FarmVille 25-та тема

  • 33 503
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Дааааа  #Cussing out Сейвинг, сейвинг и така си остава, уф!
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.  newsm78
И при ме не така!  #Cussing out

# 676
  • Мнения: 2 282
Аз пък нищо не разбрах за тези бушели . Ще чакам някой да го напише като за олигофрен  Crazy и в следващата тема ще го прочета от 1-ва страница  Laughing

# 677
  • Мнения: 2 282
Аз не можах да се справя с мустанга в тридневния срок и сега като влязох ми пишеше, ако искам да го купя. Натиснах ОК, като си мислех ,че вече ще струва от жълтите монети, но ми взе 19 кеша за него  ooooh! Егати обирджиите , без предупреждение, без нищо..  Simple Smile

# 678
  • Мнения: 4 785
Аз пък нищо не разбрах за тези бушели . Ще чакам някой да го напише като за олигофрен  Crazy и в следващата тема ще го прочета от 1-ва страница  Laughing

Аз разбрах много малко и не мисля да разбирам повече  Mr. Green

1. Имаш щанд, който се пълни с бушели от културата, която си обрал. Да кажем домати. И има 1 ден и не знам колко часа, приятелите ти да взимат до 3 бушела от теб. Колкото повече съседи вземат, толкова повече ще вземеш гориво, хп или парички (монети) - едно от трите, сам си избираш. Аз веднъж взимах 15 гориво, после бяха "пазарували" повече и ми даде 60.

2. Може от твоя щанд да влезеш да пазаруваш от съседите си - кой каквото е брал и на теб ти трябва - до 3 бушела от всеки.

3. Когато използваш бушел в собствената си ферма то ти дава двойно мастър (сега дава 3-но, защото уикенда е такъв  Laughing) - ако имаш насадени дини готови за бране и имаш бушел от дини, активираш го и ти отчита двойно - по-бързо ще вземем табелите.

4. Може да си вземеш още щандове, за да може приятелите ти да пазаруват от различните култури дето си брал. Например аз брах чушки вчера, направих 2-ро ниво мастър и ми даде 40 часа да може да пазарувате това от мен. Обаче днес брах аспержи (първо си активирах бушел с аспержи и взимах по 3 мастър, вместо 1) и за да си напълня щанда с аспержи така, че вие да може да взимате, трябваше да затворя този с чушките (и вече нямаше да може да вземете от тях), затова купих 2 щанд и сега давам и чушки и аспержи  Mr. Green

5. Може да съхраняваш до 50 бушела, независимо дали имаш 1 или 10 щанда. Но по мои сметки, повече от 1-2 бушела от вид не ти трябват.

Друго не разбрах!

Аз не можах да се справя с мустанга в тридневния срок и сега като влязох ми пишеше, ако искам да го купя. Натиснах ОК, като си мислех ,че вече ще струва от жълтите монети, но ми взе 19 кеша за него  ooooh! Егати обирджиите , без предупреждение, без нищо..  Simple Smile

 #Cussing out Егаси....

# 679
  • Мнения: 1 092
Аз пък съм доволна от проблемите им със сървъра.
След като си пратих мистери кутия ми даде че "сеива ", и след това не ми беше отчело че съм я пратила.Аз естествено си пратих пак и като влязох във фермата ми даде две кутий...много съм доволна, вече си имам островчето и розовата къщичка.

# 680
  • Мнения: 2 282
Трейс   bouquet

На моя маркет пише, че е затворен, пък сега обрах Goji-та.. или за тях няма бушели? Сега искам пак от тях да садя, добре, че поне искат малко мастери.

# 681
  • Мнения: 4 785
Трейс   bouquet

На моя маркет пише, че е затворен, пък сега обрах Goji-та.. или за тях няма бушели? Сега искам пак от тях да садя, добре, че поне искат малко мастери.

Ма аз защо ги нямам  Cry Абе трябва да има бушели и за тях, що да няма хъм...

# 682
  • Мнения: 0
Аз не можах да се справя с мустанга в тридневния срок и сега като влязох ми пишеше, ако искам да го купя. Натиснах ОК, като си мислех ,че вече ще струва от жълтите монети, но ми взе 19 кеша за него  ooooh! Егати обирджиите , без предупреждение, без нищо..  Simple Smile
и при мен се прецака пратих покани, но трябва от пощата да се потвърди и познайте  ooooh! не бях влизал повече от 90 дни в тая поща на допълнителните ферми и там няма писма изтрити и създадох нов профил след дъжд качулка, затова влизаите в пощите 1 път в месеца да не сърбате тая попара

# 683
  • Мнения: 17
И аз сега брах goji berry-та. Ами да, няма бушел за тях, но е твърде нормално. За да се садят трябва да имаш поне 1 код от 7-11. А кодовете идват с реални пари.
Ако даваха бушели, хора които не са купували/търгували кодове щяха да могат да садят. Така излиза, че все едно да ти дават безплатно садене. Нищо безплатно няма на този свят  Laughing Щеше обаче да е добре играта да дава право на размяна на бушели goji berry между хора които са ги отключили вече.

# 684
  • Мнения: 2 282
Не знам. Да не би да има нещо общо с кодовете? Понеже тези Goji-та са последната стъпка за взимането на 200 кеш. Та да не би да се появяват само, ако си вкарал поне 1 код?

П.П. Фермата е ужасна днес, то не може да се играе изобщо  #Cussing out

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Да не би да има нещо общо с кодовете? Понеже тези Goji-та са последната стъпка за взимането на 200 кеш. Та да не би да се появяват само, ако си вкарал поне 1 код?

Да, точно така е  Peace
На мен ми се появиха веднага след първия код.

# 686
  • Мнения: 17
Готино е че дават 2 табелки  Mr. Green

# 687
  • London
  • Мнения: 292
Да не би да има нещо общо с кодовете? Понеже тези Goji-та са последната стъпка за взимането на 200 кеш. Та да не би да се появяват само, ако си вкарал поне 1 код?

Да, точно така е  Peace
На мен ми се появиха веднага след първия код.

И на мен.
Ох, днес просто така ме дразни тази ферма и то точно когато има промоция за табелки.
Утре трябваше да взема табела за лалета, но сега с това "нещо" до другата седмица ще се мъча с тях за 1500 бройки. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 688
  • Мнения: 86
Аз продължавам да си седя без код  Embarassed

# 689
  • Мнения: 148
Howdy Farmers! We're having some trouble with our servers, so you may have a few issues connecting and playing the game. Please standby.


с това явно искат да ни кажат, за проблема ама чак сега го видях newsm78

Общи условия

Активация на акаунт