CND shellac - дълготраен естествен маникюр вместо гел върху ноктите

  • 227 789
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Има ли момичета от Пловдив, които са си правили - да споделят от кое място са доволни, понеже на сайта на фирмата са дадени много малко салони, които правят шилак? Мене конкретно ме интересува салона на Данаил Николаев има ли доволни?

аз си го направих на леонардо да винчи - вог вижън е студиото - 25 лв - мацнах се с яркочервения - красота - вече е на 1 седмица и не е мръднал - единствено малко по-ръбчетата - но там се изпече по-малко, защото не си сгънах пръстите както трябва. Peace Следващия път обаче ще си направя френски, защото бързо ми растат ноктите и с яркочервеното си личи.

# 61
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Има ли момичета от Пловдив, които са си правили - да споделят от кое място са доволни, понеже на сайта на фирмата са дадени много малко салони, които правят шилак? Мене конкретно ме интересува салона на Данаил Николаев има ли доволни?

аз си го направих на леонардо да винчи - вог вижън е студиото - 25 лв - мацнах се с яркочервения - красота - вече е на 1 седмица и не е мръднал - единствено малко по-ръбчетата - но там се изпече по-малко, защото не си сгънах пръстите както трябва. Peace Следващия път обаче ще си направя френски, защото бързо ми растат ноктите и с яркочервеното си личи.
Зайче, тази улица някъде в капана ли са намираше? Айде като си направиш френския, сподели дали и той е траен, че аз също съм фен на този вид лакирване, но мислех, че шилак е само едив цвят Rolling Eyes Grinning.

# 62
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
До градинката на "капитан райчо" е - 12 цвята са - но другите са по-наситени! - за френския - към 5-6 юни ще го правя, че да изкарам първото море с него Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 6 210
NikolForAll, вече са ти отговорили, но и аз да потвърдя - моите нокти се чувстват добре вече седмица  Wink. Естественият ми маникюр трудно достига някаква впечатляваща дължина, но и аз не държа на нея. Ноктите ми са меки, цепят се и лесно се чупят или закъсват в ъгълчетата. Това беше причината да ми е добре с гел, а сега и с Гелиш-а. Но все пак съм само седмица с него! Гелът знаеш как държи твърди ноктите, това нещо го няма при Гелиш-а, усещам си ги такива, каквито са, но е факт, че нямам счупен или зацепен нокът.
В интерес на истината няколко месеца бях без нищо по ноктите - малко почивка им дадох. Принципно се бях засилила да си правя гел с изграждане, но маникюристката ми е повече от близка и искаше да пробваме тази нова технология, както и възможностите за декорация при нея, тъй като се рисува с едни специфични боички и по-различни четки.
Ако ви интересува, мога да напиша координати на салона, в който ходя. Няма го в дадения по-напред списък, защото работят с другата, аналогична на Шилак технология - Гелиш.

# 64
  • Мнения: 5 299
Всички марки от бранша разполагат с такава серия. Аз лично съм се насочила към Опи - поръчала съм си комплекта, и го чакам да дойде до седмица.
http://www.youtube.com/watch?v=VpAPzT7kvcg

# 65
  • София
  • Мнения: 23
Вени, този Гелиш е подобна технология, като  CND shellac , така ли? Или повече се доближава до гела? Пили ли се нокътната плочка при Гелиш? И ако може, координатите на салона, за който говориш Simple Smile Мерси предварително Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, този Гелиш е подобна технология, като  CND shellac , така ли? Или повече се доближава до гела? Пили ли се нокътната плочка при Гелиш? И ако може, координатите на салона, за който говориш Simple Smile Мерси предварително Wink
Да, *Precious*, както Shopping FUstA е пояснила, това е една и съща технология, просто имената на марките са различни. Пилва се съвсем леко повърхностния слой на ноктите (както при всяка технология за поставяне на някакво покритие).
Салонът, за който говоря е студио Мания, ул. Гургулят 8 (на гърба на Френската гимназия), тел. 981-65-68, маникюристката е Диди. На лични мога да ти дам и мобилен телефон, ако искаш  Peace.

