Секс в 8 месец. Да или Не?

  • 24 976
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не е опасно изобщо, стига да не се вихрите много. И моя мъж уж казваше че го е страх.....и след всички успокоениия които получи и от лекаря даже...просто стигнах до извода, че може би вида на ....леко тромаво женско тяло в доста напредлана бременност може би не е най-привлекателния обект на желания:) което не е никак странно де;) и аз да бях на негово място и аз нямаше да искам Simple Smile Въпреки че го склоних все пак в 8-мия месец веднъж и ми беше за последно до края:) сега наваксваме!:)

Моя пък разправяше че трябва да се възползва защото с НЕбременна ще прави секс цял живот а пък с бременна само няколко месеца:) За съжаление аз имах проблеми и не правехме толкова често колкото искаше. По-скоро ги е страх някои мъже да не наранят нещо жената или бебето. Спомням си думите на някакъв мъж който питаше дали като влиза пениса отива при бебето или си има отделно място за него?Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 103
казват че е не е проблем да се прави секс до 9 месец.аз съм говорила с двама доктори по този въпрос единия каза че няма пр. ако няма медицински причин да не се прави.
Другия каза че в последния триместър не било добре можело да предизвика контракции и преждевремено раждане е сигурное имал предвид буйния секс де по искам първия да е прав;) айде мамчета бъдещи и настоящи

# 17
  • Мнения: 5 577
По-скоро мисля, че не.  Naughty

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами аз до последно го практикувах Mr. GreenДо предния ден преди секциото LaughingАз имах безпроблемна бременност ,а и от хормоните направо исках непрекъснато LaughingНа няколко пъти имахме забрана от гинеколожката за период,но аз съм с много чувствителна матка.
Та като цяло,ако се чувстваш добре,не мисля,че е проблем. Flutter

# 19
  • Мнения: 1 107
По принцип ДА - може и до самото раждане, стига да няма лекарска забрана по някакви причини. Покажи на мъжа ти няколко статии от Интернет по този повод и дано се успокои  Simple Smile Ако продължава да упорства, значи се е наплашил здравата и най-добре да не го насилваш, просто той така изживява твоята бременност в този момент Wink
Винаги съм била против "компромисния" секс - айде, щом толкова искаш, добре... И аз бях чела, чела, нямах лекарска забрана, но въпреки това като влязох в деветия месец просто не исках, страх ме беше и не сме правили  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 382
 ох,направо ви блазе..... Rolling Eyes.Аз секс не съм виждала от два месеца,а от началото на бременността имах ембарго - в месеца един път.И вече така ми е дошло до гуша,толкова да ме перат хормоните,че няма накъде.Ама моя мъж...незнам вече...дебил ли е ,какъв е,но не иска и ми е направо черен пред очите в момента.

# 21
  • Мнения: 2 672
ако нямаш проблем - ДЕЙСТВАЙТЕ!!!! Sunglasses
ние правихме до последно  Wink

# 22
И при нас не е проблем,въпреки че с този голям корем трудно се намира удобна поза LaughingВярно,правим го веднъж седмично или по-рядко,но няма страшно стига ти да си наред.

# 23
# 24
za6o ne s parvata mi bremenost go pravixme do kraq,stiga da ima6 6elanie i danetie zabraneno ot doktora.sega go pravime po redko samo za6oto ma6a mi mnogo 4esto patuva.sporedmen tova e kakto kogato ti se qde ne6o :35:ne trqbvq dase li6avame ot ni6o nali taka

# 25
  • Мнения: 2 952
   Не - само ако  доктора  е казал  да се  въздържате, ако  те боли нещо...ако не  ви се  иска ....А  Твоя   ако чуе  от  доктора ,че няма проблеми дали  няма да  се почуства по-добре.....Ние  винаги  ходим на консултации заедно....идете  заедно и попитайте . Wink
  Ние  сме  ЗА   ..никакво  спиране ....само че не ... smile3535и не толкова често ... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 407
Ние си правихме , но малко по внимателно smile3521 не се притеснявай, ако немаш проблеми , действайте newsm10

# 27
  • Мнения: 8 769
Стига да не се чувстваш дискомфортно - дерзай! До края! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт