Сполучливи имитации на маркови парфюми

  • 235 503
  • 729
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 172
Такааа, аз не се отказвам и продължавам да търся моята натрапливост "Аlien"" във вариант имитация, но нямам успех. "Рефан" не ги произвеждат отдавна - днес ходих до представителния им магазин в Бургас и получих инфото. Отидох и до споменатата парфюмерия на "Богориди" - там имат само "Роксан" и, разбира се, 42-ри номер липсва. "Мууд" откривам само в "Карфур", но там има определени номера - е, идея си нямам по какъв критерий ги избират, но и там 42-ри номер липсва.
Давам си шанс за София, утре заминавам и се надявам там да е останало някое "Мууд"-че "Аlien". Ако открия и миризмата не ми допадне, няма начин - оставам си на оригинал, въпреки цената.
"D & P" - "Alien" пробвах днес, но не ми допадна. Около десет минути след напръскването започва хипер слабо  да напомня истинския парфюм, а след час вече никакъв го няма. Иначе няма спиртен мирис. Между другото, за тези, които се интересуват - в Бургас "D&P" имат магазин на "Александровска" срещу Стоматологията.
Пратих имейл на парфюмерия "Гиза" с питанка дали скоро ще предложат "Alien" и ми отговориха, че през юли ще имат информация. Да се надяваме, че скоро ще го открием на сайта им.

Добре де и в Пловдив имаме Карфур,но там няма муудчета.Има щандове с козметика,има стилаж на Голдън Роуз,но на него няма парфюми.Поогледах се да видя дали няма подредени някъде около стилажите,но няма.Не съм питала продавачката,но надали ще се сложени под бюрото и  Laughing
 Та ако в Бургаския Карфур има муудчета,защо в пловдивския няма  Thinking Или не ги търся на правилното място  newsm78
 В смисъл аз говоря за първия етаж на Карфур,където са нехранителните стоки,в дъното има някаква преграда и зад нея има стилажи с козметики,но няма парфюми  newsm78 Парфюмчета има по-напред при другата козметика за тяло,която е ,някакви Галерии,Си-трута и разни безизвестни много нетрайни парфюми,но и там няма Мууд,Роксан и т.н.  Sad

# 316
  • Мнения: 702
Такааа, аз не се отказвам и продължавам да търся моята натрапливост "Аlien"" във вариант имитация, но нямам успех. "Рефан" не ги произвеждат отдавна - днес ходих до представителния им магазин в Бургас и получих инфото. Отидох и до споменатата парфюмерия на "Богориди" - там имат само "Роксан" и, разбира се, 42-ри номер липсва. "Мууд" откривам само в "Карфур", но там има определени номера - е, идея си нямам по какъв критерий ги избират, но и там 42-ри номер липсва.
Давам си шанс за София, утре заминавам и се надявам там да е останало някое "Мууд"-че "Аlien". Ако открия и миризмата не ми допадне, няма начин - оставам си на оригинал, въпреки цената.
"D & P" - "Alien" пробвах днес, но не ми допадна. Около десет минути след напръскването започва хипер слабо  да напомня истинския парфюм, а след час вече никакъв го няма. Иначе няма спиртен мирис. Между другото, за тези, които се интересуват - в Бургас "D&P" имат магазин на "Александровска" срещу Стоматологията.
Пратих имейл на парфюмерия "Гиза" с питанка дали скоро ще предложат "Alien" и ми отговориха, че през юли ще имат информация. Да се надяваме, че скоро ще го открием на сайта им.

Добре де и в Пловдив имаме Карфур,но там няма муудчета.Има щандове с козметика,има стилаж на Голдън Роуз,но на него няма парфюми.Поогледах се да видя дали няма подредени някъде около стилажите,но няма.Не съм питала продавачката,но надали ще се сложени под бюрото и  Laughing
 Та ако в Бургаския Карфур има муудчета,защо в пловдивския няма  Thinking Или не ги търся на правилното място  newsm78
 В смисъл аз говоря за първия етаж на Карфур,където са нехранителните стоки,в дъното има някаква преграда и зад нея има стилажи с козметики,но няма парфюми  newsm78 Парфюмчета има по-напред при другата козметика за тяло,която е ,някакви Галерии,Си-трута и разни безизвестни много нетрайни парфюми,но и там няма Мууд,Роксан и т.н.  Sad
Елфичка съвсем правилно си търсиш Hug,и аз ходих в Карфур да ги търся тези парфюмчета,но уви няма,много ме заинтригувахте с тях,ако някое момиче знае къде в Пловдив мога да ги намеря,моля да каже!

Иначе от ученичка ползвам наливната парфюмерия на Рефан и съм много доволна,много добри имитации са и като траност са страхотни,много пъти ми се е случвало да ми правят комплимент за парфюма!
Почитателка съм на сладките аромати и на-любим ми беше Долче Вита на Диор,но вече не го произвеждат за съжаление,и  най често си взимам Гучи Ръш,и Ескада.

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
В Пловдив  има щанд в Пикадили  с/у Баумакс .Там Мууд е на цена 3 лв . Щанда е фирмен намира се като влезнеш в магазина веднага в ляво /до информация/ срещу касите.

# 318
  • Мнения: 2 172
В Пловдив  има щанд в Пикадили  с/у Баумакс .Там Мууд е на цена 3 лв . Щанда е фирмен намира се като влезнеш в магазина веднага в ляво /до информация/ срещу касите.

 lovekiss smile3508

Трябва да ида и без това съм се наканила на кристала на Балеа,а и ДМ е точно до Пикадили  Laughing

# 319
  • Мнения: 5
Сега се сещам за тези муудчета, по случайност имам едно запазено. Бях си го купила, преди години, когато бях на село за седмица и не си бях взела парфюм, купих си го от смесения магазин  Laughing. Розово е и въобще не мога да разбера, на кого е реплика, стои си почти пълно, доста е силно и е приятено, като аромат.

# 320
  • София
  • Мнения: 1 573
Бишкотка, виж отдолу на шишенцето трябва да има номер и го сравни със списъка от сайта. Там си пише на кой парфюм отговаря.

Юличка, пиша ти ЛС

# 321
  • Мнения: 2 172
Такаа.Да дам отчет.

Ходих до Пикадили и най-накрая се запознах с тези безкрайно сладки шишетийки Мууд  Laughing
Издуших де каквото се сетих от тази тема и  безвъзвратно и отчайващо се влюбих в номер 38 -Cherry Dior  Heart Eyes
Но за мой най-лош късмет точно него го нямаше  smile3511 Имаше го във вариант Роксан-50 мл за 10 лв,но не беше същия според мен,въпреки,че продавачката ме убеждаваше,че са абсолютно еднакви.Този на Роксан беше в много сладко шише-розово със златно,но в първия момент ароматът му ме лъхна на спирт-дезодорант и не исках да рискувам.Плюс това няма логика да са еднакви.
След като 20 мл мууд са 3.40,то логичното е 50 мл да са 8.50 ,а не 10 лв .Което ме навежда на мисълта,че не са същите,поне като допълнителни съставки.Може би заради шишето да е по-скъп,но се съмнявам  Naughty

Та сега ми остава да чакам утре или вдруги ден да го докарат/както ме увериха/,но как ще издържа незнам  newsm12

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Аз двата роксана си ги взех по 8.90, какви 10 лв? Май всеки си "праска" каквито цени си иска  Rolling Eyes.

# 323
  • Мнения: 2 172
Аз двата роксана си ги взех по 8.90, какви 10 лв? Май всеки си "праска" каквито цени си иска  Rolling Eyes.

Мдам. 10 лв беше. А муудчетата по 3.40  Rolling Eyes

Да,добавя,че все пак си взех едно муудче-прословутия Ейлиън  Crazy Взех го направо без да го душа,защото знам,че е дефицитен и беше останал последния.След това го душнах в колата и се оказа доста остър и натрапчив,подходящ е за вечер.Но ми е адски познат от някъде,със сигурност съм имала такъв парфюм,едно време беше доста актуален като аромат си спомням  Thinking

# 324
  • София
  • Мнения: 1 573
Елфичка, добре, че не си се подвела - Роксан е дооста по-гаден от Мууд и Тренди. А тези цени какви са  Shocked Аз от парфюмерията на "Черковна" взимам Мууд за 3.00лв, Тренди за 5.00 и единствения си и последен Роксан за 7 и нещо

# 325
  • Мнения: 2 172
Елфичка, добре, че не си се подвела - Роксан е дооста по-гаден от Мууд и Тренди. А тези цени какви са  Shocked Аз от парфюмерията на "Черковна" взимам Мууд за 3.00лв, Тренди за 5.00 и единствения си и последен Роксан за 7 и нещо

Роксан определено не е същия,да не говорим,че в първия момент си мирише на чист спирт-одеколон и въобще не мога да доловя кой е аромата.А като вдигнах капачката на Ейлиъна-мууд...еми никакъв спирт няма,чист парфюмен аромат/доколкото е възможно  Crazy  Да кажем,че на тези муудове им липсва единствено дълбочината и развитието сравнени с оригинала и една доза завоалирана загадъчност каквато притежават "истинските".Но при положение,че ще си се пръскам поне 2-3 пъти през деня-не ми трябва развитие  Stop ,защото така или иначе и да съм с оригинал въобще не си го надушвам,тъй като "свиквам" с уханието.

Междудругото душнах и Диор Адикта/нямаше го и го него  Twisted Evil /-абсолютно същия е като моето дубайско/турско менте.И като казвате,че така мирише оригиналния Адикт,значи и моето менте си мирише на оригинала  Mr. Green А Диор Адикт на Рефан няма нищо общо с този аромат,ама нищо,дори не прилича на него  Naughty

# 326
  • Мнения: 12
Елфичка, добре, че не си се подвела - Роксан е дооста по-гаден от Мууд и Тренди. А тези цени какви са  Shocked Аз от парфюмерията на "Черковна" взимам Мууд за 3.00лв, Тренди за 5.00 и единствения си и последен Роксан за 7 и нещо

Addri, ще конкретизираш ли къде по-точно на Черковна е този магазин?

# 327
  • Сoфия
  • Мнения: 295

 A тези мудчета и трендита,са имитации на оригинални парфюми така ли ? И от къде мога да си ги купя Confused

Да, има си списък кой номер на какъв парфюм отговаря. Има ги из някои евтини квартални парфюмерийки. И по щандовете на Голдън Роуз в моловете ги има

 O,благодаря ти много!!! Ще ги потърся!

# 328
  • София
  • Мнения: 1 573
Елфичка, добре, че не си се подвела - Роксан е дооста по-гаден от Мууд и Тренди. А тези цени какви са  Shocked Аз от парфюмерията на "Черковна" взимам Мууд за 3.00лв, Тренди за 5.00 и единствения си и последен Роксан за 7 и нещо

Addri, ще конкретизираш ли къде по-точно на Черковна е този магазин?

Конкретизирам веднага - това е на Черковна малко след ъгъла с бул"Мадрид" в посока "Оборище" от лявата страна. Почти на спирката на 72 е. Има голяма рекламна табела на Класик над витрината. Много добре е зареден магазинът с почти всички Муудита, Трендита и т.н., а има и тестери

# 329
  • Мнения: 12
Благодаря, ще го намеря.

Общи условия

Активация на акаунт