Секси и красиви и с къса коса - 2

  • 185 632
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
Аз за пореден път не попаднах на фризьор..........и снимки нося и обяснявам - нищо newsm78
Препоръчайте някой,който наистина умее да подстригва късо Hug
Лозенец или Редута.

# 46
  • Мнения: 355
Моята е баш-баш в центъра - срещу ЦУМ. Но е от онези, дето може нищо да не й обясняваш (аз обикновено не знам точно какво искам и не си го представям предварително) и тя някак усеща и го прави добре.

Казва се Теди Първанова. Ако те зарибих - кажи, ще ти дам телефон и т.н. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 123
ЦУМ ми е далече,няма да ми стигне обедната почивка..но ще те имам впредвид,благодаря!

# 48
  • Мнения: 648
beginner_mamma, мен ме интересува твоята фризьорка Simple Smile къде точно срещу ЦУМ се намира, че ми е удобно?

# 49
  • Мнения: 355
В стъклената сграда на Прайс Уотърхаус Купърс, на минус 1 етаж. Имам й телефона (да не почнеш да се смееш ако я чуеш, че говори малко "бебешки" и то без да се прави на интересна  Laughing )

0878 30 10 66

# 50
  • Мнения: 648
Мерси   bouquet

# 51
  • Мнения: 355
Да си качиш снимки после! И дано си доволна!   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз най-накрая рискувах смело и сега съм с 2-3 см по главата. Но! Учудващо - фризьорката успя да докара нещо съвсем мадамско и прилично с тази оскъдна дължина Simple Smile

Доволна-доволна сега ходя Simple Smile

Комбинирам с големи топчести обеци и е "уау" (е, или поне аз си се харесвам;) )

Да ти е честито (както казват по турските сериали  Laughing
Дай снимки  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 355
Само да се сетя като се прибирам смачкана от работа да накарам "моичкия" да намери фотоХапарата - и ще дам "обезателно"  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 54
А добър фризьор на къси прически във Варна да препоръчате от личен опит?

# 55
  • Мнения: 389
Накита, Влади от Капанов ме прави, доста доволна останах. Косата ми израстна вече, но още стои добре. Скоро пак трябва да ида.

# 56
  • Мнения: 5 602
Лелее,и нова тема имало,пък аз се чудя къде се загубихте  Hug

На мен ми порастна леко косата,дето си я бях скъсила драстично при Кирил на инфантилна.Препоръчвам го това момче ( за 7 лв. пък съвсем) Ми пак добре си стои,макар 4 месеца да не съм я пипала.
Сега обаче сънувам дълга коса пак

На мен пяната на Тафт -синята толкова мръсен вид ми дава на косата,че сега само малко лак пръскам,след като пооформя с вода.

# 57
  • Мнения: 389
Я все пак да си споделя прическата докато беше прясна 1 и 2  Blush

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Здравейте момичета!
От кога се каня да се запиша във вашите редици, но все не ми остава време да се подстрижа- По принцип винаги съм била с дълга коса Ето тук можете да ме видите.
http://media.snimka.bg/7282/020818968.jpg
Обаче след раждането вече се замислих сериозно да я скъся- не само че капе /то е нормално при мен за това време на годината/, но и много ми се пречка. Смятам да е някъде до над раменете, отпред  скъсена, най-общо казано- да не ми пречи! Надявам се тия дни като все пак отделя време за това и идва на фризьор, той да ме разбере, и да не съжалявам после.  Rolling Eyes
Ще се похваля със снимки и дано ми отива така, както и на момичетата тук!

# 59
  • Мнения: 5 602
Рони,отива ти много  Hug

Табакова,няма да съжаляваш-коса е,ще израсте ,пробвай с нещо късичко  и да се похвалиш после  Hug

Общи условия

Активация на акаунт