FarmVille - 21 тема

  • 33 347
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 207
Запис за сега съм събрала към 20табелки,и почти всички медали само за конюшната ми остана синия сега него събирам ама бавно става по 1-2 на дено  Sad
а колекциите съм решила да ги събера всичките 60 и тогава наведнъж да ги публикувам ама ще видим може и поне до 30 да се пробвам да ги събера за сега имам гориво а и сея за дни вече,смятам ако горивото ми свършва вече а още не съм събрала всичките 60 колекци ще ги пусна колкото са за сега са към 23-25 някъде бяха  Flutter
Обади се когато започнеш да ги пускаш Mr. Green
Аз все още не съм почнала това с 2-ят акаунт ама май се захващам и аз .
Колко мистери бокс трябват за да имаш син медал?

# 76
  • София
  • Мнения: 4 904
Аз предлагам в 1вия пост да има обяснение как точно се процедира с 2рия акаунт

Направих си труда и ще има много да ме черпите, 'щото беше голяма хамалогия  Rolling Eyes !
Ще го постна тук, защото излезна доста дълго, а на 1-ва стр. ще сложа линк към сегашния си пост, за да е по-прегледно.
Ето го творението ми, дано да е достатъчно разбираемо:


За създаването на нов акаунт:
1. Отворете си ФБ на вашия профил (Акаунт 1) през Мозила.
2. Отворете Интернет Експлорър (IE) и си създайте нова поща и нов ФБ-акаунт (Акаунт 2).
Намерете като приятел Акаунт-1 и изпратете Request.
3. В Мозила от Акаунт-1 приемете Request-а на Акаунт-2.
4. В IE отворете фермата, дайте й Bookmark и Share E-mail.
Пратете покана за съседство на Акаунт-1.
5. В Мозила приемете поканата за съседство.
!!! В Акаунт-1 няма да ви се добави Акаунт-2 веднага в лентата за съседите, така че не проверявайте там - няма смисъл.
В Акаунт-2, обаче, ще видите Акаунт-1 в момента, в който рефрешнете играта след подтвърждението на Акаунт-1.
6. От стената на А-1 в Мозила намирате публикация за осиновяване на животно, цъквате с десен бутон на мишката върху линка
Adopt the Animal и давате Copy Link Location.
7. В IE давате Paste на линка направо в лентата горе на прозореца. Ще ви се зареди фермата и ще осиновите животното.

За самата игра:
При две осиновени животни:
1. Жълт медал - Not Spoiled, Gifted
- получавате 10ХР и 1000 монети
2. Жълт медал - Animal Shelter
- получавате 25ХР и 1000 монети

До този момент сте на 4-то ниво с около 85ХР и към 2800 монети, а в кутията си имате звете осиновени животни,
къщичката за прици (подарък, защото сте шернали Е-мейла си), две бали сено и една бяла овца (подаръци от минатите нива).

3. Осиновявате още едно животно.
Получавате белия медал Animal Shelter, който носи 50ХР и 2500 монети

4. Използвайте само едната бала сено от кутията и си купете още 4 от маркета, за да си заградите човечето.
Купете от жълтите бали, че са най-евтини (100 монети).
Получавате жълт медал Pack Rat, който ви носи 25ХР и награда, която отива в Gift Box

До този момент имате към 4900 монети, 180ХР (5-то ниво) и 8 неща в кутията.

5. Осиновявате друго животно. Най-добре да е различно от досегашните.
Ще получите белия медал Not Spoiled, Gifted и напредвате с още 20ХР и 2500 монети.
Получавате и червения медал Animal Shelter, което ви носи 100ХР и 5000 монети.

До тук имате 6-то ниво, около 12400 монети, 11 неща в Gift Box и 10 хартиени пари.
От тук нататък ви остават още 11 животни да осиновите, което лично за мен е много и това не си го слагам за цел. Но, все пак, колкото повече осиновя, толкова по добре, защото после ги продавам - по-надолу ще обясня защо.
Не знам защо, но при мен малките кончета не мога да ги осиновя и ги пропускам.

6. Отивате в Market/ Buildings и си купувате две шатри (Rest Tent) 1000 монети.
Получавате жълт медал Architect, който ви носи 100ХР и 500 монети.
Вече сте на 7 ниво.

7. Купувате още 4 шатри.
Получавате бял медал Architect, който носи 250ХР и 2500 монети.

Междувременно ще получите и жълт медал A Pretty Penny, който носи 50ХР и подарък в кутията.
И червен медал Not Spoiled, Gifted, който носи 50ХР и 5000 монети.

Ето, че сте вече на 8 ниво, имате 12FV, около 14400 монети
 и 18 неща в Gift Box.

8. Отивате в Market/Decorations и си купувате
5 бели огради от по 300 монети.
Получавате жълт медал Fenced In, който носи 25ХР и 500 монети.
Вече сте на 9-то ниво.

9. Пак в Market/Decorations - купувате 40 жълти бали сено от по 100 монети.
Печелите белия медал Pack Rat и имате +50ХР и подарък в Gift Box.

10. С още 50 бали ще получите и червения медал Pack Rat, който ще ви донесе 100XP и още един подарък в Gift Box.

До този момент резултатът е следният:
Ниво - 10-то
Монети - около 4400
FV - 14
Подаръци в Gift Box - около 20, което е в зависимост от това, колко животни сте осиновили, бройката варира.

Последните 2 нива са най-трудните, в случай, че не сте взели синия медал за осиновени животни.
Но тук прилагам системата за засяване и триене. Обяснявам:

Фермата до този момент изглежда ТАКА !

