Отговори
# 720
  • Мнения: 115
iveto, мерси за отговора, Бетадин сега да пръв път ми изписват, досега що глобули съм слагала.
Незнам какво да очаквам и как ще процедирам с лечението по-нататък, във всички случай ще се следя при двама лекари, да съпоставям две мнения.
Лек и успешен ден на всички!

# 721
  • Мнения: 259
mamaalabala ,след конизация направена през септември 2009г. аз също съм ПАП2-3А!
Доктор Ганчева на мен също ми изписа Бетадин и след неговото лечение спаднах на ПАП2.
Само един месец след спирането му аз отново съм си ПАП2-3А.... newsm78 newsm78
За съжаление и аз смятам,че с него проблема не се решава...остава си просто прикрит...
Аз също имам наличие на дискариоцити,за което коментара на Ганчева е резултат от наличие на
ЧПВ...Сега чакам второ мнение от проф.Карагьозов след взета биопсия! Praynig Praynig Praynig

# 722
  • Мнения: 115
zvezdicka, ще направя лечението и ще видим какво ще стане. Аз за второ мнение ще търся д-р Карагьозов, синът, имам час септември месец, поне до тогава ще съм 6 месеца след раждане и едва ли ще кърмя, дано и цикълът ми стане редовен.

При дискариоцитите доколкото прочетох из нета имало променени ядра на клетки - и това сега каво означава? Как се лекува? незнам.... Crazy

# 723
  • Мнения: 0
mamaalabala, аз също миналата година, след първата ми лоша цитонамазка се лекувах с Бетадин! Помогна ми, за момента!
Ето показанията му: убива всички бактерии, вируси, гъбички и някой протозои. Използва се при остри или хронични вагинити, Смесени инфекции, гъбични инфекции, трихомонасни инфекции, вагинални инфекции от  ползването на антибиотици.
При кърмещи жени не се препоръчва, защото йодът се отделя в кърмата, освен в случай, че ползата не е по-голяма от вредата му!
Може би пак трябва да се консултираш с лекарката!

нали скоро след раждане не излиза много точен резултат! Направи втора след месец, два и не се шашкай,  не е хубаво за бебо!

# 724
  • Мнения: 5 140
Утре пускам новата тема  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 430
Знае ли някой д-р Ганчева дали е на работа или е в отпуск? Нещо го закъсах с цикъла и май тряба да я посетя #Cussing out

# 726
  • Мнения: 23 245
Знае ли някой д-р Ганчева дали е на работа или е в отпуск? Нещо го закъсах с цикъла и май тряба да я посетя #Cussing out
4eri,kажи после как се движат часовете. Hug

# 727
  • Мнения: 179
Чери не ти ли спира от Метаргина?Успех мила!

# 728
  • Мнения: 115
Знае ли някой д-р Ганчева дали е на работа или е в отпуск? Нещо го закъсах с цикъла и май тряба да я посетя #Cussing out

Вчера е била на работа, за частния кабинет става въпрос, аз утре ще звъня да питам за лечението.

# 729
  • Мнения: 430
Светле, благодаря ти мила, дано мине по-скоро. От метергина не ми спря, пия го 5ти ден.
 Кой знае какъв дявол е сега....писна ми чесно.
Деси, сега в края на юли записва за септември. Аз миналата седмица или по- миналата не помня вече си записах за 1 септември, но после ми дойде и сега се налага да я търся отново
Мамаалабала благодая ,днес ще я потърся

# 730
  • Мнения: 259
Чери, Hug Hugмила,ще ти стискам палци това чудо да
ти мине по-бързо!Все си мисля,че при теб хормоните си имат собствено мнение
и си правят каквото си искат!!!!! Praynig Praynig Praynig
Аз преди конизацията също имах такива течове и ми бяха препоръчали Дицинон,но
при всеки е различно и не смея да те съветвам....Най-добре Ганчева да си каже мнението,но
защо не я помолиш да те вземе по-рано??? newsm78 newsm78 newsm78

# 731
  • Мнения: 430
Обадих се , но днес е почивка, ще е на работа в понеделник, сега прилагам ударна доза вит.С и билки и като че ли намалява и сестрата каза че може да е от възрастта.Звезди Hug

# 732
  • Мнения: 638
Здравейте момичета!  Hug

Синеоч, Честит имен ден!  newsm51  Малко със закъснение, но с моя малкия мъж вечнъж на седмицата нет, няма повече. Толкова ми отпуска. Simple Smile

4eri, стискам палци да се оправяш по бързо. Дано до понеделник да си ОК

zvezdicka, това което разказваш хич не ми харесва. След твоята конизация не ти ли казаха дали е имало ЧПВ? Сега пак ти правят биопсия, това означава ли че при конизацията не е изчистен вируса? Аз пък се надявах, че тоя гад изчезва  #2gunfire   А защо д-р Ганчева те изпраща при професора, защо не ти направи тя биопсията? Извиняваи, че така те разпитвам, но не съм много наясно.

 Виждам, че си записвате часове при д-р Ганчева. Това на частен кабинет ли е, а не във болницата? Аз до сега съм ходила само веднъж на преглед в онкологията и след това за биопсията. Сега д-р Костова ми каза да й се обадя септември да насрочим час за конизация. Чудя се дали да си запиша час при проф. Карагьозов, но при тези резултати той какво ли да ми каже човека освен да го изрязваме това чудо и да се моля да се появява пак. Praynig Блазни ме рекламата на Токуда за безкръвна операция и че след това се прибираш вкъщи. Не мога да оставя моя малкия за цяла нощ сам. Никога не е заспивал вечер без мен. Ще бъде малък ад. Но пък не го знам този д-р там дали е добър. Да не си остави ръцете.  newsm78

Моля ако някой е чувал нещо за конизация в Токуда да сподели. Някой да си е правил. Доволни, недоволни.

Пак стана дълго. Извинявам се.  Embarassed

Приятна вечер на всички  Heart Eyes

# 733
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт