Идеи за подарък за годишнина от сватба

  • 57 873
  • 18
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте! След броени дни свекърите имат 30-годишен юбилей от както са се взели.  Mr. Green Моля ви да ми дадете идеи за общ подаръкPraynig Прочетох, че 30-тата годишнина се нарича "перлена сватба" и се подарява огърлица от перли на съпругата. Това обаче би трябвало да подари съпругът, според мен. А ние търсим общ подарък за двамата. Отворена съм за предложения.  Peace

# 1
  • Мнения: 2 161
Перлена огърлица за съпругата и перлени обеци за съпруга.Така ще могат да си ги разменят.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Това беше много забавно. ooooh! А сега ако може сериозно.

# 3
  • Мнения: 2 161
Аз бих купила красив сервиз за хранене или за чай.Но толкова изящен,че да го изваждат само за годишнините си от тук нататък.

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 184
Ако живеят на къща - може нещо за градината да им вземете - ние на свекърва ми така направихме страхотен кът със столове, които имат степени до шезлонг за разтягане, маса, осветление и тента - аранжирахме двора и стана страхотно. Подарявали сме и люлеещ се стол - също много се хареса.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Подарихме им дигитална фоторамка и сканирахме няколко снимки от сватбения им албум Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 414
Купи хубав албум за снимки ( от тези, в които снимките се лепят и между листите има оризова хартия) и налепете снимки от събитията в живота им по хронологичен ред- някоя снимка от периода им преди сватбата, от сватбата, раждането на първото дете и т.н. (Щях да правя такъв за 25тата годишнина на родителите ми).
Или пък екскурзия Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 134
Аз бих спонсорирала в почивка за двама или екскурзия!
Стига с тези сервизи и излишни неща,който едно семейство за 30 годишен брак си е сформирало домакинство.
И все пак,зависи от хората.Ако са ти споменавали,че най-голямата им мечта е да отидат до Венеция .......
А,може и да искат някакъв електроуред,за който все не остава време !Дай повече инфо!

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Благодаря за предложенията. Живеят в апартамент и то са доста хора вътре - двамата братя на съпруга ми - единият с жена си и бебето. Така, че няма и много място за сервизи..И ние си мислихме за електроуред, но те като че ли всичко си имат..За това сме затруднени. Екскурзия звучи добре, но няма време да се организира, а и финансово не можем да си позволим да направим такъв подарък. Мислех да им поръчаме торта с надпис: "Честита годишнина" и нещо със снимки да направим. Например колаж или нещо такова. Това е единствената идея, която ми идва и ми се струва подходяща. За това се обръщам към вас ако се сетите нещо. Мислех да им подарим ваучер за масаж за двама, но съпругът ми не го одобри.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 11 909
Красива кутия за бижута за госпожата, а в нея два билета за премиера на театър, опера, балет,концерт, каквото харесват.Не заема място, остава спомен, а носи и радост и духовна наслада.

# 10
  • Мнения: 3 414
lubito , защо не им подарите уикенд в някои семеен хотел ( има и нощувки по 50-60лв). Примерно около Трявна или В. Търново (виждам, че си от Русе, затова предлагам нещо по-наблизо).

# 11
  • Мнения: 2 134
Важен е финансовия момент,разбира се!
Мисля,че всяка джунджурия при техните условия ще бъде излишна.
Има екскурзия до Солун ,за един ден - 45 лв.,а и не се изисква международен паспорт!
Може да отмените и свекървата в "шетнята",като фамилно отбележите празника в подходящо заведение.
Може да се комбинирате и с другите им деца и нещо ,с което общо да ги изненадате!

# 12
  • Мнения: 0
Направи им фотоколаж със важните моменти от живота досега , например сватбите на децата им , раждането на внуците , техните деца когато са родени , техни поводи и празници , даже можеш и сама да си го направиш, моята снаха подариха такъв колаж на майка й за 50 годишнината й и тя се зарадвам много.Ако искаш да се пробваш ще типратя линка на лични да се пробваш

# 13
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Благодаря, момичета! Прекрасни идеи!   bouquet Остава само да разберем кога смятат да отпразнуват, че 06.04 се пада вторник и не се знае дали ще е на датата, дали тази неделя / Великден/ или другия уикенд. Може да проуча за уикенд в страната, че е по-достъпно.

# 14
  • Мнения: 0
Хей,

мина ли събитието? Виждам,че сте от Русе, а аз попаднах на един сайт,който предлага страхотни романтични уикенди на Шуменското и Мадарско плато. Вечеря в пещера и разни други такива готини истории. Чичко Гугъл ще ти помогне. Просто идеята ми хареса,та реших да се включа.  Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт