Казват,че сме дебели?

  • 1 098
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Я да си гледат работата, когато детето се е родило 4.600 колко трябва да тежи на 7 според лекарите. Мойта Вики е на 10 месеца и е голяма колкото дете на година и 2-3 месеца,  но тя се роди почти 4 кг. И педито ни е доволна, расте детето едро. А не я тъпча, яде по 4 пъти на ден.
Така че, не обръщай внимание на глупости, да сложиш на диета бебе ли? Да си расте и да ви радва!

# 16
  • Мнения: 1 866
На нас все ни казваха че е много слаба, те педиатрите все гледат там техните таблици и друго не знаят. Аз мисля че детето ти е нормално за височината. Иначе гледай да наблягаш на плодовете и зеленчуците и по-малко на кашите и тестените изделия и това е. Аз го правя с дъщеря ми въпреки че е по-скоро слаба за възръстта си. Не става въпрос за килограми а за здраве.
Да ти е жив и здрав и се радвай че има апетит.

# 17
  • Мнения: 2 755
Ако му даваш определеното количество храна за съответната възраст, не се притеснявай. Децата наддават различно на тегло и ръст.

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
аз писах преди, но сега пак да се включа. Ами днес се мерихме 8660, а нямаме още 6 месеца. Наблюдаващата ни похвали, че се връщаме в нормата, защото предните месеци бяхме поспаднали в теглото. Още не сме се възстановили изцяло, но сме близо до целта Simple Smile Така че си свиркай, при положение, че се е родило толкова едро е нормално да е на тези кила сега.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ние се родихме4,300 и 54 сантиметра.Още от втория месец ми разправяха да го слагам на диета-аз им казвах да си държат техните деца гладни.Никога не съм го ограничавала в яденето-до годинката имаше режим,но от тогава давам колкото и когато си пойска..Резултата е на 2 години -100 сантиметра-20 килограма.Да ти е жив и здрав!

# 20
  • Мнения: 2 672
не ги слушай! съвсем добре си е детето!

Общи условия

Активация на акаунт