Oriflame

  • 3 604
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 218
Dory_28, съгласна съм с теб, но и ти се съгласи, че почти във всеки каталог има промоция, даже не една, а повече. Аз също не давам 40 лв за плажна кърпа, но има промоции на продукти, които ми допадат като цени. Да не говорим, че (мисля) каталога за Август, целия беше на промоция и всичко беше на половин цена, или 2 на цената на 1.
Надявам се с нищо да не съм те засегнала,
нищо лично, нали?  bouquet

# 46
  • Мнения: 211
О...изобщо не съм се засегнала,разбира се:)Ние сме тук,за да си споделяме мнението,нали?!:)Така,че : Laughing

# 47
  • Мнения: 4 212


Цитат
Малка забележка  - Ейвън съществуват от 118 години, а Орифлейм - от 38.
Иха,че кой ги купува сто години #Crazy
американците разбира се, нали е такава козметика. Орифлаейм имат много хляб да ядат докато ги стигнат, както и изброените по горе марки са взаимствали и крали доста от Ейвън, но това  е една друга тема.
Имат супер лаборатории и технологии, само 4е малко хора ги знаят тези неща, отделно политиката им да ги продават каталожно, ги прави за нас българите недоверена марка, но всъщност не е така. Евтина е, защото има мнооого клиенти. И да кажа 4е не съм дистрибутор на Ейвън. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 218
Аз лично много съм разочарована от продуктите на Ейвън. Скоро бях си поръчала крем за ръце, уж хубав, прехвален....пълна помия....мирише на умрели скунксове SickДокато ела да видиш тези на Орифлейм....как ухаят и как умекотяват кожата!!!!....Според мен определено си заслужават продуктите на Орифлейм!  Ей, да не забравя да спомена и аз като Тея, че не съм дистрибутор на нито една от двете марки Whistling
П.П Абсолютно мое мнение и на никого не го налагам! Laughing

# 49
  • Мнения: 377


Цитат
Малка забележка  - Ейвън съществуват от 118 години, а Орифлейм - от 38.
Иха,че кой ги купува сто години #Crazy
американците разбира се, нали е такава козметика. Орифлаейм имат много хляб да ядат докато ги стигнат, както и изброените по горе марки са взаимствали и крали доста от Ейвън, но това  е една друга тема.
Имат супер лаборатории и технологии, само 4е малко хора ги знаят тези неща, отделно политиката им да ги продават каталожно, ги прави за нас българите недоверена марка, но всъщност не е така. Евтина е, защото има мнооого клиенти. И да кажа 4е не съм дистрибутор на Ейвън. Mr. Green



Teya, кои точно по-горе изброени марки имаш предвид. Ако визираш Vichy, Eucerin, RoC и т.н. смятам, че въобще и дума не може да става за сравнение с Avon или Oriflame.  А това, че им трябва много докато стигнат Avon е направо абсурдно /лично според мен/.  Чувала съм, че по принцип Avonимат много добри неща и са много популярни в щатите, но специално това което предлагат в БГ не смятам, че е на ниво. Не съм съгласна и с това, че продуктите са евтини, защото имат много клиенти, всеки продукт си има себестойност - средствата, които са вложени за да се произведе, от там следват реклама, отстъпките които се правят на консултантите и  съответно печалба за компанията и лично според мен е невъзможно качествен продукт грижа за лицето да струва по-малко от 10лв.
/Аз също не съм дистрибутор  Wink и просто си казвам мнението  Grinning.

# 50
  • Мнения: 1 002
за мен ейвън са по-качествени просто ...
освен това продуктите им се доставят от чужбина директно т.е. не са застояли ..

