ВНИМАВАЙТЕ С МАГАЗИНИ "ЕВРОПА"!!!!

  • 11 525
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 418
 Да се включа и аз, че постоянно се оплаквам от този магазин. В квартала (Мусагеница) е само той наблизо а е просто ужасен! Все ходим да пазаруваме с колата по-далече.... Щанда за месо мирише на развалено от далече... като ми се наложи да влезна го минавам със ръка на носа! Всеки път влизам с идея за няколко неща, които искам да купя и никога няма дори и половината (най-вече като предпочитани марки продукти но не само) Иначе е евтин.. но избягвам да влизам... Направо бих организирала една подписка даго махнат и да сложат една била вместо него.. или фантастико или каквото и да е....
 От скоро сме в този квартал и още не съм го преживяла този магазин... и липсата на други, та затова реагирам така настървено....

# 16
  • Мнения: 4
Досега съм била в Европа в Хаджи Димитър (пълна скръб и мръсотия) и в Борово (тази на пазара и новата срещу 20-та поликлиника). В жк. Борово е сравнително "луксозна" и често си взимам разни неща от там (яйца, извари, млека) и досега проблем не съм имала. Прави ми впечатление, че плодовете и зеленчуците често изглеждат отвратително, но пък бабичките ги купуват. Като цяло се продават долнокачествени стоки. Развалено не съм взимала, обаче. Но аз и внимавам.

# 17
  • Мнения: 87
Нашата Европа е тая в Младост1. Много рядко пазарувам от там, защото съм отвратена от обслужването. На касите винаги седят някакви персони, които са всичко друго, но не и касиерки. Някоя баба на 100 г. ще е по-бърза от тях. Все ходят да проверяват някакви баркодове. На щандовете където мерят месото, салама и другите неща или няма никой или само един служител.
По принцип не съм скандалджийка, но в тоя магазин отивам винаги наострена и готова да се карам #2gunfire Веднъж детето на една прятелка се подпря на стъклото на витрината , за да покаже на майка си кое парче кашкавал да вземе и оная отсреща като се развилня кой щял да бърше следите от ръцете й... Е не се сдържах навиках я едно хубаво, че след като в другите магазини си бършат и поддържат чистотата на витрините, ще си ги бършат и те.
А що се отнася до продуктите им винаги гледам срока на годност и което мога помирисвам на място. Това го правя във всеки голям хранителен магазин, защото там стоката явно по-трудно я контролират откъм срокове.
Нещо за което са ме предупредили приятелки, работещи в магазини, е да не купувам месо обработено с подправки. Правели го за да се прикрие миризмата на началното разваляне. Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 5 471
Дойде времето да дръпна темата напред да ви кажа на мен какво ми се случи в кварталната Европа,която си я знам че е смотана,ама понеже ми е на две крачки ... пазарувам си разни дребни неща.
   Киселото мляко Герма,хващам аз една кофичка и гледам  Shocked срокът на годност изтекъл преди 5 дни,не ми издържаха нервичките,хайде мен ще ме минат със 80 стотинки,виновна ще съм си даже,да съм гледала срока на годност,ами някоя баба,която си брои всяка стотинка и не вижда ще си купи млякото и като го отвори-развалено!
 Отидох на касата изчаках си реда и казах че млякото не е в срок,при което касиерката като скочи ... имах чувството че ще ме  #2gunfire  "Хайде ... хайде да видим кое не е в срок!!!!" направо се стресирах от реакцията й,отидохме при млеката и ми показа че това било датата на производство,а отстрани на кофичката бил срока на годност,наистина имаше друга дата,от която имаше още 15 дена до изтичането му,НО ми се струва че има нещо гнило,как на капачката ще има датата на производство,която е преди 5 дни,а на кофичката ще има срока на годност  newsm78 и как така киселото мляко ще е със срок на годност 20 дни от датата на производство.Не съм обръщала внимание но винаги ми се е струвало че е повече  Whistling
  Кажете ми,аз ли съм в грешка и търся "под вола теле" както ми каза касиерката,или от магазин Европа нещо се опитват да лъжат и мажат  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 418
Незнам, може би си сбъркала със срока, но касиерката би трябвало да е любезна каквото и да и кажеш. А аз от там съм си купувала прясно мляко в срок (винаги гледам) и пак развалено!!!
Веднъж бях влезнала да си купя няколко неща .. сметката ми беше около 13 лв. та плащам си и отивам отсреща на пазарчето даси купя още нещо малко за 4-5 лв. Бъркам, като знам, че имам 5 лева от рестото и не ги намирам - усещам се че съм забравила да си взема ресто.. (знам, понеже си бях изтеглила 50 лв. точно преди това и имах само 10тачки... следователно дадох 20 в европата и трябва да са мивърнали поне 5. Та отивам там и най-любезно питам продавачката дали си спомня преди малко дали не съм забравила да си взема ресто. Тя беше много мила и ми каза съвсем любезно "Ами трябва да направим засечка на касата, изчакайте" Викна една управителка, която дойде.. повъртя се 2 минути, по сумтя и и казва "Дай и колкото там мисли, че и дължиш" и на мен сопнато "нямаме време да се занимаваме с вас, ето ви парите, сега заради вас момичето ще е назад на края на деня!"
 Shocked Е това ли е оношене.... Върнаха ми парите ама си ме прихрани без никакъв срам....

