Въпроси за Кушадасъ - конкретно и точно

  • 102 297
  • 313
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 550
моля препоръчайте ми някакъв хотел по пътя /горе долу по средата на пътя/, където да преспим
някак не ми се пътуеват 1000км без почивка и баня Simple Smile
благодаря предварително

# 91
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
моля препоръчайте ми някакъв хотел по пътя /горе долу по средата на пътя/, където да преспим
някак не ми се пътуеват 1000км без почивка и баня Simple Smile
благодаря предварително

 Simple Smile климатик в колата и за един ден пътуване, сте там...

за хотел...не зная; ние го взехме на екс пътя

но се замислям, ако ще давате пари за хотел, не ви ли излиза по-добре да отидете със самолет  newsm78

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 171
Ние смятаме да пътуваме вечерта, т.е. тръгваме към 20.00h и сутринта по някое време трябва да сме там.
Мойто мъж ще кара цяла вечер- после ще почива Mr. Green

ПП с 2бр деца сме Mr. Green но ще изкараме без баня една вечер Peace

# 93
  • sf
  • Мнения: 10 194
 Joy това с банята ме разби. И ние сме с две деца, на 3 и 9г.
Последния път тръгнахме по обяд, спирахме в Одрин за няколко часова разходка и привечер пак поехме. Рано - рано сутринта бяхме в хотела. Оцелява се, какво са 1000км в крайна сметка, но всеки сам си решава.

# 94
  • Мнения: 2 550
ами аз съм раздвоена от факта, че може би ще съм на работа същия ден и после да шофирам 1000км не ми се връзва много, но пък няма да ми е сефте да не спя по 40 часа де Simple Smile
общо взето и аз стигнах до заключението, че няма смисъл Simple Smile

# 95
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
Марчето, споко  Peace Ще издържите.

А пък и банята после ще ви е по-сладка Simple Smile

Но за едно друго нещо имам съмнения - не знам откъде сте, но ако тръгенте в 20 часа, едва ли ще сте там на сутринта.

Ние тръгнахме в 3 часа посред нощ от София и на другия ден бяхме там в 6-7 вечерта.
Не сме спирали никъде, ферибота натам не сме го чакали нито минута.

Единственото ни отклонение беше ТРОЯ. Там се забавихме два часа. Само тях може да извадиш от пътя ни, ако не сте я планували и нея.

И още - караме и двамата и то бързичко  Embarassed

# 96
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
АААА
Сетих се. Извади още един час - спряхме в едно кафене -сладкарница. Пихме кафе, ядохме баклави, децата си играха Simple Smile

# 97
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
Хм  newsm78
Че то кво стана? Към 12 часа път...
Ми ако тръгнете в осем, до осем-девет сутринта трябва да сте там  Simple Smile
Права си  Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 13 182
Марчето, преди 10 години спахме в Чанаккале. Разбира се, няма смисъл да препоръчвам хотел с такава давност  Grinning. По този начин успяхме да разгледаме на спокойствие Троя, а първия ден и Одрин. Сега отново търсим хотел там за връщане, но не намирам за 4-ма, а 2х2 е доста над предвиденото като сума  Sad.

# 99
  • Varna
  • Мнения: 103
Марчето, преди 10 години спахме в Чанаккале. Разбира се, няма смисъл да препоръчвам хотел с такава давност  Grinning. По този начин успяхме да разгледаме на спокойствие Троя, а първия ден и Одрин. Сега отново търсим хотел там за връщане, но не намирам за 4-ма, а 2х2 е доста над предвиденото като сума  Sad.

Миналата година спахме тук http://www.helenhotel.com/eng-main.htm. Бяхме с децата в една стая. Стаята беше тройка и бяха внесли доп.легло. Нямаше много място, но за една вечер е супер. Хотела е точно до ферибота, има собствен паркинг. 

# 100
  • София
  • Мнения: 13 182
Марчето, преди 10 години спахме в Чанаккале. Разбира се, няма смисъл да препоръчвам хотел с такава давност  Grinning. По този начин успяхме да разгледаме на спокойствие Троя, а първия ден и Одрин. Сега отново търсим хотел там за връщане, но не намирам за 4-ма, а 2х2 е доста над предвиденото като сума  Sad.

Миналата година спахме тук http://www.helenhotel.com/eng-main.htm. Бяхме с децата в една стая. Стаята беше тройка и бяха внесли доп.легло. Нямаше много място, но за една вечер е супер. Хотела е точно до ферибота, има собствен паркинг. 

Благодаря! За съжаление за нашата дата няма свободни стаи  Sad. А и не знам дали (в който и да е хотел) биха се съгласили на допълнително легло - "малката" ми дъщеря е на 17  Wink.

# 101
  • Мнения: 2 550
ако някой се интересува все пак от спане, препоръчаха ми този хотел http://www.irisotel.com/english/default.html
точно по средата на пътя е, чанакале

така, съжалявам, че повтарям, но понеже ми предстои тепърва да вадя документи, ще обобщя какво ми трябва и ако изпускам нещо, надявам се да ме коригирате Simple Smile

1. документи за нас
2. документи на колата, нотариално заверено пълномощно + превод на турски /печат от консулството трябва ли?/
3. зелена карта

май това е?  newsm78

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 171
Maрчето, документи за нас включват ли и мед. застраховка Wink, да не я забравите

galaUSA, разкажи моля те за Троя повече- гледам, че ни е по път, ама кога да се посети, някакви такси има ли. Можем ли примерно надвечер да отидем newsm78. Благодаря ти!

# 103
  • sf
  • Мнения: 10 194
И аз  моля за разкази за Троя,чер навивам мъжо да минем оттам на път за Кушадасъ в края на месеца. МИналия път спирахме в Одрин за няколко часа, но сега искам друго място.

# 104
  • Мнения: 2 550
мед. застраховката си е ясно, другите документи къде къде ме мъчат повече  Joy

аз съм ходила в Троя, мисля да пропусна всякакви екскурзии...евентуално разходка с яхта само и традиционна турска баня, пълен релакс

Общи условия

Активация на акаунт