# 67
  • Мнения: 1
Вени, този Гелиш е подобна технология, като  CND shellac , така ли? Или повече се доближава до гела? Пили ли се нокътната плочка при Гелиш? И ако може, координатите на салона, за който говориш Simple Smile Мерси предварително Wink

Не са същите като продукти и състав Naughty, въпреки че гелиш така се рекламират. Защото Гелиш е повече гел базиран, а Шилак -на лак. При Шилак не се изисква толкова подготвка на нокътната плочка, както и при свалянето не се пили, а само се обвива,  за разлика от гелиш.

Говорила съм  с маникюристи и двете, за да реша кое да ползвам.

Шилак е напълно безвреден, "по-лаково"ориентиран , бързо съхне и се сваля по-лесно, т.е по добротот решение ако искаш безупречен маникюр без драскотини 2-3 седмици . Същевременно защитава нокътя с някаква формула. Сваля се изключително лесно.

гелиш , тъй като е по гелов и издържа повече, казват че издържа около 3-4 седмици, но специално за мен това не  е предимство,зашото аз на 2 седмици  и ходя на маникюр,  заради израстването на кожичките. Confused и заради омръзването на цвета

Въпреки че днес правя 25 ден с шилак и нямам никакъв проблем, но вече ми писна с тоя цвят, пък и кожичките ми израснаха,... Twisted Evil

Записала съм си час за педикюр с Шилак, ще пиша как е, там издържал месеци....

Между другото  ми казаха как си "разнообразявали" цвета с Шилак- слагате си Шилак например червен, отгоре маникюриствката ви слага върху Шилак обикновен лак например лилав и след една семдица си го  махате с ацетон и отдолу остава Шилак и червения маникюр.  Shocked Shocked

като отида на педикюр ще питам маникюристката какво мисли за това и ще пиша ... Rolling Eyes


# 68
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Много странно ми звучат постовете на lilaaaa.
Всичко това е като една скрита реклама. Винаги се обяснява какво е този  Шилак, че и задължително в червено оцветен, както и с размахващи пръсти икони. Винаги се обяснява колко по добър е от всички налични покрития, а когато се питаше за това информацията беше толкова подробна, че човек би се зачудил за голямата информираност.
Съжалявам, но всичко това ми звучи като реклама, особено от човек пишеш изцяло в тази тема. Колкото и добро да е това покритие малко ми е трудно да повярвам в каквото и да е било след такава засилена реклама.

# 69
  • Мнения: 1
Много странно ми звучат постовете на lilaaaa.
Всичко това е като една скрита реклама. Винаги се обяснява какво е този  Шилак, че и задължително в червено оцветен, както и с размахващи пръсти икони. Винаги се обяснява колко по добър е от всички налични покрития, а когато се питаше за това информацията беше толкова подробна, че човек би се зачудил за голямата информираност.
Съжалявам, но всичко това ми звучи като реклама, особено от човек пишеш изцяло в тази тема. Колкото и добро да е това покритие малко ми е трудно да повярвам в каквото и да е било след такава засилена реклама.

Eстествено, плащат ми на дума по 0,10 лв.
Виж колко съм събрала вече.... за 2 -ходения Laughing

И за да сме наясно, НЕ ИМ ПРАВЯ (не скрита, а по -скоро трябва да е, ако беше ) ОТКРИТА РЕКЛАМА !!!
Просто ми харесва , не слаба дума Wink, вклюбена съм в този продукт, ако щеш може маникюристката да ми е виновна,(която постоянно му разказва и обяснява за продуктите, докато ми прави маникюр, а  аз съм възприемчива) пък и съм достатъчно интелигентна да се ровя , потърся информация преди да ползва нещо, да разбера какво и да стана специалисти по него, може да съм луда не знам!!! #Crazy ) просто съм си такава -като ми стане нещо мания- пиша и се инересувам за него...

(by the way когато си избелвах зъбите бях луднала на тази тема -станахЂ специлаист по всички продукти и процедураи и пишех във форума за това, сега е шийлак, след 2 седмици кой знае какво  ще е...)

