Под липите / Ihlamurlar altinda - скоро по НоваТВ

  • 110 800
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


Под липите / Ihlamurlar altinda

скоро по Нова тв




Режисьор: Aydın Bulut
Сценаристи: Nilgün Öneş,Neslihan Eyüboğlu,Ayşe Teker
В главните роли:   Bülent İnal,Tuba Büyüküstün,Sinan Tuzcu
Продуцент: Şükrü Avşar
Продукция: 2005-2007
Епизоди: 75 / в оригинал/


с участието на :



Официален сайт

Музикална тема

Клипчета: тук,тук,тук,тук

Епизодите в youtube

Снимки от сериала





Турският сериал "Под сянката на липите" е бил заснет през 2005-та година. Една от главните героини в сериала - младото момиче Елиф, е най-красивата в целия регион. Но сърцето на момичето е затворено за мъже, тя си има възлюбен. Сърцето й принадлежи само на Йълмаз (Бюлент Инал), на честен и порядъчен младеж. Йълмаз е така влюбен в своята Елиф, че не забелязва никого наоколо. Най-голямата мечта на двамата млади е да се оженят възможно най-скоро и да живеят с удоволствието си дълго и щастливо.

А междувременно младите работят и се опитват да устроят своето небедно бъдеще. Йълмаз работи на митницата, Елиф - в голяма текстилна фабрика. Така се получава, че красотата на Елиф не остава незабелязана, и й хвърля око синът на хазяина на фабрикаат - Омер, който започва да преследва момичето. Омер има сестра Филиз (Туба Бюукюстюн), чиято най-голяма мечта е да устрои своето лично щастие. Всичко останало у брата и сестрата го има. Те са се изучавали зад граница, имат успешна кариера, текстилната фабрика ще им остави хубаво наследство. Но единственото, което не им достига, е любовта.

Филиз, даже непознаващя лично Йълмаз, я покорява силата на любовта му към Елиф. И момичето започва да го гризе отвътре така безкористна и предана любов към човек, приличащ на Йълмаз. А е възможно дори да е самият Йълмаз - нейният принц на бял кон.

А постепенно на Елиф й омръзва бедният живот с Йълмаз. Понякога спираща се пред витрините на магазините и разглеждаща разкошните рокли, тя си се представя за богата. Пари, красива външност и младостта й са много важни за Елиф - дотолкова, колкото те са безразлични за Йълмаз. И заради това между тях започва да се разкрива пропаст.

Но веднъж внезапна авария в един миг поставя всички точки, свързвайки заедно всичките четири съдби: Елиф, Йълмаз, Омер, Филиз. 80 серии техните взаимоотношения се развиват в най-непредсказуем образ.
Автор: Тинчето
















   



Последна редакция: пт, 21 май 2010, 14:29 от beauty~

# 1
  • Мнения: 127
Колко скоро по Нова тв ? Praynig

# 2
  • Мнения: 0
В момента тече дублажа! Simple Smile Да се надяваме,че ще е скоро!Има вероятност да е на мястото на ''Малки жени''.

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 20:03 от beauty~

# 3
  • Мнения: 0
Тинче, взех твоя превод от един друг сайт Hug Дано не се сърдиш  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче, взех твоя превод от един друг сайт Hug Дано не се сърдиш  bouquet  bouquet  bouquet
Разбира се, че нямам нищо против, мило Габи! Hug Hug
Запис у темата. hahaha baby_neutral baby_neutral

# 6
  • Мнения: 56

Благодаря за темата миличка. newsm51Аз сериала изгледах натурски на един дъх.Много ми хареса сериала,радвам се,че и тук ще има темичка.Туба ще я видим в съвсем друга визия,много красива.Тя си е  винаги много красива,но имах предвид с най-разлчни тоалети и прически.
newsm44

