Стоматолози- гр. Варна

  • 960 142
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Вчера ми дадоха рекламен флаер на Дентапрайм аутлет и там пише едни цени, които ме застреляха.
Пломба - 35лв
Избелване - 99лв  Shocked
Керамична коронка 129лв
Временна коронка - 10лв
Снимка - 6лв
Почистване на зъбен камък - 29лв  Shocked Shocked
Преглед -10лв

Има цени и за още услуги, но е дълго. Чудя се млади дентисти ли ще работят там, изобщо как са успели да се спрат на такова ценообразуване.

Това е сайта, но там почти няма информация
http://outlet.dentaprime.com/p/blog-page.html

# 1 351
  • Мнения: 385
Аутлет??? За зъболекар  ooooh!

# 1 352
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз днес ходих на преглед там. Peace Чудих се, чудих се и реших да видя за какво става въпрос.
Не знам защо са го нарекли "аутлет", неудачна реклама им прави това име. Доволна съм от обстановката, вниманието, което получих, и от прегледа. Запазих си час за петък, ще ми правят пломба. После ще дам отзиви.

# 1 353
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Пиши след петък  Peace
Аз обмислям като евентуално подновяване на избелване на зъби.

Веднъж съм го правила и се чудя как не съм го направила по-рано.

# 1 354
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ще пиша, макар, че като преспах, имам някои колебания дали правилно постъпвам, като отивам при непознат и непрепоръчан зъболекар, но разчитам на реномето на клиниката. Peace

Докторката, която ме "пое" се казва Елена Тума - някой да има отзиви за нея?

Вчера пропуснах да напиша, че цените не са съвсем както изглеждат и както ги рекламират, в смисъл - там пише едностранна пломба 35 лв., двустранна - 45 лв. и тристранна - 55 лв. Аз имам 3 проблемни зъба, чиито пломби (от време оно) паднаха по време на бременността - 2 от тях се оказаха за двустранни пломби и един за тристранна - при това, първо ми препоръчаха коронки на два от зъбите, но аз кърмя и не искам упойки в момента, освен това държа максимално да си запазя собствените зъби в устата. Wink

# 1 355
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Ясно Simple Smile Мен затова ми мина беглата мисъл, че 99лв за избелване може да важи само за едната ми челюст или да има друга уловка  Wink

# 1 356
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ясно Simple Smile Мен затова ми мина беглата мисъл, че 99лв за избелване може да важи само за едната ми челюст или да има друга уловка  Wink

Или да е на зъб, хаха.  Mr. Green

# 1 357
  • Варна
  • Мнения: 124
Здравейте,искам да попитам за някакви отзиви относно др Динев?Кабинетът му е близо до нас и мислим да се запишем,но все пак трябва да си имаме някаква информация кой ще ни рови из устата...Та така,надявам се някой да изрази мнение. Praynig Party

# 1 358
  • Мнения: 2
Здравейте, някой ходил ли е при д-р Маджова? Работи в университетския медико дентален център. Преподава на един мой приятел, който учи там. Някой, ако има отзиви да пише Simple Smile че искам да съм сигурна преди да си запиша час Grinning

# 1 359
  • Мнения: 1 256
Здравейте, някой ходил ли е при д-р Маджова? Работи в университетския медико дентален център. Преподава на един мой приятел, който учи там. Някой, ако има отзиви да пише Simple Smile че искам да съм сигурна преди да си запиша час Grinning

д-р Георгиева е добра. Тя също работи там. Препоръчвам я!

# 1 360
  • Мнения: 2
аз искам не искам... снощи бях при др Маджова. снощи си счупих зъба и св налижи да ходя до спешен кабинет. на смяна беше д-р Маджова Simple Smile това е съдба. препоръчвам я! много е мила и внимателна. трябваше да ми извади зъба, за съцажаление. аз от толкова чакане нскрая се скопосах зъба...така го бях счупила, че висеше половината....сега смятам да отида пак при нея да ми направи мост. този път няма да чакам до последно!

# 1 361
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
аз искам не искам... снощи бях при др Маджова. снощи си счупих зъба и св налижи да ходя до спешен кабинет. на смяна беше д-р Маджова Simple Smile това е съдба. препоръчвам я! много е мила и внимателна. трябваше да ми извади зъба, за съцажаление. аз от толкова чакане нскрая се скопосах зъба...така го бях счупила, че висеше половината....сега смятам да отида пак при нея да ми направи мост. този път няма да чакам до последно!
И моя е счупен на половина. Но зъболекаря се нави да извадим само 1 та част и да сложим друга. Не искам целя зъб да маха.

# 1 362
  • Варна
  • Мнения: 1
Здравейте, мами. Искам да попитам за стоматологичен център "Сидент", имате ли няккави отзиви.
Д-р Станчо Станчев  и Д-р Илка Якова.
Мерси предварително. Simple Smile

# 1 363
  • Мнения: 507
Не знам за др Кунева, но мога да ви посъветвам никога ама никога да не сядате при др Шайкова.Работи грубо и недодялано ,не ти обръща нужното внимание т.к. е заета да говори по телефона, да обикаля от кабинет в кабинет, да те мести от стол на стол, да урежда ремонти с майстори, да врещи и крещи на персонала(горките с какво ли са го заслужили) и тн....Да не говорим за заплащане-неописуема алчност и долно сметкаджийство, ................ ..................................
Регистрирах се тук след като прочетох мнението за д-р Шайкова (не за другарката Шайкова, както се чете съкращението "др.") Wink Защото всичко, написано от анонимната Розичка с един пост във форума е чиста клевета. За разлика от нея, аз заставам с истинското си име. Казвам се Веселин Радев, на 47 години, от Варна, член на МЕНСА и един от учредителите на първия в България клуб за екстремни спортове "Адреналин". По професия съм програмист. Който иска да прочете повече жълти клюки за мен, да напише в google "пиратки зелен" Simple Smile

Попаднах на тази зъболекарка случайно през '93-та година. Тогава работех в ИО-Варна, тогавашното ми гадже Росица Лулчева - също и веднъж я придружих до кабинета на д-р Шайкова, където тя имаше час. На тръгване дочух заключителната част от разговора им. Приятелката ми спомена, че може би няма да има възможност да си плати за пълно изграждане на зъб с фотополимер. На което лекарката отговори: "Моето момиче, аз ще го направя така, както трябва, защото иначе не мога. А ти плати колкото .......................................
 

Абе човек това което и се е случило на приятелката ти д-р Шайкова да не и вземе нужните пари е било отдааааааааавна, .....била е доста по млада докторката 90-те години интересувало я е най вече да си създаде име, с годините един лекар се комерсиализира и  става сметкаджия. С днешна дата Шайкова не би направила подобно нещо да не вземе пари..., не съм ходила при нея да ми прави зъби, но имам представа за нея по друга линия. И да категорично парите я интересуват много, та кой не се интересува от пари всъщност....

Но ти що си ходил при нея 20 години, и даже да оправяш доста развалени неща. За мен един зъболекар на първо място трябва да информира пациента си за правилната поддръжка и хигиена на зъбите че да се минимизира развалянето, ....а не да гледа само бизнеса. Ако те беше информирала нямаше да ходиш толкова много, ...

# 1 364
  • Варна
  • Мнения: 700
Здравейте, дъщеря ми на 4,5г. има кариес, търсих инфо за детски стоматолог и освен д-р Илиева друго име не срещнах. Някой има ли мнение за нея и работи ли по здравната каса? Всъщност заплаща ли се лечението на зъбите на деца?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт