Европейска Програма за Подпомагане на Индивидуалния Туризъм

  • 1 297
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета, получих имейл, че съм била избрана... Абе аз хич не се връзвам на подобни неща, но някакси звучи много истинско, още не съм потвърдила, че и какъвто съм галфон като нищо ще си лепна и някое вирусче, та да ви питам чували ли сте нещо по въпроса? А и досега никога не съм печелила даже и четворка от тотото  Outta Joint Ето го имейла:

Уважаеми Потребителю

с удоволствие Ви информираме, че получихте разпределение за двама за настанение във II издание на Европейската Програма за Подпомагане на Индивидуалния Туризъм (ЕППИТ) "Моята Европа без граници"2010. Целта на програмата е развитието на туристическия бранш, като обръща особено внимание на малките и средни бази в цяла Европа. Във II Издание на ЕППИТ 2010 вземат участие 600 хотела и други почивни бази от България и още 12 държави.

Вие получихте гарантирано 3-дневно разпределение, което е вече платено настанение за двама, за реализиране в произволен хотел, вземащ участие в програмата. Сега влезте в сайта на програмата, потвърдете разпределението и посочете адреса за доставка на сертификата.

Кака да се използва разпределението?
Полученото разпределение е валидно до 19.07.2010 12:00 и изисква потвърждение преди изтичането на този срок. За да направите това, влезте в сайта на порграмата ЕППИТ, попълнете анкетата на участника в порграмата и посочете адрес за доставак на сертификата за безплатно настанително. Сертификата ще получите по пощата на посочения адрес. Тогава изберете хотел и в деня на пристигане покавете сертификата, за да бъдете освободени от заплащането за нощувките. Валидност на сертификата 12 месеца.

Защо разпределението губи валидност?
ЕППИТ издаде 100.000 разпределения на избрани лица с помоща на интернет сайтове и е задължен ефективно да разпореди всичките разпределителни до
19.07.2010 12:00. Разпределителните са валидни през кратък срок, в случай на липса на отговор от страна на Участника, ЕППИТ да може да разпредели неизползваните разпределения към следващи участници.

Молим да дадете своят отказ.
Ако вече сте решили да не потвърждавате своето рапределение и искате да се откажете от него, влезте http://www.eppit.eu/otkaz.html, автоматично да го преодстъпите на друг, без да се чака да изтече валидността му.

Честито и Ви пожелаваме незабравима ваканция!
Побързайте и използвайте своя шанс! Влезте http://www.eppit.eu/.

# 1
# 2
  • Мнения: 4
Баси, няма ли и на мен кой да ми прати такова нещо. Вече се чувствам прецакан отвсякъде. Само аз останах без такъв мейл.  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Дон благодаря, явно не мога да работя с търсачката като хората, ще помоля да заключат темата.

Общи условия

Активация на акаунт