Звездни компромати-66

  • 49 744
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
# 736
# 737
  • Мнения: 4 785
Айде пускайте новата тема, да ви дам малко стари снимки на Джорджия, да видите как е изглеждала преди няколко годинки  Whistling Ще го ползвам за запис  Mr. Green

# 738
# 739
  • Мнения: 8 560
Никакъв гей не е Роналдо, ако ще и 10 китки да си сложи, и в розово да се лакира.
Рики Мартин е съвсем друго, на него си и му личеше и си беше обществена тайнка, както се казва от толкова много години.
Кристияно го направихе гей, затова че има дете от сурогатна майка, а ако е някоя жена, к'ва ще я изкарате? newsm78 Значи не може просто да искаш дете, без да имаш човек до себе си, без да искаш да се подлъгваш, да се обвързваш с някоя, в която не си сигурен, ами си гей. Crazy
Ти от собствен опит ли знаеш ,че Роналдо не е гей  Laughing
За Рики Мартин не беше чак такава обществена тайна,че е гей когато той беше на върха.След като се поотдръпна от светската суматоха и особено когато се разбра ,че е станал баща стана ясен и факта ,че е гей.Помня ,че някъква миска /Колумбия или Венецуела/ го защитаваше когато започна да се коментира гей ли е или не.Тя твърдеше ,че живее с него от 5-6 години и др подобни ,че сега не ми се пише.
Никой не твърди ,че Роналдо е гей защото има дете от сурогатна майка,просто  съм чела ,че е любимец на гейовете ,той им отвъща със същото   Laughing като ги защитава и застава на тяхна страна /нали те се борят за правата си /.Аз просто казах ,че няма да се учудя.Снощи по фокс лайф даваха сериала "Скандално" та и там една голяма екшън звезда женен баща на три деца,обичаше да си "играе с играчките на мъжете"-последното е цитат от филма  Laughing

# 740
  • Мнения: 2 487
Сега май стана  newsm78

НОВА ТЕМА


Последна редакция: пт, 09 юли 2010, 10:54 от Макаронче

Общи условия

Активация на акаунт