Тwilight/Здрач- тема 60 - кой ти помни НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 28 372
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12
Цвети       bouquet

А за RM, сестричката на Тейлър е стархотна сладурана и главнага актриса също е много хубава, а и Роб. Страхотен актьор е няма спор в това   Heart Eyes

Сцената с Бела и как духва с Джейкъб под носа на Едуард е много гадна. Може ли такова нещо...     smile3515

# 721
  • Мнения: 338
Ех, че щедър на снимков материал ден  Mr. Green Страхотен профил вади Роб на снимките от Слончетата Peace
Мтв водещият е голям образ, чак сега ли се е наканил да гледа сагата...ц-ц-ц...но "по-добре късно, отколкото никога" тук важи с пълна сила Mr. Green
На картичката, на която Бела се обляга на Джейк имам чувството, че иска да го изкорми Laughing

# 722
  • Мнения: 354
Привет, вампирки, нали не спите Simple Smile
Мелиса хубаво си е изменила сценария, но няма ли хора, които да контролират до каква степен може да си го изменя ( нали Стефани уж съблюдава процеса  newsm78). Просто все едно е друг филм..ама ще го преглътнем.

Говорили сте за наградите - напълно съм съгласна, че филмът не заслужава ни една от спечелените награди и че заслугата да спечели е на всички луди фенове, които са гласували. Което пък от своя страна показва колко сериозно е положението със Здрач манията като цяло ( то и ние си мислехме, че ще ни мине, ама ето ни сега тука седим и ...)

" I want to give my thanks to you Mr & Mrs P for conceiving him."
И той за това благодари на родителите си по време на наградите Simple Smile

Я кажете сега - знае ли се датата на премиерата за БГ? Аз официално заявих на мъжа ми,ч е този път отивам на премиерата и ако не дойде с мен отивам сама. И той не ме погледна странно, само кима разбиращо  Laughing

# 723
  • Мнения: 200

Я кажете сега - знае ли се датата на премиерата за БГ? Аз официално заявих на мъжа ми,ч е този път отивам на премиерата и ако не дойде с мен отивам сама. И той не ме погледна странно, само кима разбиращо  Laughing
Премиера е на 9-и, а предпремиерата на 2-ри! Сещаш се на коя дата ще ходим нали Simple Smile Ако може да дойдете всички Пловдивчанки, ще падне страхотен купон  Hug  bouquet

# 724
  • Мнения: 354
Хихи, не ми се иска да си насилвам късмета, както се казва  Laughing Laughing Laughing

# 725
  • Мнения: 338
Добро утро с 10 причини (само? Crazy) да сме обсебени от Роб според Космо  Mr. Green :



Ако трябва да избера една, избирам номер 2: He isn't afraid to be goof...не, че го определям глуповат Naughty, но пък определено ми харесва неглиже стилът му и снимките с преплетени крака, сякаш ей сега може да загуби равновесие Mr. Green Peace

# 726
  • Мнения: 630
От 21 юни до 9 юли Apocalyptic city или Ина иначе казано е отпуска. На 2 юли, повтарям на 2 юли съм на Затъмнение. Кой идва с мен??? Joy
Damaris, от 10-те причини избирам 5, 10, 9, 3, 6, 8, 2...
7 е на първо място, щото Едуард е единствен и неповторим!

# 727
  • Мнения: 6
Добро утро момичета  Hug
Заповядайте в новата тема  Hug

Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 11:44 от c.v.e.t.i.

Общи условия

Активация на акаунт