Не раждайте във Видин!!!

  • 15 013
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 122
 Та историята е следната:
Вчера братовчедка ми отива да ражда с пълно разкритие. Приемат я, гледат я на ултразвук, но детето е седалищно. Казват секцио. Да ама не! Идва друга докторка и казва: Щом си родила нормално първото си дете 3,500 ей сега ще го изродиме и това. И започва раждане, но детето не може да излезе естествено. От там тая некадърница започва да я бърка и да дърпа на бебето крака, ръце. И това всичко братовчедка ми го вижда. Ужас!!! Събира се цялото отделение. Най-накрая остава само главичката и тая докторка й натиска корема с всичка сила, при което после при аутопсията се установява мозъчен кръвоизлив. Детето излиза, но не изплаква. Слагат го кувьоз. След 3 часа почива. Казват й: По-добре че умря, защото иначе щеше да гледаш ненормално дете. Няма да ви казвам какъв ужас преживяват родителите. Днес на визитацията други доктори й казват, че ако е извадено секцио сега е щяла да си има едно здраво момиченце. С цялата си наглост тая докторка й предлага като забременее пак тя да й наблюдава цялата бременност без да й вземе и един лев и да я изроди. #2gunfire Е, оплаках ви се. Като пиша сега ръцете ми треперят. Но нищо не може да се направи, детето няма да се върне. Cry Да го носиш 9 месеца и доктори да ти го уморят, е това не го разбирам...

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 09:32 от stasi76

# 1
  • Мнения: 17
Когато има осъден лекар тези ужаси може би ще спрат.Да почива в мир и дано намерят утеха родиелите му.

# 2
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
От това което прочетох едно разбирам: Поредната лекарска грешка за сметка на детенцето и всички около него... Как да се опази човек??? ooooh!
За детенце: Flowers Rose Flowers Rose

# 3
  • Мнения: 3 016
Поредната лекарска грешка за сметка на детенцето и всички около него... Как да се опази човек??? ooooh!
За детенце: Flowers Rose Flowers Rose
Ей това и аз се питам ooooh!. Затвор им е малко на тези некадърници .Непростимо е.. здраво бебе да го уморят.

# 4
  • Мнения: 2 746
Боже Господи!!! Живо и здраво бебе да го уморят така, без нищо!!!! Ужас. Трябва да подадат оплакване родителите, помогнете им и вие, близките на семейството. Не оставяйте тази некадърница да спи спокойно!

# 5
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Момичета , "Гарван гарвану око не вади" ми казаха на времето на мен... когато ние пострадахме. Не се и опитахме. Нямаше да си върнем детенцето. Минаха 11 години и виновната лекарка почина. Застигна я божието правосъдие. Но... живя 11 години нали...?!?

# 6
  • Мнения: 1 122
И аз това казвам, че Господ ще я накаже. Днес преди да изпишат майката израждалата я докторка я питала дали са се оплакали някъде и че нямало смисъл Shocked Ей, тая много нагла бе. Между другото цялата била изприщена, явно има за какво. Подали са жалба при директора и в полицията, а директора им казал, че и да не са се оплакали той щял да вземе мерки. Дълбоко се съмнявам в това.

# 7
  • Мнения: 3 166
Поредната лекарска грешка за сметка на детенцето и всички около него... Как да се опази човек??? ooooh!
За детенце: Flowers Rose Flowers Rose
Господ да дава сили на родителите!  Praynig

Нямам думи за тази докторка просто.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 181
Просто нямам думи от прочетеното .....Нека почива в мир малкото ангелче  Flowers Rose Flowers Rose

# 9
  • Мнения: 654
Когато чета такива неща ми идват най лошите мисли.
Иска ми се този човек да го режа парче по парче.
Най-лошото е че това е явно практика.
С нищо няма да помогне това което ще ви разкажа,но поне е сигурно, че има хора които помнят малките ангелчета.
Преди 15 години когато се роди моя син,видях в кувьози две бебета,които видимо бяха по едри от моето.
Бях много учудена защо са там.Една санитарка ми се скара да се махам от там и че не било моя работа.
От майки разбрах какво се е случило и какво предстои.
Едното бебе беше родено от мама на 42 години.И лекарката настоявала за нормално раждане.
А другото бебе е било едро и обърнато седалищно.И пак нормално раждане.
И в двата случая бяха изтормозили родилките и увредили бебета.
Така две семейства си отидоха с празни ръце.
Преди 15 години и не във Видин,но същите истории.
Гадно е.
Господ да дава сили на родителите

# 10
  • на дъното
  • Мнения: 1 556
Българияяя ooooh!,лекари за приказ и чудо,че и нагли до безобразие.Така ще е докато не се вземат мерки за промяна в законите,но явно не знам колко деца още трябва да си отидат от този свят за да се сетят,че нещо куца.

# 11
  • Мнения: 1 056
Е за такива КРУМОВИ  ЗАКОНИ , цял живот да се мъчи ,щом причиняват болка, болка заслужават! #2gunfire #2gunfire Писна ми вече с това да бъдем хуманни ,те са давали   клетва не ние!Що се ние трябва да прощаваме там в ада да се мъчи  Twisted Evil Twisted Evil Милото семейство да им причинят такава мъка!И пак същите приказки каквито сме ги чували всички .Гади ми се от израза МЛАДИ СТЕ ЩЕ СИ ИМАТЕ ДРУГИИИИИИИИИ И СЕ ХИЛЯТ КАТО ТИКВИ ! Все едно си си загубил вещ а не рожбата си и най боли като ти го каже майка !Грубо се изказах ама стоя зад думите си! Е такива капацитети да се пържат в ада колкото по бързо толкова по малко майчици  ще страдат!

# 12
  • Мнения: 1 122
Благодаря ви за съчувствието. Искам да спомена и името на въпросната докторка - Ралица Николова. #Cussing out

# 13
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Благодаря ви за съчувствието. Искам да спомена и името на въпросната докторка - Ралица Николова. #Cussing out

Името нежно, а зад него стои звяр, който не го заслужава... Naughty

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 17:07 от mimi135

# 14
  • София
  • Мнения: 12 562
Моите съболезнования за родителите.
И един съвет - никога да не се предават. До дупка гонене - полиция, прокуратура, медии. Докато не и се стори тесен Видин.

Общи условия

Активация на акаунт