FarmVille 25-та тема

  • 33 487
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 86
Ама още не пуснали новите подаръци  Shocked

# 646
  • София
  • Мнения: 4 294
с това се сдобих от новите кутии  Laughing

# 647
  • София
  • Мнения: 4 294
направих си и детски кът послучай празника на децата

# 648
  • Мнения: 1 693
Моля за малко помощ. Имам и аз детски кът, но не виждам никъде пясъчник. Може ли да кажете къде е.

# 649
# 650
  • Мнения: 1
Момичета моля ви помогнете ! Какво е това - Stall Closed ?

# 651
  • Мнения: 86
Маркета е много полезен за търсещите XP и mastery
Сега ще споделя малко хитринки  Mr. Green
За пример ще ползвам Peas

1-ви случай : Имате готов Peas и нямате табелка. Намирате си кошница с Peas, вземате я, използвате я и в следващите 2 часа докато обирате ще получавате +1 mastery
2-ри случай : Имате готов Peas и имате табелка. Намирате си кошница с Peas, вземате я, използвате я и в следващите 2 часа докато обирате ще получавате +1 XP
3-ти случай : Не можете да садите Peas, защото сте на по-ниско ниво. Намирате си кошница с Peas, вземате я, използвате я и в следващите 2 часа можете да садите Peas, независимо от нивото ви

Mayaaaaaa, магазина ти е затворен и ще се отвори, когато обереш нещо  Wink

# 652
  • София
  • Мнения: 4 903
Моля за малко помощ. Имам и аз детски кът, но не виждам никъде пясъчник. Може ли да кажете къде е.

Пясъчникът е декорация, която е от най-старите, поне от година. Търси го много назад в Декорациите, струва 300 монетки  Peace !

# 653
  • Варна
  • Мнения: 323
Маркета е много полезен за търсещите XP и mastery
Сега ще споделя малко хитринки  Mr. Green
За пример ще ползвам Peas

1-ви случай : Имате готов Peas и нямате табелка. Намирате си кошница с Peas, вземате я, използвате я и в следващите 2 часа докато обирате ще получавате +1 mastery
2-ри случай : Имате готов Peas и имате табелка. Намирате си кошница с Peas, вземате я, използвате я и в следващите 2 часа докато обирате ще получавате +1 XP
3-ти случай : Не можете да садите Peas, защото сте на по-ниско ниво. Намирате си кошница с Peas, вземате я, използвате я и в следващите 2 часа можете да садите Peas, независимо от нивото ви

Точно! Имах бушел люти чушки, давам "use" точно преди да почна да ги обирам и ми отчете двойно повече.

# 654
  • Мнения: 22 496
Аз да попитам няколко нещица, че не съм чела темата от сто години, не съм и играла от известно време, че бях заета. ))

Как се получават тези 200 или 400FV май бяха?
Какви са тези кодове, те за получаването на FV ли са?
Как се търгува?

# 655
  • София
  • Мнения: 4 903
Как се получават тези 200 или 400FV май бяха?
Какви са тези кодове, те за получаването на FV ли са?
Как се търгува?


Първият и вторият ти въпрос са свързани. Става въпрос за кодовете, които се получават чрез закупени стоки от верига магазини "7-11" в Щатите. Има хора от там, които разменят тези кодове срещу други неща от Маркета във Фармвил.
Когато събереш и използваш всички кодове (май бяха 5бр.), като награда за това получаваш 200FV.
Нека някой, който е направил всичко това, да разкаже по-подробно, като даде и необходимите линкове, защото аз категорично отказах да се занимавам с това.
За ттретия ти въпрос - лично аз все още изучавам тая новост. Но Марто беше дал ценна информация само няколко поста по назад.

# 656
  • London
  • Мнения: 292
Ох, пак ще събираме разни глупости!

# 657
  • Мнения: 86
Този път е тоскански сватбен кейк  Laughing
И къде ми е двойното mastery  Rolling Eyes

# 658
  • Мнения: 328
а аз днес като обирах едни цветя който ги сея поне за 3ти път и ги бера вече за 3ти път с бушела и ми отчете 3но повече mastery  ,демек като берях с машината преди си ми отчитаташе 8mastery   /двойно с бушела/,а ей сега пак си пуснах бушел като берях и ми отчиташе 12mastery 

# 659
  • Мнения: 22 496
Kally May, мерси много, аз с ровене из темата все пак успях да добия представа за какво става въпрос. )
Но ми се вижда твърде шантава тая работба...)

Оххх, сега са пуснали поредната простотия....и фермата ми яко забива...(

Общи условия

Активация на акаунт