Прекопавате цялата нива с квадратчета - това ще ви струва по 15 монетки на квадратче, но носи и по 1ХР.
Докато правите това, вече ще сте минали в 11-то ниво.
После засявате Soybeans - струва 15 парички, но носи 2ХР на квадратче.
Ако не ви достигнат монети, продайте нещо от Gift Box или шатрите.
Ето я ЗАСЯТАТА НИВА.

За да достигнете заветното 12 ниво, когато ще имате 16FV, ви трябват 1900ХР. След като засеете нивата, ще имате някъде около 1870ХР. За да приключите нивото, изтрийте с червената лопатка 10 лехи, на тяхно място направете нови и пак засейте Soybeans - ето ви ги нужните 30ХР и вече сте на 12-то ниво.
Дайте Refresh на играта, защото поне при мен иначе не ми отчита натрупването на FV.

Влезте в Market, отидете там, където е Мистериозната кутия и дайте Send.
Играта ще ви попита на кой съсед да я изпратите, маркирате А-1, давате Accept на прозореца, който ще ви попита дали сте сигурни, че искате да похарчите 16FV, за да изпратите на А-1 този подарък и готово.
Отидете в Мозила на А-1 и си отворете фермата - ще получите съобщение, че А-2 ви е изпратил подарък, който ви чака в Gift Box-a,
въпреки че все още е възможно да не виждате А-2 в лентата при съседите.
След като си отворите Мистериозната кутия и си вземете подаръка от нея, отидете в А-2 на стената, натиснете Account в горния десен ъгъл и изберете Account Settings/Deactivate Account и деактивирайте А-2. Това няма да ви стартира FarmVille отначало, за целта ви е нужен друг, съвършено нов акаунт, но ще предотврати натрупването на излишни съседи (фалшивите ви акаунти) във вашия собствен акаунт.

# 77
# 78
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
а колекциите съм решила да ги събера всичките 60 и тогава наведнъж да ги публикувам ама ще видим може и поне до 30 да се пробвам да ги събера за сега имам гориво а и сея за дни вече,смятам ако горивото ми свършва вече а още не съм събрала всичките 60 колекци ще ги пусна колкото са за сега са към 23-25 някъде бяха  Flutter


Aз го направих това, но беше доста трудно  Crazy, накрая ги напусках всички набързо  Laughing, а гифт бокса ми беше пълен само с редките неща, другите ги триех, че нямаше място. И сега не мога да намеря разни често срещани като часовник, лопата и кокоше перо  hahaha

# 79
  • Мнения: 4 785
Че аз за да мина нивата нито съм сяла, нито хващах син медал за животни  Rolling Eyes Накрая имаш достатъчно пари за бали, които са по 5 хп, за да минеш в 12 ниво  Peace

На един от акаунтите успях да пратя 3 по 100 хп от въртене на коне в реалната ми ферма. Другите без допълнително хп пак минавам  Peace

# 80
  • Варна
  • Мнения: 98
Че аз за да мина нивата нито съм сяла, нито хващах син медал за животни  Rolling Eyes Накрая имаш достатъчно пари за бали, които са по 5 хп, за да минеш в 12 ниво  Peace

И аз по същия начин минавам нивата, нито вземам син медал за осиновени животни, нито сея, даже си и пращам един Mistery Gift, от който ми дава 1FV и съвсем си улеснявам работата.

Kally May, ти ме разби Shocked, от къде това търпение и желание да го опишеш толкова подробно, евала  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 138
Пуснаха нови неща, ама нищо не мога да разбера. Какво трябва да се прави?

# 82
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хайде, кооп  Laughing и 3 нови медала  Crazy

# 83
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Хайде, кооп  Laughing и 3 нови медала  Crazy

Нищо не вдянах от това ТКЗС, някой да ме светне за какво иде реч Crazy

# 84
  • Мнения: 4 785
Баси в 1 часа през нощта ли намериха- отивам да разуча, толкова го чаках!

# 85
  • Мнения: 17
Аз пък не виждам откъде може да се започне съответната "мисия" за ко-оп...  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 328
Запис за сега съм събрала към 20табелки,и почти всички медали само за конюшната ми остана синия сега него събирам ама бавно става по 1-2 на дено  Sad
а колекциите съм решила да ги събера всичките 60 и тогава наведнъж да ги публикувам ама ще видим може и поне до 30 да се пробвам да ги събера за сега имам гориво а и сея за дни вече,смятам ако горивото ми свършва вече а още не съм събрала всичките 60 колекци ще ги пусна колкото са за сега са към 23-25 някъде бяха  Flutter
Обади се когато започнеш да ги пускаш Mr. Green
Аз все още не съм почнала това с 2-ят акаунт ама май се захващам и аз .
Колко мистери бокс трябват за да имаш син медал?
Mr. Green Joy Mr. Green Joy
ами иска 30 мистери боксо за син медал  #Crazy Crazy

# 87
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз пък не виждам откъде може да се започне съответната "мисия" за ко-оп...  Rolling Eyes


Пише, че трябва да се дебне на стената, ако някой съсед поиска помощ.

# 88
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Аз пък не виждам откъде може да се започне съответната "мисия" за ко-оп...  Rolling Eyes


Пише, че трябва да се дебне на стената, ако някой съсед поиска помощ.

Е да де, ама аз как да поискам помощ примерно, за да излезе на стената на съседите ми newsm78

# 89
  • Мнения: X
а как ще трием квадратчета, някой наясно ли е къде може да са я преместили тая опция  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт