Doctor Who(Доктор Кой)- Има ли фенове?

  • 40 254
  • 741
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 350



Doctor Who


Жанр: Sci-Fi / Екшън / Комедия
Държава: UK
Година: 2005-2011
TV.com score: 9.0/10 (6,817 votes)
IMDB score: 8.8/10 (9,721 votes)
TVRage score: 9.8/10 (54 votes)

Участват:
Кристофър Еклестън - 9-я Доктор, Дейвид Тенант - 10-я Доктор, Мат Смит - 11-я Доктор,
Били Пайпър - Роуз Тайлър, Фрима Агияман - Марта Джоунс, Катрин Тейт - Дона Нобъл,
Джон Бароумън - капитан Джак Харкнес, Кайли Миноуг - Астрид Пет, Карън Джилиън - Ейми Понд и други

Светът отново е под заплаха! Кой ще го спаси?
За реда в галактиката се грижи последният от расата на Господарите на Времето - Доктора, който заедно с неговата спътница, те се озовават в точното време и място, за да спрат нашественика, къкъвто и да е той! Доктора пътува в своя кораб Тардис (маскиран като полицейска телефонна кабина), не само от едно място на друго, но във времето и пространството. Независимо дали ще е 1600 или 5 000 000 000 година, винаги ще се намери някое същество с амбиции да завладее Земята, дори и цялата Вселена. Дали ще успее и този път да ни спаси Доктора...?
Гледайте и ще разберете!

Динамичен сериал, като всяка серия е оригинална сама по себе си, развиваща се на различно място и време! Изпълнен с безброй фантастични елементи, драматични и комични моменти Доктор Кой запленява своите зрители, като в момента заема 3-то място в TV.com. С втори сезон стартира и успоредния сериал Торчууд, като също печели голям зрителски интерес и Януари 2009-та се очаква неговият трети сезон! Така че не се колебайте, а се присъединете към света на Доктора!
Линкове към епизодите:
 DMCA-removal-from-GoogleDMCA-removal-from-GoogleAxel TorrentsTv.Torrents.roBIT-HDTV
Повече Subs.sabz.bz


ПРЕВОДАЧИ : Doctor Who Team - Е-Tle™, BigBo, wishful, Deleter

Сезон 5

5х01 Eleventh Hour / "Единадесетия час" 03/04/2010 Субтитри Е-Tle™
5х02 The Beast Below / "Звярът в дълбините" 10/04/2010
5х03 Victory of the Daleks / "Триумфът на Далеците" 17/04/2010
5х04 Time of the Angels (1) / "Епохата на ангелите (1)" 24/04/2010
5х05 Flesh and Stone (2) / "Плът и кости (2)" 01/05/2010
5х06 Vampires in Venice / "Вампири във Венеция" 08/05/2010
5х07 / "" 15/05/2010
5х08 (1) / "(2)" 29/05/2010
5х09 (2) / "(2)" 05/06/2010
5х10 / "" 12/06/2010
5х11 / "" 19/06/2010
5х12 (1) / "(1)" 26/06/2010
5х13 (2) / "(2)" 03/07/2010

# 1
  • Мнения: 2 040
Джес, поздравления за чудесната тема!   bouquet

Аз да си призная още не съм го гледала, но един приятел горещо ми го препоръча и щом свърши текущия сезон на Supernatural го почвам (че в момента само Дийн ми е в главата  Embarassed). Иначе съм гледала няколко епизода от spin-off сериала Торчууд и много ми харесаха. Джон Бароумън май ще ми стане любимия капитан  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 350
 Hug Определено и аз ти го препоръчвам сериала е страхотен, мен само ме е яд, че смениха Доктора ама няма как. Неизбежно беше. Ако има и други фенове да пишат Simple Smile
Торчууд също е готин сериал Simple Smile Капитана си е доста готин.

# 3
  • Мнения: 1
О, имало тема за Доктора. Засега съм гледала само новите серии, но възнамерявам да поправя тази си грешка.
Сериалът като цяло е уникален, а като цяло хубавото е това, че всичко обяснено много просто и ясно. На моменти е забавен, на моменти- страшен, в други ти се къса сърцето. Перфектен е.
Мога много да пиша за него. Но нека започнем с Доктора, който е един изключително впечатляващ персонаж. И ми харесва в изпълнение и на тримата актьори, които съм имала удоволствието да гледам Simple Smile
От спътничките харесвах Роуз в първи сезон, ама обичах я направо. Такава химия имаше между Били и Кристофър. Нещо като баща и дъщеря бяха, но се появи Дейвид и тези взаимоотношения някак си не вървяха, и прокараха любовната нишка. Което беше глупаво... Да не говорим, че тя просто трябваше да си остане в тоя паралелен свят сама, а не да й натресат, Доктор, който е съвсем същия като този, в който тя е влюбена, и на всичкото отгоре- той да е ЧОВЕК!
Затова и толкова обичах Марта. Да не говорим, че трети сезон си беше най-добрият просто. Най-уникалните епизоди и много, много, много Джон Сим!
Дона също я харесвах много. Толкова беше забавна. Голям смях с нея беше.
За отделни същества не ми се говори, освен. Новите ДАЛЕЦИ са ужасни. Това рейнджърите ли са. Само символите със животните им липсват о.О
А колкото до новото попълнение- Мат Смит- намирам го за невероятен. Много е странен да, но това което ми харесва в него е, че дори да не се държи странно, той вече е прекалено странен, дори без да взимаме предвид дрехите. Които никак не ми харесват, но не решавам аз.
Но за сметка на Доктора имаме най-добре облечената спътница досега. И най-красивата. Ейми е уникална.
И искам още Ривър Сонг, въпреки че Алекс Кингстън ми е малко по-несимпатична, отколкото би трябвало Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 350
Ейй радвам се, че още някой ще следи тази тема. Ривър Сонг може да не е най-красивата, но обувките и дрехите я правят симпатична поне малко. А като говорим за обувки въобще не тряя да почваме тази тема Simple Smile
Докторите са невероятни всички лично аз съм впечатлена от всички, но обичам Тенант/10 я доктор/  и таланта му е невероятен дори и в другите му филми. Кристофър /9я доктор/ също е як . Мат е готин, но не ми харесва това, че Ейми я изкарват по - умна на моменти от Доктора. Прсто не ми харесва Simple Smile Сериала си е един от най- уникалните и ...сме в очакване на новият епизод в събота и невероятните субтитри на Е-Tle

