FarmVille 25-та тема

  • 33 489
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 328
Какъв е тоз мустанг дето се го приказвате как изглежда за какво е не ми е ясно,моля ви дайте снимка на него да го видя  Rolling Eyes.Аз нямам такива неща  Sad

# 631
  • Мнения: 3
Преди малко от стената ми взех едно кравче под името Holistein.
Какво е това и ако някой го иска ето линк:
http://apps.facebook.com/onthefarm/reward.php?frHost=10000007641 … ldingFriendReward
ДАВАЙТЕ БЪРЗО!

# 632
  • Мнения: 0
и аз намерих шоколадово и черно бяло теле днес, конче мустанг. На някой да му се активира антивируса на този форум? само рефрешвам или преминавам страници и аваст ми изписва: задеистван  е щит срещу злонамерен саит или страница. Намам проблем с други сайтове.

# 633
  • Мнения: 0
и аз намерих шоколадово и черно бяло теле днес, конче мустанг. На някой да му се активира антивируса на този форум? само рефрешвам или преминавам страници и аваст ми изписва: задеистван  е щит срещу злонамерен саит или страница. Намам проблем с други сайтове.

как ги намери?

# 634
  • Мнения: 1 693
НА мен при подаръците ми се появи мустанг. Сложих го в фермата и като отворих пак подаръците имаше и бебе.  Laughing
А днес има бъг в целия форум. Мног охора се оплакват.
Ако искате ще приложа и снимково доказателство.  Simple Smile

# 635
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз си хванах шоколадово теленце и муфлон, но мустанг не ми се явява, а така ми трябва
мъжки кон, че тия сталиони рядко излизат.
Всъщност МУСТАНГА сложен вътре МЪЖКИ ЛИ ГО ИГРАЕ?

# 636
  • Мнения: 0
по точно ОСИНОВИХ също и муфлони взех ама кон мустанг не се вижда никъде

# 637
  • Варна
  • Мнения: 64
И аз си хванах шоколадово теленце и муфлон, но мустанг не ми се явява, а така ми трябва
мъжки кон, че тия сталиони рядко излизат.
Всъщност МУСТАНГА сложен вътре МЪЖКИ ЛИ ГО ИГРАЕ?


Не е жребец, а кобила  Simple Smile

# 638
  • Мнения: 17
За новата функция на Nursery Barn-a.
http://www.facebook.com/#!/note.php?note_id=10150200524975302&am … 166129&ref=mf

п.с. Някой опитвал ли е дали е като конюшната? Т.е. като сложа 1 теле примерно над определени проценти и сградата да става готова за обиране? Сега съм на 75% и съм натъпкала с фен телета.  Laughing

Mostly Complete List of Foal and Calf Produces:

You can find out any others by simply mousing over your Foal or Calf in your Nursery Barn.

Chocolate Calf produces Holstein Cow
Longhorn Calf produces Holstein Cow
Kelly Green Calf produces Chocolate Cow
Percheron Foal produces Cream Draft Horse
Purple Pony Foal produces Light Blue Pony
Clydesdale Foal produces Cream Draft Horse
White Foal produces Black Horse
Pinto Foal produces Black Horse
Green Calf produces Chocolate Calf
Pink Patch Calf produces Chocolate Calf
Neapolitan Calf produces Chocolate Calf
Fan Calf produces Chocolate Cow
Pink Pony Foal produces Light Blue Pony
Regular Calf produces Holstein Cow
Light Blue Pony Foal produces Light Blue Pony
Brown Pony Foal produces Light Blue Pony
Black Foal produces Black Horse
Tuscan Calf produces ???
Wild Mustang Foal produces ??? – Currently the Wild Mustang cannot be put in the stables

# 639
  • Мнения: 0
записвам се да ви следя Laughing

# 640
# 641
  • Мнения: 4
Мерси Славаа Simple Smile Ся мога да предположа че то ще е шоко крава Simple Smile

# 642
  • Мнения: 14
и аз намерих шоколадово и черно бяло теле днес, конче мустанг. На някой да му се активира антивируса на този форум? само рефрешвам или преминавам страници и аваст ми изписва: задеистван  е щит срещу злонамерен саит или страница. Намам проблем с други сайтове.

Да на мен от днес ми се активира и ми изписва същото.
Лелеее, много съм руса, чак сега разбрах, че малките кончета могат да влизат в Nursery Barn-а, но тези от Мустанга не влизат, някой да има идея защо?

# 643
  • Мнения: 17
Малките мустангчета не влизат, защото все още не е въведено в какво могат да се трансформират.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 64
Да се похваля и аз, че първата ми сделка е успешна. Човека излезе много коректен и ме изчака от вчера до днес, за да ми излезе в лентата със съседите.
Ето вече си имам това:



П.П. Искам да попитам по-опитните с тези кодове, при въвеждането на кода за пързалката ми изписа ето това:
Congratulations! You’ve entered a Slurpee Nation rewards code. Go to Slurpee.com and enter .............(тук има някакъв код), good for a bonus code worth 2 points toward more great stuff and other rewards at slurpee.com
Та  мисълта ми е, този код трябва ли да го въведа някъде или не. Благодаря.

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 18:07 от Маркова Рали

Общи условия

Активация на акаунт