения: 61
От дълги години съм с поликистозни яйчници,засега цикълът ми е редовен на 28 дни,а овулацията  ми е на 9–10 ден.
Дейзи стискам ти палци Praynig

# 742
  • Мнения: 2 590
От дълги години съм с поликистозни яйчници,засега цикълът ми е редовен на 28 дни,а овулацията  ми е на 9–10 ден.
Дейзи стискам ти палци Praynig
Не е възможно овулацията ти да е тогава, защото така излиза, че имаш 18-19 дневна лутеална фаза, а  такава НЕ СЪЩЕСТВУВА.
Максимума е 16 дена.

Момичета няма да имам време да пусна новата тема, моля някой друг  да го направи вместо мен, а пък току вижте излезе и късметлийска каквато реално беше за мен.  Grinning Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 2 456
хайде аз ще се пристраша... скок в новата тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500145.0

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 12:37 от chin

Общи условия

Активация на акаунт