Лакове за нокти - тема 5

  • 74 299
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 152
Браво Densi  Hug Благодаря за страхотните снимки! А показаният маникюр със зеленото OPI е великолепен  Heart Eyes Направо ми взе ума ...

Тази вечер мисля да снимам моята "колекция" лакове и да кача снимки  Peace

# 2
  • Мнения: 212
Addri беше похвалила в предишната тема заздравител на Мавала, Адри за кой заздравител точно става дума?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря, Денси   bouquet Страхотни цветове, и аз харесах много маникюра със зеленото ОПИ. Кога ли ще се престраша да се омажа с т.нар. воден маникюр  newsm78

# 4
  • Мнения: 434
Браво, densi!  bouquet Страхотно оформена темичка! Wink
Маникюрът в зелено наистина е супер... Heart Eyes

П.С. Тези дни и аз ще снимам моите лакове. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 152
Показаният зелен маникюр по метода "воден маникюр" ли е  newsm78 толкова му се радвам .... за водния маникюр съм гледала клипчета някъде, но това ми изглежда като че ли по-различно  Rolling Eyes или просто го е правил професионалист

# 6
  • Мнения: 9
А имате ли мнение за Avon Arabian Glow (от настоящия каталог)?
Става въпрос за тези два цвята, много им се чудя..
и

Ето я офертата в самия каталог, стр. 36-37.
http://www.avon.bg/PRSuite/static/e-broshure/C09-2010/e-brochure.html

И още нещо - Essie само в комплект по 4 ли се продават? На каква цена?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 902
Запис,току що си взех един бледо розов на Лореал от ДМ Mr. Green

# 8
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Денси, мерси за темата, мила  Hug

Гледам, че си показала "мраморния" лак  Heart Eyes

Аз си купих писалката на Есенс за френски маникюр, след малко ще се намажа преди да изляза.

Ако не върши работа, ще държа лично отговорни, тези които я препоръчаха  hahaha

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Аз не съм доволна от нея - просто не става за по-дълги нокти, защото стои като на чертички и не може да стане хубава плътна линия Rolling Eyes Виж за съвсем тънки линии или точки и декорации - става Peace

Addri беше похвалила в предишната тема заздравител на Мавала, Адри за кой заздравител точно става дума?
Мисля че за този говореше:





Разкошна зелена тема Mr. Green

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз не очаквам чудеса, за толкова пари - толкова  Laughing

Поръчах си и ароматизирания лак на Ейвън - зеленичко, че и майка ми се зариби и си поръча розовото. Сигурно ще е нетраен, ама пусто любопитство  ooooh!

# 11
  • Мнения: 282
bradata,можеш ли да ми кажеш къде в Бургас се продава този заздравител на Мавала? Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 74
Ау, нова темичка, Дени   bouquet

Аз тези дни нямам с какво ново да се похваля... Чакам си едни четири лакчета, дано дойдат утре Praynig

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ноарче, кажи доволна ли си от минитата на ОПИ Шрек? Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 74
Ноарче, кажи доволна ли си от минитата на ОПИ Шрек? Wink

Хихи, да  Mr. Green Те са толкова малки и сладки, като бонбончета, направо ми е жал да ги ползвам... Laughing
Цветовете са много хубави, но си им трябват три пласта, иначе не стават (стоят на черти малко, явно не са много пигментирани)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт