Бунгала на Арапя

  • 224 772
  • 855
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 668
Да , това с кърпите при Щереви е много смешно - сложени са колкото да отбият номера . По - неудобни възглавници като тези в техните бунгала не мога и да си представя - целите на буци . Толкова ли струва да му се не види , да се сменят възглавниците на 10 бунгала  ConfusedКабелната им работеше само един ден от нашия престой и естествено беше най - ограничения пакет .
Другото , което мен ме подразни е как лъжат в сайта ... Снимките са основно от бунгалата на Грудови . И не на последно място - за тази цена на Арапя има и много по - хубави бунгала и то с климатик .

# 91
  • София
  • Мнения: 3 029
Да, и аз видях, че тази година на Щереви имаше сушилници. А за кърпите нямам думи. Confused Отделно там има тройки и четворки, като тройките бяха много по-малки, ние бяхме миналата година в такава и  беше супер тясно. Сега бяхме в четворка и беше супер. Отделно в банята тази година имаше блумеджик за почистване, а не пръчка с парцал като при Щереви. Преди, като измиехме, не може да изсъхне и т.н. друбни неща, които няма да ме върнат никога там. Stop
Ати, съжалявам за вируса. Навън ли се хранехте?
Нел, кои са други бунгала с климатик?Аз зная само за Рино, но те са 58-63 лв нощувката.

# 92
  • Мнения: 76
A как стоят нещата с плажа - чадъри и на каква цена? За пръв път отивам на Арапя и изобщо на бунгало и не съм наясно!

# 93
  • София
  • Мнения: 3 029
Чадър или шезлонг на плажа - по 5 лв.

# 94
  • Мнения: 4 668
denizara - бунгала Мария до хотел Кораба са с климатик , до ресторант Лилавото също има 4-5 бр. с климатик , аз ходих да ги разглеждам и са хубави . Има и други - просто в момента не им помня имената , трябва да си извадя визитките .
Аз обаче догодина съм на хотел . Има супер хотелчета на страхотни цени .

# 95
  • Мнения: 76
A aко си носим чадъри, има ли обособено место за нас и къде се намира, че по другите плажове е все най-накрая?

# 96
  • София
  • Мнения: 3 029
Благодаря! На нас ни хареса на бунгалата и не бихме ги сменили с хотел.

fifonka, има си обособена ивица за хората, които си носят чадъри - точно до спасителя.  Grinning ние също си носехме, място имаше за всички!
Мога да препоръчам дървеното заведение - пицария до Големия плаж. Храната е хубава, порциите -големи и евтини, поне на нас ни харесва вече 2 години. Не сме имали никакви проблеми, а сме с малко дете и аз имам проблемен стомах.
Приятна почивка!

# 97
  • Мнения: 76
Благоря за бързите отговори!   bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 3 029
Благоря за бързите отговори!   bouquet


После чакаме впечатления! Hug

# 99
  • Мнения: 76
Благоря за бързите отговори!   bouquet


После чакаме впечатления! Hug

В момента, в който пристигна и имам впечатления - ще пиша!  Party

# 100
  • Мнения: 679
Ати, съжалявам за вируса. Навън ли се хранехте?
Седнахме на заведение само първия и последния ден. Иначе вземахме супи за децата за обяд. През цялото време сме пили само бутилирана вода. Няма как да съм сигурна, но е възможно при последното ни хранене да сме пострадали, защото на всички едновременно ни се проявиха симптомите на следващия ден. Значи би трябвало едновременно да сме се заразили, а преди това няма случай да сме яли всички еднакво. Иначе вирусът при децата мина с повръщане, при баща им с разстройство, а при мен и с двете екстри. Температура никой не е имал.
А възглавниците на Щереви са толкова неудобни, че на мен случайно ми се падна единствената мека в бунгалото и като се сетих как се мъчих миналата година, си премълчах и не я отстъпих даже и на децата.

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 19:22 от Ати

# 101
  • пловдив
  • Мнения: 30
    Здравейте, и ние се върнахме от Арапя вчера.Спахме в бунгала Андонови, не съм очарована, свикнала съм на бунгала,но поне в нашето си беше мизерия.Гардароба и шкафчетата миришеха ужасно на мухал оделата им бяха кошмарни, реших че като ги сложа в торбата няма да е толкова зле,но торба за оделата нямаше,като си тръгвахме и бабата дойде да чисти носеше само чершафи,значи изобщо не сменят оделата от едните гости за другите, но поне да им слагаха торби.Нашето бунгало беше и без кухня,но те си ни предупредиха предварително за това.Но всичко друго си е Супер - плажа е уникален,чисто,плитко.Намерихме си едно заведение на малкия плаж и вечер там вечеряхме много сме доволни, а през деня на Макалали на големият плаж и там е много хубаво.

# 102
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Здравейте,

Резервирала съм 2 дни в бунгала Рино, ей така колкото да опитаме от този вид почивка, че ако ни хареса, занапред така да я правим всяка година.
Ходилите вече, бихте ли споделили, пътя от бунгалата до плажа дали е проходим с бебешка количка?

# 103
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте,

Резервирала съм 2 дни в бунгала Рино, ей така колкото да опитаме от този вид почивка, че ако ни хареса, занапред така да я правим всяка година.
Ходилите вече, бихте ли споделили, пътя от бунгалата до плажа дали е проходим с бебешка количка?


Има едно мостче, но може да се мине с количка.

# 104
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
denizara, благодаря ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт