Незабравима-Unutulmaz тема39

  • 33 905
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
UNUTULMAZ - "НЕЗАБРАВИМА"

НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА,
А ЛЮБОВТА- НИКОГА.


ПРЕВОД НА РЕЗЮМЕТО НА 44 ЕПИЗОД
БЛАГОДАРЕНИЕ НА Г-ЖА БРОНЕНОСЕЦ

Докато Харун си мисли, че се е изправил срещу най-големия си враг, едно неподозирано развивитие на обстоятелствата ще промени хода на събитията. Това ще разпали още повече желаниeто на Бату за отмъщение. За Харун следват трудни дни. За Феяз Арсланли също.
Падането на Мелда по стълбите ще хвърли в паника всички. Случилото се на сестра и ще разтърси дълбоко Еда. За нея има само една-единствена причина за всичко това. Още веднъж Еда горчиво ще проумее, че нещата не могат да продължават така...

Неочакваният ход на Бату ще постави Харун и баща му в много трудно положение. Непосредствено последвалият втори шок ще обърка Тюркян, Мелда и ЕДа и ще ги постави в безизходица. За Джемил има само един път напред. Дори и да е изпълнен със страдания за всички, той е решен да го извърви. Дори и да е съвсем сам ...
Тюркян, опитвайки се да защити Еда от баща и, от друга страна се тревожи за Мелда.

Обърканите мисли на Саадет до разкритието на коя истина ще доведат? Тази трудна за вярване истина ще приближи ли Харун до целта му да намери някакви факти за Кенан или ще постави пред него нови цели?

  


 Песента от финалната сцена на 37 епизод

Ако теб те няма
не бих могъл да понеса толкова страданията на съдбата .
Не мога да свикна с липсата ти !
Дните ми нямат смисъл без теб !
Не ме оставяй - Без Теб не мога да живея.
Бебнцето ми Ямур, Мъничката ми Ямур !
Моето мъничко момиченце !
Ти си моето слабо място - бебнцето ми Ямур, мъничката ми Ямур
Моето мъничко момиче ....






                                      Инструкции (за писане във форума)


Пиши по темата, пиши
Модератора недей кори
На всеки пълни 10 реда
Слагай там по една Еда

А на всеки цял куплет
Пъхай по едно “Евет”
Ако пишеш за харпуни
Завържи ги за Харуни

Ако нещо хванал те е бяс
Изкарай си го на Феяз
Дори да водиш се поет
не забравяй ти за Саадет

Ако случайно си пиян
От мъка ще е по Тюркян
Ако изпаднал си в беда
Проблемът ще е в Мелда

А щом те трият без следа
Не си споменал Ферда
Ако имаш още стара Волга
Качи на стоп в нея Толга

Ако постът ти е много мил
Изкажи се в него за Джемил
Намести и дума за Керем
Порицай го ти пред СЕМ

Ако пишеш за голям гуляй
Кажи, че бил си със Гюляй
А пък в разказа за Винету
спомени и скалпа на Бату

Ако черпиш тука с баклава
излъжи, че прави се в Ава
ако се хвалиш с фино боди
кажи, че на Едже се води

Ако пък казваш се Кометка
Недей да пишеш за жилетка
По-добре да търсиш сметка
Защо сценария е редка плетка

Ако някъде си римите уплел
Измъкни се бързо със Айшел
А ако някой лев ти артиса
Бегай в кръчмата на Ниса

/от Председателя-Президент/
[/color]


Последна редакция: сб, 08 май 2010, 00:10 от adi_h

# 1
  • Мнения: 0
Аз се надръндих първа! Божке, за първи път ми се случва!

Адито, супер си начи!   newsm51

# 2
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
Пу съм втора! Айде банда, на седянка!

# 3
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
БоБи, май не могат да намерят пътя към къщичката. Така е то, с това опиянение по Харун глей кво става... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

А, идат, идат. Аз им пуснах един светлинен лъч, да се ориентират в тъмното.
Ако не стане - отивам да взема от Саадетката кибритеца да си направим съгревающ пожар #Onfire #Onfire

# 4
  • Мнения: 0
Пу съм втора! Айде банда, на седянка!

Сега си ни паднала за малко - кажи моля те, как преценяваш тоя злобен шамар! Аз лично въобще не очаквах такъв изблик от Харун, и то срещу Еда, а ти си нашия експерт по емоционалните реакции!

# 5
  • Мнения: 0
БоБи, май не могат да намерят пътя към къщичката. Така е то, с това опиянение по Харун глей кво става... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

А, идат, идат. Аз им пуснах един светлинен лъч, да се ориентират в тъмното.
Ако не стане - отивам да взема от Саадетката кибритеца да си направим съгревающ пожар #Onfire #Onfire

 smile3532 smile3532 smile3532  Шъ додат те, еле ако и едно пожарче спретнем като Саадетката, ама може да додат и с пожарната!

# 6
# 7
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
Пу съм втора! Айде банда, на седянка!

Сега си ни паднала за малко - кажи моля те, как преценяваш тоя злобен шамар! Аз лично въобще не очаквах такъв изблик от Харун, и то срещу Еда, а ти си нашия експерт по емоционалните реакции!

Харун е представен като уравновесен, позитивен, себеотрицателен човек, на който са чужди крайните реакции.  Според мен се случва нещо извънредно, което толкова го вади от равновесие, че да посегне на Еда. Имам предвид нещо наистина извънредно.
Какво може да е то - няма как да разгадая, въпреки че на мен най - правдива ми изглежда теорията да е заради Толга и Еда. Възможно е Мелда да се изпуска нещо по въпроса или пък Тюркян. Не виждам какво друго би предизвикало подобна реакция.
А иначе несъществуващия брак на Еда е факторът, който обърка много живота и на Харун. Няма как да не побеснее от това.
Обобщено - нещо крайно следва да е предизвикало толкова крайна реакция.
Така мисля аз.

# 8
  • Мнения: 183
Aйде и аз!




Малко картинки  за отскок!

# 9
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
БоБи, май не могат да намерят пътя към къщичката. Така е то, с това опиянение по Харун глей кво става... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

А, идат, идат. Аз им пуснах един светлинен лъч, да се ориентират в тъмното.
Ако не стане - отивам да взема от Саадетката кибритеца да си направим съгревающ пожар #Onfire #Onfire

 smile3532 smile3532 smile3532  Шъ додат те, еле ако и едно пожарче спретнем като Саадетката, ама може да додат и с пожарната!

Най - много и доцента по дължината на маркуча бат Мухобойко и той да довтаса, барабар с нашта свидна компания.

# 10
# 11
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
Бг хелп, бон бон, безмилостни сте, ей!
Е кажете ми сега как се спи след подобни снимки. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 3 203
Чела недочела и аз да се запиша тук.Ади благодаря ти за хубавата темичка.bghelp  миличка и тази нощ ли ще бодуваме .Само неразбрах снощи пожарогасителя дали е вършил някаква работа. Joy

# 13
  • Мнения: 0
Докторе, и аз си мисля, че ще да е нещо извънредно, ама мноооого извънредно! Ама това с Толга не ми е някак толкова пък чак извънредно! Все нещо Аблата ми се върти в центъра! Както и да е, де, ама беше адски шашардисващо!  #Crazy

# 14
  • Мнения: 183
Бг хелп, бон бон, безмилостни сте, ей!
Е кажете ми сега как се спи след подобни снимки. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Първата снимка е за охлаждане на страстите .

Общи условия

Активация на акаунт