Въпроси за Кушадасъ - конкретно и точно

  • 102 142
  • 313
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 527
Попитах в другата тема за Турция , но не получих отговор, така че пробвам и тук:)) Как стои въпроса с детското столче за кола? При нощно пътуване дали ще е проблем да се опъне малкия да спи на задните седалки или трябва да се мъчи да спи в столчето си през цялото време.  Заяждат ли се за това, ако те спрат? Благодаря предварително!

# 196
  • София
  • Мнения: 2 434
О, благодаря ти  Grinning
Имам доста и то пресни впечатления оттам и мога да отговоря на евентуални въпроси тук. Ако някой...нещо...да свирка  Wink
Вечерната анимация все още ли я правят на детския басейн или си имат вече обособено местенце?
Миналата година беше доста неприятно, понеже разнасяха стъклени чаши, които след това естествено бяха изпочупени и доста деца набодаха крачетата си, включително и моята дъщеря  Confused

# 197
  • Мнения: 284
emy_emy,

когато бяхме ние т.е. 01-07.05, времето беше прекрасно за плаж през деня, но по-хладно вечер и не ставаше за деца на и около басейна привечер. Анимацията им я правеха или на първия етаж под рецепция, където са тоалетните, в голямата зала, или на същия етаж в стаята за рисуване. А и нямаше толкова много деца, та не знам как ще е тази година.

# 198
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ени27, този въпрос го беше повдигнала една майка преди време в една тема и оттам такава война на майки се обяви, че не можеш да си представиш...
Направо съжалявам, че си написах мнението и споделих нашия опит. Повечето майки, писали в темата, писаха като мен, но имаше три срещу нас, които бяха талкова злобни и нападателни, толкова груби и враждебни, че не ми се иска да си спомням дори...
Ако имах време, бих ги съдила ей точно такива комплексарки!!!

Чета ти сега въпроса и само се притеснявам да не се породи същата война и в тоя тема...

Можеш да правиш каквото ти искаш с детето, няма да те глобят, ти си преценявай сама дали би го развързала. Ясно е , че всеки различно постъпва... Но относно полицията - няма проблем, в това отношение.

# 199
  • Мнения: 143
Записвам се да следя темата, защото и на мен ми предстои пътуване с автомобил до Кушадасъ. Всякаква информация е полезна.

# 200
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
alleicha, ти ли беше ходила предния месец в Ефесия-та?

Коя е тази година песента за end of show всяка вечер?  Simple Smile

# 201
  • Мнения: 1 525
Аз  Simple Smile

Ще питам сина ми. Той даже си я намери  Party

# 202
  • Мнения: 1 525
Поздрав за всички! Топли спомени от Ефесия холидей  Simple Smile

 

# 203
# 204
  • Мнения: 1 525
Ох, разчувствах се!

Искам да отида пак на море в Турция!

# 205
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ох, разчувствах се!

Искам да отида пак на море в Турция!

разбирам какво ти е
аз и досега като чуя нашата, от миналата година и  newsm45 newsm45

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Ох, разчувствах се!

Искам да отида пак на море в Турция!

разбирам какво ти е
аз и досега като чуя нашата, от миналата година и  newsm45 newsm45

А на мен телефона още ми звъни с тази мелодия Laughing ,но явно тази година е нова песен с нов танц. Ох много спомени ми навяхте Sad

# 207
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
то всяка година е нова..
аз като гледах миналата година, след като се прибрахме, в ютюб намерих много видео материали за същия хотел за 2009 с песничката за край на шоуто. Друга е била. Но като, че ли тази от 2010 най-много ми хареса. И мъжът ми казва същото Simple Smile

Със сигурност си оставаме тук .
Не ме пуснаха отпуск.

На 25 ще правим РД на Момчил (с два дни по-рано, но няма как, че свършва детската). А и децата вече почти ги няма в София.
И с това ще си останем.
Може би едно гръцко море да спретнем през юли, те моите ще ходят де, но за мен не е сигурно. Не ме пускат от работата Sad

# 208
  • Мнения: 1 525
Ех, galaUSA, това с отпуската хич не е приятно. Защо така не те пускат? Работодателите ти не знаят ли колко полезна е почивката? И че след нея се работи доста по-ефективно. Е, освен ако не се отпусне човек в спомени и мечти за още, и още  Simple Smile

# 209
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Проекта, по който работя, е в крайна фаза (довършване) преди качване на продукция и има много работа. Сега спешуваме, че хората после ги няма...всеки нанякъде, знаете как е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт