Добър лекар в Шумен!

  • 8 325
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • все тук
  • Мнения: 1 716
!Супер! Вашите бебета ще са поотраснали и ще ми давате съвети! И аз много искам да се видим
Лека и безпроблемна бременност. Ще я следим заедно с теб. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 370
Doraan, благодаря ти!  Wink

# 32
  • Мнения: 968
Благодаря ви много Simple Smile
Не е толкова трудно гледането, а износването. Има кой да ми помага, живеем при моите родители, а и татито е супер. Не ми тежат грижите, защото тези момиченца ме правят невероятно щастлива и не си представям да е едно. Пожелавам това щастие и на вас. Ще следя темата, пишете като родите. А на пролет среща на шуменските мами. Hug
Аз май съм те виждала веднъж пред един магазин за бебешки неща към хотел Мадара, на ъгъла е ..беше се спряла с някакви жени Simple Smile Ама може и да не си ти не знам...но се загледах в близначенцата понеже винаги са ми били интересни! Wink

# 33
  • Мнения: 903
Аз ще съм била, сещам се че със свекито бяхме се спряли. Айде другия път се обади, да се видим на живо. Ще ми бъде много приятно. Hug

# 34
  • Мнения: 968
Е разбира се, но тогава още не бях те засичала във форума, просто се загледах по близначките и ми направи впечатление, че бяха още малки Simple Smile Пък аз нали сега все по бебета се заглеждам Wink

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Леле-е-е, каква сбирка тайна сте си спретнали тук Party
Аз съм доволна от Великова- тя следи първата ми бременност и втората до средата. Раждах при Ташкова и Здравкова- професионалистки, но много груби и студени като отношение. Георгиев е много готин, но не извършва раждания. А в момента забравих името на докторицата, при която родих щерка си Shocked Щях да родя в предродилна зала, докато онази реши дали ще спи още #Crazy Ама ще се сетя и ще ви кажа, а-ха

# 36
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, я да прехвърли темата в "Бъдещи и настоящи майки" - да си говорим по шуменски. Айде пуснете я там, ако не - кажете аз да я пусна

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Сетих се! Д-р Кузманова е въпросната поспалана. Ама иначе като родих, двата часа се скъсахме от бъзици с нея, докато раждат други две жени Grinning Пък и си издействах хубава стая горе...
Дораан, хубаво ще е да я преместиш темичката. Тъкмо ще си бъбрим и за други неща Peace

# 38
  • Мнения: 903
Дораан пускай я, идеята е супер.  newsm10 И за мен е истинско удоволствие да си бъбрим.

# 39
  • Мнения: 4 370
Добро утро!
Кузманова е голяма шматка! За базици много я бива.
Ей, да не избягате без мен!  tantrum
Как се казва новата тема?

# 40
  • Мнения: 968
Ейй, чакайте къде ще местите темата и със същото заглавие ли ще е ?  Rolling Eyes Щото ако е със същото ще ни я върнат пак тука - лекарите се обсъждат в здравния справочник  Wink
А пък Кузманова я знам, тя преглежда в кабинета на Димов, голяма шматка е..приема ме като лежах в патологията.
dimana78 къде са тез хубави стаи горе?  Shocked Я казвай бързо, че и аз да претендирам за "хубава"  Mr. Green

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Пеперудке, силно казано е хубава стая. Беше си съвсем обикновен коптор, както другите. Но ме сложиха в двойна стая със санитарен възел и бях с българка. Друг е въпросът, че банята нямаше брава, крушка и дъска на кенефа Mr. Green
Хора, пуснах наша си темичка в Майки(бъдещи и настоящи)- Шуменки, да обменяме опит и инфо тук! Това е заглавието. Сори, че не пускам линк, но не мога-а-а-а Embarassed

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 20:22 от dimana78

# 42
  • Мнения: 4 370
Миличка , кажи поне в коя подтема е , че вобще не мога да я намеря!  newsm12

# 43
  • Мнения: 4 370
Открих новата тема! Една приятелка ми помогна! Ето  и сайта към нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54716.0

Общи условия

Активация на акаунт