но естествено, ако някой харесва нещо и го подчертава и изказва публично във форумите предпочитанията си -мигновено той прави реклама.... ей боже  ooooh! ooooh!

ето, аз съм биг фен на Шийлак.


Не че е нужно да се обяснвам на някой... който не му харесва да пропуска постовете ми и готово!
   bouquet

# 70
  • София/Бургас
  • Мнения: 97


....И за да сме наясно, НЕ ИМ ПРАВЯ (не скрита, а по -скоро трябва да е, ако беше ) ОТКРИТА РЕКЛАМА !!!


Да, обаче рекламата е забранена във форума!

И предпочитам да вярвам на специалисти като Shopping FUstA, отколкото на лайци!

# 71
  • Мнения: 1


....И за да сме наясно, НЕ ИМ ПРАВЯ (не скрита, а по -скоро трябва да е, ако беше ) ОТКРИТА РЕКЛАМА !!!


Да, обаче рекламата е забранена във форума!

И предпочитам да вярвам на специалисти като Shopping FUstA, отколкото на лайци!



Така, не знам с колко интелигентни хора разговарям newsm78, но ще се опитам да се изразя максимално ясно:

ПЪРВО никой не е задължен да вярва на мен, или на теб или на някой друг във форума-

ВТОРО тук се споделят МНЕНИЯ(ключова дума) всеки има право на мнение-положително/отрицателно да харесва нещо това се казва мнение да изрзяваш предпочитание
о или не

ТРЕТО  в условията при регистрация не пише:" мнение могат да изказват само специалисти , лаиците - не" (всъщност откъде знаеш, че съм лаик,  ако ти каже че съм изкарала наполовина  професионален курс за маникюрист преди  години това би ли променило нещата????)

ЧЕТВЪРТО никъде в условията не пише" изразяването на предпочитание към даден продукт/технология и познанията за него " са забранени и се считат за реклама (както твърдиш ти)

И накрая ти да не би случайно да работиш за конкурентните марки на Шилак?   Thinking

# 72
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Притесняваш се, че ако работя за конкурентна фирма ще разваля рекламата ти, ( Laughing ) защото от твоите мнения човек остава с такова мнение. Пък и явно ние не можеш да сме на твоето интелектуално ниво. Предпочитам да вярвам на хора, който са специалисти в работата си и правят меко казано произведения на изкуството.
И да исках да пробвам този прословут Шилак, след засилената ти реклама предпочитам да пропусна и да си предпазя ноктите от ацетона.
Горко му на този, който реши да каже нещо против от рекламирания от теб продукт.  Stop

# 73
  • Мнения: 2

Кемистри лейди, не бъди толкова мнителна Grinning,.... за бога това е обикновен форум , не националната телевизия..
Да си направим един СЕМ БГ мама и да приключваме....  който спомене марка - му се изтрива мнението, а ако изкаже предпочитание му се закрива профила, ако пък знае по темата- се заклеймява во веки веков... fight

Лилаааа, не се ядосвай  Heart Eyes няма смисъл, мен също "ме обвиниха"  в една от темите,че правя реклама на една фриз. академия,(няма да я споменавам коя е ! да не правя реклама)  защото изразявах доста често за фризьорските курсове в България бях много активна там, но след един такъв скандал ми писна от обвинения и да се обяснавам  и спрях да пиша в нея, само я чета...  много от участниците ми пишат на лични и ми отговарям... Wink

и така в риск да бъда обвинена в рекламничество (горката професия, как я принизихте Rolling Eyes) ще кажа плахо,че съм доволна засега от лака...

# 74
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
slance09, някои от вас направи ли усилието да проучи като сте толкова знаещи въпроса с ацетона. Знаете ли, че ако качеството му не е добро, можете да получите едно хубаво изгаряне на кожата или това не е важно. Не дай си боже някоя маникюристка реши да спести пари от продукти и ви изгори кожата, тогава какво става ?! Ще ревнете из форума колко е зле системата Шилак, нали?

Общи условия

Активация на акаунт