# 51
  • Мнения: 2 015
Аз съм по доволна от Avon,но преглеждам и на Oriflame.Сега например си поръчах от Avon пудра,четка,стик за бронзов загар и чантичка за гримове за 20лв,а от Oriflame ще си поръчвам един комплект масажор за лице(за подобряване на кръвообращението),лента за коса и незнам как се водеше,като лента за очи,която се поставя в хладилник за уморени очички и то за 13лв,а и някаква чантичка.Така,че комбинирам дет ми е изгодно и съм чувала,че е хубаво.Но спор няма, пазарувам повече от Avon.Сега ползвам гел за стягане на бюста и съм много доволна,а си го купих на промоция 2-за 20лв.Помнете всичко е ефикасно стига да го исползвате правилно.Този гел определено няма да ми помогне ако се мажа в месеца един път.

# 52
  • Мнения: 4 212
Таня, аз имах предвид, 4е марките като Виши и т.н. трудно биха достигнали като стаж години Ейвън, освен това ако си купиш Шанел, плащаш за марката, не защото е добър кой знае колко. Разбира се 4е всеки продукт има себестойност, но при по гпяма консумация, и жените се влияят както и офертите. Всъщност аз ли4но няма само една марка която да ползвам, пробвам от вси4ко.Тук хубавото на каталожната търговия е, 4е освен по каталог можеш и от магазин да си купиш, както е Ейвън.Влизаш, пробваш взимаш.

# 53
  • Мнения: 9 092
Стигам до извода, че колкото хора- толкова мнения Mr. Green На всеки му понася различно нещо, на едни кремовете на Орифлейм, на други тези на Ейвън...Всяко едно си има предимствата и недостатъците, така че колкото и да си говорим тука, няма да стигнем до едно мнение Laughing Всеки да ползва каквото му е угодно и изгодно, важното е да сме доволни Blush

# 54
  • Мнения: 377
Teya,
За Шанел, Диор и т.н съм съгласна, че са пооткраднали от тук от там и съответно 90% от цената не е самия продукт, а марката. Но специално за Oriflame и Avon имах предвид, че понякога предлагат кремове за лице за по 3-4лв. и тъй като не мисля, че ги продават на загуба не мога да си представя какво има в този крем.
Може би и тук ако има и в магазините такива продукти ще е по-добре, аз лично когато съм си купувала нещо без да го видя съм съжалвала.
А и като се замисля в моя случаи предпочитанията ми се обуславят от консултантите  newsm78
Тази на Avon няма дори мостри за червилата /не знам по принцип ли нямат/, а на Oriflame и крем преди да си поръчам първо ми дава мостра да го пробвам.
Стигам до извода, че колкото хора- толкова мнения Mr. Green На всеки му понася различно нещо, на едни кремовете на Орифлейм, на други тези на Ейвън...Всяко едно си има предимствата и недостатъците, така че колкото и да си говорим тука, няма да стигнем до едно мнение Laughing Всеки да ползва каквото му е угодно и изгодно, важното е да сме доволни Blush
Че няма да стигнем до едно мнение е ясно  newsm10, но мисля, че е добре да обменим мнения. Аз лично бях твърдо против Avon, но сега смятам, че просто съм ползвала продукти, които не са подходящи за мен  #Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 9 470
Аз не съм доволна от Орифлейм,защото стоките им са китайски.Например:свекърва ми ми подари един несесер с аксесоари за нокти...
По повод несесера, аз имам такъв на Ести Лодер и във вътрешността има етикетче: Произведено в Китай. Wink
И си е съвсем истински.
Така, че това нищо не означава.

Иначе за Ейвън и Орифлейм темата е дъвкана многократно smile3507. Всяка си има силни и слаби продукти.
Нормално -както при всяка козметика. Wink

# 56
  • Мнения: 2 161
Аз не съм доволна от Орифлейм,защото стоките им са китайски.Например:свекърва ми ми подари един несесер с аксесоари за нокти...
По повод несесера, аз имам такъв на Ести Лодер и във вътрешността има етикетче: Произведено в Китай. Wink
И си е съвсем истински.
Така, че това нищо не означава.

