FarmVille 25-та тема

  • 33 487
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 75
Kally May,просто я обрах  Wink

# 616
  • Мнения: 4 785
И аз имах втори мустанг в гифта, сега вече е в конюшнята!  Mr. Green

# 617
  • София
  • Мнения: 4 903
Мерси  Hug !
Току що прочетох, че вече има шанс за това. Ще почакам довечера да видя дали и мен ще ме "огрее"  Laughing !

# 618
  • Мнения: 4 111

трябва да използваш 8 различни кода, а за последната точка с кучето вътре трябва да имаш табелката от Goji berry, и след това то отключва бонуса с 200 ФВ


Много благодаря!

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 260
Здравейте, прави ми впечатление, че една и съща съседка изражда много кончета. Някой знае ли как става това?

# 620
  • София
  • Мнения: 4 903
Имам един въпрос! Сдобих се с малко мустангче (благодарение на Кифличка  Hug), но не ми позволява да го пъхна в бебешката сграда. Някой знае ли защо?

Здравейте, прави ми впечатление, че една и съща съседка изражда много кончета. Някой знае ли как става това?

С въртене на конете през конюшната.

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 260
Как става въртенето?

# 622
  • София
  • Мнения: 4 294

на първа страница  Wink

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 260
Няма обяснение как се въртят конете.
Преди ставаше с кокошките, но сега когато са готови и дам мишката в/у тях, автоматично се обират. С конете е същото. Както и да е

# 624
  • София
  • Мнения: 4 903

Точно това май го няма на първа страница, защото е коментирано хилядократно. Ще взема да го вкарам от следващата тема  Wink !

kpematopka, изпразваш цялата конюшня от конете и ги подреждаш някъде във Фермата си. Когато станат над 30 процента готови, пъхаш един кон в коюшната и тя веднага става готова за обиране. Обираш. След което изваждаш коня от вътре. На абсолютно празна конюшня пъхаш друг кон (готов над 30%) и след него слагаш първия, който е на 0%. Всеки път, когато първият ти кон, който вкарваш в конюшната е над 30%, конюшната ще ти стане готова за обиране. Можеш да допълваш после и с други коне, колкото ти се занимава. Така можеш да завъртиш и всичките 40 коне и да обереш конюшната 40 пъти, стига да имаш нерви и време за това.
Така шансът ти да ти се падне бонус се увеличава. А за да ти се раждат кончета, трябва да имаш жребец (Stallion). Той се осиновява от стената, но остава в конюшната само за едно обиране. Имаше и други жребци - един се падаше от мистериозната кутия миналата седмица, един сега  се подвизава из определени ферми, а уж трябваше да е за всички.... Бъгава Зингщина  ooooh! !
Сигурно твоята приятелка, кояти вади много кончета, има постоянен жребец и като върти конете публикува много кончета.

# 625
  • Варна
  • Мнения: 64
Няма обяснение как се въртят конете.
Преди ставаше с кокошките, но сега когато са готови и дам мишката в/у тях, автоматично се обират. С конете е същото. Както и да е

Просто не чакаш да станат 100% готови т.е. да имат розова капчица, а пъхаш коня, когато е на 34% (при мен и на 33% става), и конюшнята е готова за обиране. Но за да ти се раждат и кончета ти трябва и жребец Simple Smile

П.П. Kally May го е обяснила по-подробно и хубаво (писали сме едновременно)!

# 626
  • Мнения: 0
А за кравите как става?

# 627
  • Мнения: 50
И аз да се похваля днес си купих това
http://www.facebook.com/photo.php?id=100000557767221&pid=228237

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 260
Много ви благодаря Simple Smile

# 629
  • Мнения: 2
Току що фен теленце ми се превърна в шоколадово и ми даде да го пусна на стената  Shocked Някой знае ли подробности Confused

Общи условия

Активация на акаунт