пп. Препоръчвам ти да гледаш и Torchwood  не вярвам да не ти допадне Джак който вече си го виждала в някой от епизодите на Доктора.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз съм сред фенките на Доктора, въпреки че още не съм гледала всички нови сезони, старите нещо не ме влекат. Може би лятото ще се хвана да го изгледам, все пак, ако имам време. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1
E, той Мат има най-малко вина, затова че го изкарват по-глупав от нея, от сценаристите си зависи. Което ми напомня, че не мога да разбера, защо в новите епизоди ангелите не те пращаха в миналото, а убиваха.
А някой с теории коя точно е Ривър, една приятелка твърди, че тя убива Доктора, а аз упорито отричам. Тя нали каза, че е убила най-добрият човек, когото познава, а в същото време се е научила да управлява Тардис от най-добрия, който обаче не е Доктора. Нещо гнило има сигурна съм Laughing
А Рори някак си не искам да се махне, забавен като се сравнява с Доктора Grinning

# 7
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Записвам се и аз сред феновете на Доктора Wink.Новият сезон не съм го започнала още, чакам да се понатрупат серийки Heart Eyes.Много харесвах Тенант, и Роуз, и Марта Heart Eyes.На Торчууд съм гледала само първият сезон, и той чака ред Rolling Eyes.Капитан Джак е много сладък Heart Eyes.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
За къде без мене  Grinning
Миналото лято изгледах всички излезли сезони на Доктора и Торчууд, съм фенка и на двете поредици. На Торчууд може би малко повече, понеже е по-мрачен и по-загадъчен.
На Доктора му харесвам хумора и иронията  Simple Smile
Най-добрият Доктор за мен беше Дейвид Тенант, особено в последната серия, когато си отиваше, игра брилянтно. Жалко, че не иска повече да се снима в сериала  Confused
С Мат още не мога да свикна, един такъв странен и непохватен ми е.
Капитан Харкнес ми е любим също  Heart Eyes
От спътничките не мога да кажа коя ми е по-по-най, нещо не мога да ги харесам.

# 9
  • София
  • Мнения: 350
А някой с теории коя точно е Ривър, една приятелка твърди, че тя убива Доктора, а аз упорито отричам. Тя нали каза, че е убила най-добрият човек, когото познава, а в същото време се е научила да управлява Тардис от най-добрия, който обаче не е Доктора. Нещо гнило има сигурна съм Laughing

Е той Доктора в бъдеще време е съпруг на Ривър, но за убиване не съм сигурна. Все пак Доктора има 13 прераждания и трябва да има още 2 доктори и след края на 13тото доколкото знам започва отначало. Но човека от който се е учила да управлява Тардис може да е Властелина /той е също Господар на Времето и може от него да се е учила/, но е малко трудно да управлява тя Тардис, все пак Тардис трябва да й има доверие и именно той да и даде да го управлява иначе ще види управление на тардис през крив макарон.

# 10
  • Мнения: 1
Е то ще е хубаво да е Мастъра, въпреки че, ако случайно се върне, то той няма да е игран от Джон Сим. Който е невероятен и се получи малко гадно, че в последния епизод на Тенант, го даваха почти колкото самия Дейвид, а Джон не е обикновен актьор и привлече прекалено много внимание към себе си Laughing
А той след 13 не умираше ли окончателно Доктора и въобще всичките Господари?

Както и да е, някой с мнение за новия епизод... За мен имаше прекалено малко Ейми.. Но въпреки това отново беше облечена прекрасно.

# 11
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Момичета, може ли линк към спешъла, в който Тенант играе за последно Доктора?Бях си свалила торента, но не го откривам Sad.

# 12
  • София
  • Мнения: 350
Е то ще е хубаво да е Мастъра, въпреки че, ако случайно се върне, то той няма да е игран от Джон Сим. Който е невероятен и се получи малко гадно, че в последния епизод на Тенант, го даваха почти колкото самия Дейвид, а Джон не е обикновен актьор и привлече прекалено много внимание към себе си Laughing
А той след 13 не умираше ли окончателно Доктора и въобще всичките Господари?

Както и да е, някой с мнение за новия епизод... За мен имаше прекалено малко Ейми.. Но въпреки това отново беше облечена прекрасно.

Ем възможно е да се върне, казаха, че пак може да възкръсне. Но според слуховете след 13я доктора започва отново от 1 така разбрах. а за новият епизод, добре беше мен ми хареса, все пак е за Доктора сериала и е правилно да дават по малко Ейми.

Момичета, може ли линк към спешъла, в който Тенант играе за последно Доктора?Бях си свалила торента, но не го откривам Sad.


Заповядай
Доктор Кой- Краят на Времето - 1 част

Доктор Кой - Краят на Времето - 2 част

# 13
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Джес , благодаря ти  bouquet!

# 14
  • Мнения: 1
Е хубава работа... На този епизод новия колко ревах. Рори :/

Общи условия

Активация на акаунт