# 7
  • Мнения: 0
Аз не съм го гледала,но имам добри очаквания!Радвам се,че вече има позитивни мнения! Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 56
Аз не съм го гледала,но имам добри очаквания!Радвам се,че вече има позитивни мнения! Hug Hug Hug
Чакам с нетърпение да го дават по бъл.телевизия сериала си заслужава хващате и не те пуска изобщо,а музиката е нямам думи. newsm10

# 9
  • Мнения: 31 382
Запис.  bouquet

# 10
  • Мнения: 10 240
И аз се записвам в темата!
Привет на всички!
   smile3525

Туба във филма:




# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 619
 Hug Чудесна тема, за един страхотен сериал. И аз като Роси го изгледах на един дъх, на турски, съответно разбрах едно 60-70 % от сериала и това, което видях ме очарова. Надявам се да е скоро по телевизиите, но дано да е след финала на ББФ, защото не ми се иска да се получи същата ситуация както с Любов назаем - да се изгуби ефектът на един силен сериал.

Мога да ви дам информация, че е общо 80 епизода в оригинал, разделен е доколкото аз съм запозната на 2 сезона, като първият сезон е около 40 и няколко епизода. Ще видим много познати актьори от Аси и Пленителката на сърца, също така и един герой от Любов и наказание - Бора /Джем в Под липите./ От Аси участват Фатма, Нериман /Нур Сюрер/, Туба, а от ПнС - Балчичек. Историята ще ви очарова, музиката е отново дело на Наил Юрцевер. Това е един сериал, който има огромен успех дори няколко години след излъчването си и всъщност в него изграява звездата на Туба. Надявам се да съм била полезна.
 bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 0
В програмната схема за юни не фигурира никъде Под липите. На мястото на малки жени започва друг сериал Първа любов.
Нова започва да излъчва новите епизоди на хитовата си турска новела "Незабравима" от 14 юни от 20.00 ч. (по 2 серии)"Новите епизоди са много добри и наистина ще се харесат от българската аудитория" коментират от Нова.На следващия ден,както преди ще бъдат повтаряни от Диема Фемили от 11.30 до 13.30 ч.

Поради големият зрителски интерес турският хитов сериал - "1001 нощи" ще бъде повторен от Нова Телевизия.Сериалът започва от месец май с начален час - 14.30 ч. само по Нова телевизия.

."Първа любов" е новият турски хит,който Нова тв ще завърти от 4 юни в 16.30 ч."Сериалът е истински хит в Турция и тук ще бъде много добре приет,защото сериалът е невероятен и е много известен" коментира по имейл човек от ръководството на Нова телевизия.

.От юни месец сериалът "Ветровете на любовта" ще се излъчва по един епизод,т.е. от 13.30 до 14.30,а от 14.30 започва "1001 нощи".

"Малки жени" ще бъде в кратка почивка,но скоро ще продължи ни увериха от Нова телевизия.Причината е,че Нова не е закупила другите сезони.

Аржентинският сериал "Среща с непознат" ще бъде спрян от ефира на Нова тв,заради жестоко нисък рейтинг,но след края на "Съпруг за Естела" ще бъде пуснат отново от първият епизод.

Забранена любов" се завръща в ефира на Нова телевизия след близо една година почивка.Очаквайте българският хит от юни месец от 18.00 ч. всеки делничен ден.

9.Венецуелският сериал "Тропико" с Скарлет Ортис се завръща в ефира на Диема Фемили от 12 юни от 09.30 ч.Сериалът ще се излъчва само събота и неделя.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Благодаря за информацията, аз предполагам че ще бъде пуснат към края на август, или септември. Това, че тече дублажът не означава мигновено пускане.  Hug Има време - само се надявам да му бъде отделено време за целите епизоди и да няма рязане.
Единственото което не знам е кой е сериалът "Първа любов" - не съм чувала за него, или не мога да е сетя еквивалент на турски, не бих се учудила ако Под липите бъде пуснат под друго име. Така, че нека имаме търпение.

# 14
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за информацията Hug Искрено се надявам да му отделят време и скоро да видим сериала в бг ефира!Туба е страхотна.Искам отново да се насладя на играта и! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт