«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»звънкласни занимани€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 1 128 отговора

—офи€

ћнени€: 214
Ѕихте ли споделили с кои теми са били занимавани децата ви до момента?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 315

4 клас, при Ќиколов:
≈стествени числа
ƒетективски задачи
–ачешки задачи
«айци и кокошки (фазани)
’айде на пазар
ѕреливани€
—уми на √аус

÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 410
ѕри ≈. “одорова ,4 клас, това за което се сещам:

≈стествени числа
ƒетективски задачи
–ачешки задачи
’айде на пазар
—уми на √аус
 вадратни числа

ўе се намери ли н€кое дете при ≈. “одорова? ѕо колко задачи има в тетрадките на децата ви?
ћо€т син изписва по 1 лист само. “върди, че през повечето време се об€сн€ва домашното.
÷итирай

ћнени€: 512
ћол€ да споделите темите, върху които третокласниците са работили със —то€нов, от 10.30!
«нам, че има н€колко мами на третокласници в темичката.
Ќе бих ви занимавала, ако не се налагаше - моето хлапе ще е при —то€нов от 04.12., а се опас€вам, че темите се разминават...
Ѕлагодар€ предварително! bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
«дравейте и от мен.
ѕри —то€нов до този момент са взели:
задачи с клечки;
детективски задачи;
върни филмчено назад (рачешки);
колко струва;
везни има, теглилки н€ма;
задачи с преливани€;
ъгли, градуси и пребро€ване на  фигурите;
задачи с неизвестно число;

ѕиша ги по памет, мисл€ че това б€ха задачките. ѕри јнтони —то€нов е много забавно. Ќе знам как е при другите преподаватели, но той стимулира децата с малки наградки, които раздава ако си реши детето задачата. ѕо-миналата събота почти всички деца носиха  списание National Geographic,  откъде ги взима тези неща, просто се чуд€ Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 257
—то€нов наистина е много забавен и ако детето н€ма кой знае какъв интерес към математиката, със сигурност ще € заобича.
÷итирай

ћнени€: 512
«дравейте и от мен.
ѕри —то€нов до този момент са взели:
задачи с клечки;
детективски задачи;
върни филмчено назад (рачешки);
колко струва;
везни има, теглилки н€ма;
задачи с преливани€;
ъгли, градуси и пребро€ване на  фигурите;
задачи с неизвестно число;

ѕиша ги по памет, мисл€ че това б€ха задачките. ѕри јнтони —то€нов е много забавно. Ќе знам как е при другите преподаватели, но той стимулира децата с малки наградки, които раздава ако си реши детето задачата. ѕо-миналата събота почти всички деца носиха  списание National Geographic,  откъде ги взима тези неща, просто се чуд€ Very Happy

»скрени благодарности, FAIRY MAMbouquet  bouquet  bouquet
ћоже ли да помол€, за още малко инфо, след справка? “ук са осем теми, а са минали 10 зан€ти€ - дали не е предадено и още нещо?
Ќаправо не знам как ще наваксваме - нашите са взели не повече от половината от описаните тук теми... newsm78  “аткото ни е математик, но н€ма време дори да се види с детето... ј мама е ориентирана в съвсем друга област, а и бебенка вече е в девети€...

Ѕлагодар€ ти, ‘ран ƒжонсън, това е основната причина да се нави€ на пром€ната, че с това бебе, което чакаме всеки момент, незавършени€ ремонт, от който на таткото му пуши главата... —трахувам се само хлапето да не се демотивира от това, че доста е пропуснало... «ащото едва ли ще успе€ да се справ€ с всички теми, които те не са взели Thinking
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
Ќ€мам възможност сега да провер€, но вечерта като се прибера ще погледна веднага дали н€ма и н€ко€ друга тема. Ќо при —то€нов, като че ли върв€т малко по-напред, защото на синът ми съученичка е при  друг учител в —ћ√  и са по-назад.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 214
Ѕлагодар€ на всички за отговорите!
÷итирай

ћнени€: 11
ћо€т син също е при ≈лза “одорова и на 20.11. беше написал около 7 - 8 задачи(недорешени естествено, защото не му се пишело) в тетрадката, а на 27.11 има също около 2 листа със задачи, но и той казва, че в по-гол€ма част от времето се об€сн€ват задачи от домашното, с които децата не са успели да реш€т в къщи.
ѕри ≈. “одорова ,4 клас, това за което се сещам:

≈стествени числа
ƒетективски задачи
–ачешки задачи
’айде на пазар
—уми на √аус
 вадратни числа

ўе се намери ли н€кое дете при ≈. “одорова? ѕо колко задачи има в тетрадките на децата ви?
ћо€т син изписва по 1 лист само. “върди, че през повечето време се об€сн€ва домашното.
÷итирай

—офи€

ƒа не са записвали задачите от домашното?
ћо€т, доколкото го познавам, н€ма да се мине да запише задача, ко€то е решил преди това. јз от черновата едва го карам да препише.
ƒумите са му:  ато не ни провер€ват домашното, защо да го пиша на чисто.

ћиналата година, вс€ка задача от домашното беше провер€вана с червен химикал, имаше и забележки, та след€х какво става. —ега нещо ми се губи.
ўе видим след изпита другата седмица дали има напредък.

–езултатите дали ще ги качат в нета? н€кой има ли спомени от минали години?
÷итирай

—офи€

ћиналата година, вс€ка задача от домашното беше провер€вана с червен химикал, имаше и забележки, та след€х какво става. —ега нещо ми се губи.

»скаш да кажеш, че преподавател€т е провер€вал вс€ка задача, на всички деца, всеки час? newsm78
» кога е оставало време за преподаване на нов материал?
Ѕи ли споделила повече.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 94
“емите при г-жа Ѕорисова 3 клас:
÷ифри и числа
ѕребро€ване на възможностите.
ƒа върнем филмчето назад.
ƒетективски задачи.
¬ълшебните отсечки.
 олко струва?
ћножества. ръгове на ќйлер.
«айци и кокошки.
÷итирай

—офи€

»скаш да кажеш, че преподавател€т е провер€вал вс€ка задача, на всички деца, всеки час? newsm78
» кога е оставало време за преподаване на нов материал?
Ѕи ли споделила повече.

ƒа, всеки път домашното се провер€ваше, синът ми имаше и забележки като "“ова е отговор, къде е решението","ћного грозно си го написал",...
» имаше записани в тетрадката достатъчно задачи от новите.

“ова, че повечето време тази година минава да се раз€сн€ват задачите от домашното като подход не е лошо, но действа демотивиращо, синът ми не иска да го пише, защото щели да му го об€сн€тв час.
“р€бва да търс€ проблема в моето хлапе, все пак може той просто да не записва. ƒруги родители не се оплакват. ј има поне 400 четвъртокласници на тези курсове.
÷итирай

—офи€

ƒа, всеки път домашното се провер€ваше, синът ми имаше и забележки като "“ова е отговор, къде е решението","ћного грозно си го написал",...
» имаше записани в тетрадката достатъчно задачи от новите.
Ќе знам кой е този преподавател, но поздравлени€ за него. bouquet
ƒа провериш домашните на 30 деца, да напишеш коментар в тетрадките им, да предадеш и нов материал в рамките на 2 часа си е завидно постижение.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 1 128 отговора