# 20
  • Мнения: 36
Много си ебават персонала и това знам..Мърльовци! Crossing Arms Whistling

# 21
  • Мнения: 4 569
Това  е магазина най-близо до нас. Close
Каквото си харесам все няма цена. Етикетите са неразбираемо написани и разместени.

# 22
  • Мнения: 0
Живея близко до такъв магазин, трябва да се е случило нещо екстремно и да е много късно вечерта, другите магазини, ако са затворени да отида там. НО пакетирана или от витрина храна НИКОГА не купувам от там, гладна ще седя, но няма да ям  Laughing Най-често си взимам кока-кола (май е най-сигурна) и има евтини банани от време на време. Не се лъжете и не ходете там, да фалират.



П.П. Преди време в Бургас бяха пуснали слух, че Европа е фалирала и ще правят Лидл. Ех така се зарадвах, ама още "дишат"  Sad

# 23
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
на топлият  им щанд всичко е в период на вмирисване-два пъти вземам неща, които ми ги опаковат хубаво/пилешки бутчета беше единият път/ и после в къщи като ги отворя-смрад! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 722
 Как пък не фалираха Twisted Evil няма по-гнусни магазини от техните. Нищо не купувам вече от тях. Повдига ми се от миризмата още като вляза.

# 25
  • София
  • Мнения: 418
И аз много се надявам да фалират, и да направят истински магазин на място на Европата до нас. не влизам там, въпреки че нямаме други магазини близо (само малки квартални).. ходим с колата до карфур или другаде....

# 26
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 В по-гнусни и миризливи магазини не съм  влизала... Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 16 035
Магазина им в Лозенец вече е пълна скръб. Явно не плащат на доставчиците и щандовете са оголени. Наредили бисквити и кафета на един ред по рафтовете. Плод-зеленчука е увехнал. Щандовете за месо са пълни със съмнителни меса, понамирисват яко.
За топлата витрина не споменавам - то е опасно само да се приближиш.
Но за всеобщо съжаление се държат над водата, не фалират гадовете. Скоро и собственика им го оправдаха в съда - невинен е миличкия.
Гледах днес сайта на КПЗ - искам да се оплача от смрадта там. Но пък искат касова бележка, а не ми се влиза в тоя кенеф.

# 28
  • Мнения: 722
То си е и опасно да пазаруваш там. Не ми се занимава с тия мизерници, но си мисля, ако подам сигнал в ХЕИ дали ще ги проверят. Иначе 100% съм сигурна, че ще намерят развалени храни и такива с изтекъл срок на годност.

# 29
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
То си е и опасно да пазаруваш там. Не ми се занимава с тия мизерници, но си мисля, ако подам сигнал в ХЕИ дали ще ги проверят. Иначе 100% съм сигурна, че ще намерят развалени храни и такива с изтекъл срок на годност.
Случай от днес...сирене Търговище-отгоре  червена табела ,демек промоция....4.69 кг,а на етикета ...друго-5.69кг.Отивам на касата-хващат ми го ,като 5.69лв.. newsm78Отивам до щанда и им нося червената табела.....касиерката я сграбчва и скрива.Били се объркали...ама това става вечерта, а пък колко са минали заблудени през деня...не говорим!Дигнах поредният скандал...Ей, големи са мошеници...ама трябваше да снимам с телефона и тогава да ида на касата newsm78 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт