Житен режим на Учителя Петър Дънов - 4 тема

  • 102 787
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 959

да, знам, но ти си го започнала рано, избързала си, но всеки сам си решава. Ние ще почнем в сряда - 29ти сетп.  Wink А и подходящите дни са понеделник и сряда  Peace

# 706
  • Мнения: 0
     И аз започнах от днес. Прочетох, че режима трябва да се прави при намаляване на луната, а ако се започне от 29 последните дни навлизат в новолуние. Затова започнах днес, дано да не съм сгрешила много.  Embarassed
     Момичета, искам да попитам по - опитните мога ли да смесвам мед с орехи и мед с ябълка? За жито и ябълка разбрах, че не е желателно.    bouquet

# 707
  • Мнения: 3 118
ахааа, значи понеделник и сряда било...
е ок тогава избързала съм, ама няма да се отказвам, днес съм си наумила, а и го правим двете с майка ми.

vanche02, мене ако питаш хапвай когато си гладна и комбинирай както ти е вкусно  Peace

# 708
  • Мнения: 0
      Съжалявам, че съм избързала но няма да се отказвам, от толкова време се каня.
      Пит благодаря за отговора. Няма да сме с другите но поне ще си правим компания  Laughing

# 709
  • Мнения: 959
Желателно е храните да се ядат разделно. Първо ябълката, след около 30 мин. орехите и след още толкова житото. Така препоръчва самият Дънов (но какво разбира той  Mr. Green), както може също да се смеси житото само с орехите и мед. Но в крайна сметка пак казвам, че всеки сам решава за себе си, кое как да направи и кога да започне  Wink. След края на режима усещам, че ще има въпроси от рода, ама защо аз не свалям и защо при мен не се получи?  Peace

п.с. Ако се прочете първа страница много внимателно, ще разберете защо  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 3 118
Желателно е храните да се ядат разделно. Първо ябълката, след около 30 мин. орехите и след още толкова житото. Така препоръчва самият Дънов (но какво разбира той  Mr. Green), както може също да се смеси житото само с орехите и мед. Но в крайна сметка пак казвам, че всеки сам решава за себе си, кое как да направи и кога да започне  Wink. След края на режима усещам, че ще има въпроси от рода, ама защо аз не свалям и защо при мен не се получи?  Peace

п.с. Ако се прочете първа страница много внимателно, ще разберете защо  Simple Smile

Ех, това си беше почти заядливо. Обещаваме вече да се информираме само от първа страница и никога да не задаваме глупави въпроси, пък че и да си позволяваме да отговаряме даже.

# 711
  • Мнения: 959
Желателно е храните да се ядат разделно. Първо ябълката, след около 30 мин. орехите и след още толкова житото. Така препоръчва самият Дънов (но какво разбира той  Mr. Green), както може също да се смеси житото само с орехите и мед. Но в крайна сметка пак казвам, че всеки сам решава за себе си, кое как да направи и кога да започне  Wink. След края на режима усещам, че ще има въпроси от рода, ама защо аз не свалям и защо при мен не се получи?  Peace

п.с. Ако се прочете първа страница много внимателно, ще разберете защо  Simple Smile

Ех, това си беше почти заядливо. Обещаваме вече да се информираме само от първа страница и никога да не задаваме глупави въпроси, пък че и да си позволяваме да отговаряме даже.


не се заяждам, само казвам какво е написал Дънов за режима и как трябва да се прави правилно, и иначе всеки си го интерпретира по различен начин и си го наглася както на него му е удобно, но дали е правилно и ефикасно?  newsm78

# 712
  • София
  • Мнения: 2 008
как сте момичета? готвите ли се за старта в сряда:))))))
мен ме хвана липсата, защото нямах интернет, но в сряда съм твърдо на линия:)))
с разделното хранене , установявам за пореден пут , че не свалям нищо, но не съм качила нищо-така че явно моят режим е 10 дни йито и активно сваляне, след това разделно хранене за задържане:)))
определено ме устроива:?)
след 10ина дни започвам и малко физическа активност и ще се хвалим надявам се с постигнати резултати:)
хубави почивни дни и лека нова работна седмица:)
вие настройвате ли се? видях че има доста момичета вече запо1нали режима-как се чувствате? моят съвет е споделяйте, по-лесно се издържа:))))))))))успех на всички Ви
с кой сме в сряда?Simple Smile  bouquet

# 713
  • Мнения: 959
аз съм на линия в сряда, предполагам, че и Snow4eva също ще се включи  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 4 344
и аз ще опитам с вас!
отдавна не съм била на режима...
слънчев ден и спорна седмица,житени момичета! Peace

# 715
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте житенки!  Hug
Някои са започнали вече, други се настройваме! Аз отсъствах миналата седмица и затова не съм се включвала.
Но от сряда съм в кюпа! Ще направя колкото дни издържа, надявам се да са поне 5-6. Останало ми е много малко за смъкване, с което все не се справям, но пък доброто е, че независимо, че изобщо не съм се ограничавала през миналата седмица, нямам нищо качено.
Относно смесването - аз си позволявам да прибавя към житото 1 суп. лъж. мед и дажбата орехи. Ябълките винаги ги ям отделно.
Хубав ден и успешна седмица! Тази седмица ще е важна!  Grinning  Hug

# 716
  • Мнения: 4 344
Snow4eva,поздравления за свалените кг!ти си герой!възхищавам ти се на волята!(бяхме се засичали в темата за овес.ядки)  bouquet  bouquet  bouquet

# 717
  • София
  • Мнения: 807
ina15  Hug Благодаря ти!
Спомням си!


Остава малко да пишем до края на тази тема и понеже утре е началото на новия режим -

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМА:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=528794.new#new

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 15:15 от Snow4eva

Общи условия

Активация на акаунт