Перла - Обичам те и много са причините - Епизод 32

  • 29 591
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 0

Мога ли да ти помогна с нещо за ипотеката Мехмет?
-Дааа,можеш.
Какво,кажи,ще го направя.
-Не искам да излизаш с Енгин.
Ще те убия  Heart Eyes
Сериозно говоря.Мога ли да ти помогна с ипотеката,моля те кажи ми.
-Благодаря ти миличка,наистина.Стига ми само да си до мен!

# 496
  • Мнения: 0
Поздрав за всички неуморни труженички от бригадира с пожелание за лека и успешна седмица! Мамин славей!!!!!!!!!!!!! Да му се не надява човек - как всичко може и го прави с чувство!

http://www.youtube.com/watch?v=lLz1eOKbWCI&feature=related

# 497
  • Мнения: 0
Вижте, мацки, който не слуша къде пътува!!! Joy Joy Joy

# 498
  • Мнения: 0
Благодаря за съболезнованията!   
Ох,ох,ох, как  нежно го милват около ушенцето дългите й пръстчета, заслужило си е парите момчето.  То все едно, че вредни им плащат.  Студени душове, дишане дълбоко, как няма да бягат един от друг след снимките, как нява да странят, че те ако се награбят  горките, земетресенията в Турция никога няма да спрат.  Затова самите те се залъгват със специалното приятелство,  че и на нас го пробутват.  Знам, чувала съм, че съществуват режисьорски трикове, но като гледаме "матрияла"  така събран на едно място, както е в клипчетата ти Терзийска, няма да боледуват ли, няма да имат алергии  ли,  камък да беше, щеше да се пукне от високата температура.

# 499
  • Мнения: 0
Благодаря за съболезнованията!   
Ох,ох,ох, как  нежно го милват около ушенцето дългите й пръстчета, заслужило си е парите момчето.  То все едно, че вредни им плащат.  Студени душове, дишане дълбоко, как няма да бягат един от друг след снимките, как нява да странят, че те ако се награбят  горките, земетресенията в Турция никога няма да спрат.  Затова самите те се залъгват със специалното приятелство,  че и на нас го пробутват.  Знам, чувала съм, че съществуват режисьорски трикове, но като гледаме "матрияла"  така събран на едно място, както е в клипчетата ти Терзийска, няма да боледуват ли, няма да имат алергии  ли,  камък да беше, щеше да се пукне от високата температура.

А такаааа,дойдохме си на думата.За вредните напълно те подкрепям! smile3521 То и при нас положението си е отдавна  за вредни,само дето няма кой да ни ги плати...И си оставаме само с пълни очичики и празни торбички и др. подобни.. Wink

Лорка,мерси за поздравчето!От него обаче пак разхлопа ми се сърцето...

# 500
  • Мнения: 0
Лека нощ от мен! 

# 501
  • Мнения: 0

Лека нощ,Мишелче!   love001

dterziiska,мерси за снимките и клипчетата!Така ме зариби пак,че отиде та се не видя-пак до никое време ще се гледа и после пак ще се сънува..

# 502
  • Мнения: 0
Невероятен тембър, много приятен и секси, и  по мъжки красив, но и пее вярно, не фалшиво. Мда, чок гюзял.

Аз ще мина и без вредни.  Справям се.  Всяка сутрин виждам в огледалото същите сини очи.  Синът ми също е със сини очи, по-тъмни са само, косата  му беше златно руса в детството му, сега е тъмно кестенява, веждите и брадата също.   Дъщеря ми също е със сини очи, малко по-светла кестенява от брат си. Цветът и сините мълнии съм ги гледала до насита у дома.    Мен ме впечатлява комбинацията.  Винаги съм си мислела, че  не съществува  съвсем идеалното нещо в света, има и редица поговорки за това.  Оказа се, че има. Четох ,че комбинацията руса коса, сини очи, бяла кожа се счита от учените  за  най-висшата каста един вид така да се каже.  В нея влизат руснаци, украини, беларуси,  скандинавците,  славяните,  ако  са останали чисти, непретопени.    Прибавяме  необходимата височина,  телосложение,  интелект  на много високо ниво,  амбиция,  гласови данни,  трудолюбие,  и получаваме Къванч. Всичко му е на тамъм, чак и зодията му подходящата.   Сипвал господ, сипвал, съдран ще да  му е бил чувалът,  няма съмнение.    Всичко е хубаво, идеално, аз наистина не съм чела за друг такъв случай в света, е нямам претенции, че всичко съм прочела.    Толкова високи, синеоки и красиви мъже и жени в Турция,  все още не мога да повярвам, че е истина това, дето го гледаме напоследък.  Интересен феномен.  Къванч  казва, че баща му е босненец,  преведено от тр. вестник пишеше, че имал / баща му / датска или скандинавска  жилка, някаква баба.  Понякога се предава през поколение, кой знае,  аз аще ще си разсъжзавам върху този феномен.

# 503
  • Мнения: 0
 
newsm10 Споделям мнението ти!И аз си имам светли очи у дома-синьозелени и за мен не са никак за пренебрегване,но както казваш ти,чак толкоз чок гюзел човек никъде не съм срещала.Възхищава ме съвкупността от многото хубост,дарба,излъчване,способности и всичко останало.Ми кажете ми който го превъзхожда!Аз поне не се сещам.То все се бях дивила на хубост,ама баш талкоз много -не.Извинявам се,че може би вече съм досадна с моя нестихващ възторг!

# 504
  • Мнения: 0

Хайде да идва утре,че да слезна малко на земята!Сега таз дивна хубост наречена Мехмет има да ме нерви толкоз много,че набързо ще ми се види по-грозен и от Квазимодо.

# 505
  • Мнения: 0

Лека нощ на Невидимките и на всички гости!

# 506
  • Мнения: 4 522
Любезни дами и страхотни мами,предстои малка стихоплетска изненада в следващите 6 поста за всички луди романтички,забъркана с много любов от мен и  Shoppp.Понеже обичаме да се забавляваме,двете отново решихме  да спретнем коктейл с романтично съдържание,този път на тема "Любовната история на Сонгюл и Къванч" ,която е често обект на коментари,предположения,теории и фантазии в темата...  Laughing Докато разменяхме стихчетата  ние много се забавлявахме,шегувахме и фантазирахме.Надяваме се и вие да приемете така нашата интерпретация на тяхната история,да се наслаждавате,да визуализирате,да фантазирате и да развихрите въображение...
Превключете на романтична вълна и Заповядайте на кратко любовно приключение с мен-изживяваща се в образа на С.Й. Wink и Shoppp-в образа на К.Т. Rolling Eyes
   P.S.Критични отзиви не се приемат!Не се препоръчва на дами стъпили прекалено здраво на земята,лишени от чувство за хумор,чувствителност и романтичност.  Naughty

# 507
  • Мнения: 4 522
 
  


Кратко    разказче  за   голямата    любов





Обич моя,где се губиш?!
Цяла нощ звъня...
Копчетата да натискам
пръст ме заболя!




Алкохол,жени,купони-
търсиш си беля...
Ако не мирясаш вече
с друг ще те сменя!!!




Опомни се,обич моя!
Помисли добре-
като мен жена ще търсиш,
но не знам къде?!




Две години те обичам
както никой друг!
Ден и нощ след тебе тичам,
ти си сляп и глух.




Исках с теб да остарея,
да бъдеш с мен щастлив,
но няма вечно да живея
с нрава ти чепат и див!

Ще ме търсиш,обич моя,
ала не сега,
а когато зад завоя
видиш ми гърба!...




...Стига вече,мъко моя!!!
Всичко бе ДОТУК !
Писна ми да бъда твоя!
Вече ще ме чака друг...




# 508
  • Мнения: 1



Защо ли тъй,прекрасна моя,
ми говориш ти?
Де ме пращаш да те диря,
плийз, не ме мъчи!

Знаеш - лудо те обичам-
чак ме хваща страх,
но публично ако призная,
ще вкарам двама в грях


Всичко друго ще преглътна,
само не това...
Как можах така да хлътна
по една жена?!

Я поспри се, мила моя,
не ходи при друг!
Още малко изтърпи ме -
пак ще бъда тук!


Усмихни се,
погледни ме с черните очи
Прегърни ме, целуни ме,
моя остани!



Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 11:38 от shoppp

# 509
  • Мнения: 4 522
 




Обич моя синеока,
хич не се мръщи!
Щом не си разбрал"урока",
друг ще ме теши!




Ще ме търсиш !...
Ще се взираш в другите жени,
но не ще откриеш друга
с моите черти.


Нашата любов голяма
ще се съхрани,
ако с теб заминем двама
някъде далеч сами.




Искам вечер да заспивам
в твоите милващи ръце,
сутрин да ме будиш бавно,
нежно...С  галещо лице!


Топли пръсти да потапяш
копнеещ в моята коса,
по кожата ми да рисуваш
с горещи устни слънчица...


До звездите да достигнем
с треперещи от страст тела...
И омагьосан да притихне
в тъмното ,отвън  света...




Много нощи ще се скитат
без сън.На лунна светлина.
И грижливо ще ни скриват
от човешката тълпа.


Може ли да бъде грешна,
кажи,голямата любов?!
Щом е извор на надежда-
безценен дар е.Благослов!




Подминем ли любов такава,
оставим ли я беззащитна вън,
духът ни цял живот ще чака
един несбъднат сладък сън...


 

Общи условия

Активация на акаунт