На чантите,независимо дали са пътни или дамски точно по вътрешността им личи дали са оригинални.Нищо не значи,ако отвън пише например Гучи...Трябва вътре да има етикет с тази марка.Така,че твоят несесер Есте Лодер е просто много добра имитация,най вероятно.

# 57
  • Мнения: 4 212
О, тук китайците са застъпили широко.По4ти няма продукт който да не можеш да си купиш за 1, 3, 6 ?. Евтиния и добра имитация, заради голяма конкуренция. Гледах новата колекция на Гу4и, 4анка от крокодилска кожа, стил едно време лекарските 4анти, тумбеста отваря се отгоре стил щрак щрак. Ами скромната сума 13 650 ? от която ми се зави свят, ми се струва прекалена. Е, разбира се бутикова бройка, ръ4на изработка, крокодилска кожа и ли4ен подпис от дизайнера. Е 4ак пък. Има ве4е имитации на пазара за 12 ?. Ако държиш да си с 4анта на Гу4и, ей ти на. Mr. Green
Моя зет, който има много магазини във България, пазарува от Китай, само 4е цената за изто4на Европа е по висо4ка. Не ми вярваш е 4е тук продажната цена на дънките от 6? до момента в който не дойде да види със собствените си о4и и само повтаряше "а, стига бе". Той ги купува на едро по 8, 9 ? а тук по 2 ?.
Тук крем на Ейвън нема по евтин от 6 евро най обикновенният, което прави 12 лева и което компенсира по евтиният продукт в България. Сега оба4е все купувам на Ив Роше, такива промоции имат здрави 4е как да не си купиш. Запасила съм се за 2 години напред, отделно с каквото и да се намаже 4овек все остарява. Аз съм с 4уствителна кожа и за мен е важно продукта да е натурален горе долу и да е изпитан клини4но.

# 58
  • София
  • Мнения: 9 470
Ами аз мисля, че е истински, защото ми е подарък от Холандия. Embarassed newsm78

# 59
Da vikaja 4estno az sam polzvala mnogo neshta ot Oriflame,no ot poslednata pokupka sam razo4arovana Cry.Kupix si spiralata za 500% obem,no tova e palna izmama.Okaza se nai-obiknovenna spirala.Samo deto reklamata e velika.Ne me e qd za parite.Vzex q sas namalenie-4.90lv.Qd me e 4e ne e tova koeto o4akvax.Nai-xubavata spirala,koqto sam izpolzvala e na AVON i vinagi kogato ima namalenie si q vzimam.(continuous curl).Ina4e ima xubavi neshta na Oriflame.Osobenno damskiq parafum eclat. newsm10
Teya,
За Шанел, Диор и т.н съм съгласна, че са пооткраднали от тук от там и съответно 90% от цената не е самия продукт, а марката. Но специално за Oriflame и Avon имах предвид, че понякога предлагат кремове за лице за по 3-4лв. и тъй като не мисля, че ги продават на загуба не мога да си представя какво има в този крем.
Може би и тук ако има и в магазините такива продукти ще е по-добре, аз лично когато съм си купувала нещо без да го видя съм съжалвала.
А и като се замисля в моя случаи предпочитанията ми се обуславят от консултантите newsm78
Тази на Avon няма дори мостри за червилата /не знам по принцип ли нямат/, а на Oriflame и крем преди да си поръчам първо ми дава мостра да го пробвам.
Стигам до извода, че колкото хора- толкова мнения Mr. Green На всеки му понася различно нещо, на едни кремовете на Орифлейм, на други тези на Ейвън...Всяко едно си има предимствата и недостатъците, така че колкото и да си говорим тука, няма да стигнем до едно мнение Laughing Всеки да ползва каквото му е угодно и изгодно, важното е да сме доволни Blush
Че няма да стигнем до едно мнение е ясно newsm10, но мисля, че е добре да обменим мнения. Аз лично бях твърдо против Avon, но сега смятам, че просто съм ползвала продукти, които не са подходящи за мен #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт